بلیط پرواز های نیس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به nice-france

سفر به نیس

نیس یکی از بزرگترین شهرهای فرانسه و مقصدی برای گردشگران از سنین مختلف است؛ گردشگرانی که هرکدام جذابیت خاص خود را در این شهر پیدا می‌کنند. نیس در منطقه فرنچ ریورا قرار گرفته، منطقه ای که زیبایی آن چشم را خیره می کند و همین موضوع هم باعث شده هم جاذبه‌های طبیعی در این شهر به چشم بخورد و هم اهمیت این شهر به عنوان یک بندر مهم بیش از پیش شود. شهری که با خرید بلیط هواپیما آن می‌توان سفری فراموش نشدنی را به آن تجربه کرد. 
این شهر با ترکیبی از زیبایی‌های مختلف در تمام طول سال میزبان گردشگران مختلف از تمام کشورهاست. غروب خورشید در کنار دریا که همیشه برقرار است و یادگارهایی از دوره‌های گذشته چشم هر گردشگری را به خود خیره می‌کند. این شهر ساحلی با بازارهای فریبنده، معماری زیبا به جای مانده در ساختمان‌هایش و جذابتر از همه رستوران‌های جذابش به خوبی در میان شهرهای اروپایی شهرت یافته است.

آب و هوای نیس

نیس آب و هوایی نسبتا معتدل دارد؛ با این حال روزهای گرم سال یعنی در ماه‌های تیر و مرداد دمای هوا در گرمتری ساعات گاه از 35 درجه هم بیشتر می‌شود و در شب‌های سرد دی و بهمن ممکن است به منفی 5 هم برسد. در کل نمی‌توان تابستان‌های این شهر را گرم دانست اما زمستان‌ها سرد است و گاهی سرما آزاردهنده می‌شود.
بهترین زمان سفر به نیس
بعد از سپری شدن ماه‌های گرم، از شهریور تا آبان که هوا کم کم خنک می‌شود و هنوز خبری از زمستان سرد نیست، زمان مناسبی برای سفر به نیس است. اوایل بهار نیز می‌توان به نیس سفر کرد؛ هم هوا کم کم گرم و دلپذیر می‌شود و هم قیمت‌ها ارزان‌تر است.

بهترین زمان سفر به نیس

بعد از سپری شدن ماه‌های گرم، از شهریور تا آبان که هوا کم کم خنک می‌شود و هنوز خبری از زمستان سرد نیست، زمان مناسبی برای سفر به نیس است. اوایل بهار نیز می‌توان به نیس سفر کرد؛ هم هوا کم کم گرم و دلپذیر می‌شود و هم قیمت‌ها ارزان‌تر است.

جاهای دیدنی نیس

نوار ساحلی شهر نیس و منظره زیبای شهر که از ارتفاعات به خوبی نمایان است، طبیعت بی‌نظیر شهر که به لطف قرار گرفتن در کنار دریای مدیترانه شکل گرفته، معمولا از جمله زیبایی‌هایی است که مردم را به نیس می‌کشاند. بقایای قلعه تاریخی شهر و ساختمان‌های قدیمی نیس و در کنار آنها موزه‌های شهر نیس، هم جاذبه‌های خودشان را دارند.

  پلاز ماسنا
  موزه پرومناد د آنگله
  کورس سالیا
  شهر قدیمی
  موزه ماتیس
  کلیسای روسی
  ساحل دریا

بلیط هواپیما تهران نیس

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران نیس، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی ایرفلوت، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی لوفتهانزا در مسیر تهران نیس مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد نیس انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز پاریس نیس ایر فرانس
  پرواز وین نیس آسترین
  پرواز بارسلونا نیس بریتیش

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز نیس تهران هواپیمایی قطر ایرویز، بلیط پرواز نیس تهران هواپیمایی ایرفلوت، بلیط پرواز نیس تهران هواپیمایی ترکیش و بلیط پرواز نیس تهران هواپیمایی لوفتهانزا را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نیس

  جستجوی بلیط هواپیما نیس

ابتدا از برنامه پروازهای نیس اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز نیس برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران نیس را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " نیس " یا " Nice " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به نیس برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای نیس

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های نیس

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما نیس از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای نیس که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای نیس عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی نیس کوت دازور

  بلیط ارزان نیس

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر نیس

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری نیس

در پرواز لحظه آخری نیس همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی نیس در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری نیس هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیس نیز همانند بلیط سیستمی نیس است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به نیس را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران نیس انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران نیس موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران نیس به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری نیس با قیمت بلیط سیستمی نیس خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری نیس دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری نیس خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران نیس را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما نیس در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما نیس

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز نیس از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما نیس به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما نیس را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل نیس به صورت همزمان

با خرید بلیط نیس از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل نیس را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر نیس را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط نیس با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل‌و‌نقل در نیس

همه شهرهای بزرگ فرانسه سیستم حمل و نقل عمومی خود را دارند و نیس هم از این قاعده مستثنی نیست. بهترین و دم‌دست‌ترین وسیله برای جابه‌جایی در این شهر هم وسایل حمل‌ونقل عمومی است. نیس مترو ندارد اما اتوبوس‌های این شهر در مسیرهای مختلف در حرکتند و به‌راحتی می‌توان از آنها استفاده کرد. اگرچه در این شهر امکان اجاره خودرو شخصی نیز هست اما بهتر است فکرش را هم نکنید؛ نیس جز شهرهایی است که بیشترین آمار تصادفات در فرانسه را دارند.

رستوران‌های نیس

غذاها در نیس چندان ارزان نیستند اما اگر کمی به خود زحمت جستجو کردن بدهید غذاهای ارزان نیز پیدا خواهید کرد. از طرفی می‌توانید از فروشگاه‌های محلی مواد تازه تهیه کنید و خودتان آشپزی کنید تا در هزینه‌هایتان صرفه جویی کنید. غذاهای دریایی را در این شهر حتما تجربه کنید؛ ماهی‌های خوشمزه که طمع‌دهنده‌های متفاوت از هرجای دیگر دنیا دارند.

  رستوران جان
  رستوران رویال کشمیر
  رستوران لاروته دو میام
  رستوران بوکاچیو
  رستوران لس آمورکس

مراکز خرید نیس

در شهر نیس معمولا کارت پستال‌های متنوعی دیده می‌شود که قیمتشان نیز با هم فرق می‌کند و به همین خاطر بهتر است قبل از خرید قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید. خیابان اصلی نیس برای خرید، آو جین مدیسین، مرکزی برای خرید موسیقی و سرگرمی است و برندهای مختلف و مطرح جهانی نیز در این شهر همچون دیگر شهرهای بزرگ فرانسه دیده می‌شوند. در نیس می‌توانید هر جمعه، خریدهای لباس و پوشاک با قیمت مناسب در بازار ونتیمیجلیا پیدا کنید و تخفیف هم بگیرید.

  مرکز خرید ایتویل
  مرکز تجاری کارفور
  مرکز خرید کپ 300
  مرکز خرید لافایته
  بازار ونتیمیجلیا

همین حالا بلیط پرواز به نیس را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به نیس ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما نیس

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.