بلیط پرواز های نوشهر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Nowshahr

بلیط هواپیما تهران نوشهر

برای رزرو بلیط هواپیما تهران نوشهر، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران نوشهر شما فقط پنجاه و پنج دقیقه با شهر زیبای نوشهر فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران نوشهر مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد نوشهر انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز مشهد نوشهر آسمان

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز نوشهر تهران هواپیمایی ایران ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. برای خرید بلیط هواپیما راهنمای زیر را مطالعه کنید.

سفر به نوشهر

شهرستان نوشهر یکی از توابع استان مازندران است که از شمال با با دریای خزر، از جنوب با رشته کوه‌های البرز، از شرق با شهر نور و از غرب با چالوس همجوار است.
نوشهر با آب و هوای شرجی و نیمه استوایی، واقع شدن در کنار آب‌های دریای خزر و طبیعت کوهستانی و بکر خود سالیان سال مرکز توجه بسیاری از گردشگران به خصوص گردشگران داخلی بوده است. در زمان محمدرضا پهلوی، بسیاری از سران دولت در طول فصل تابستان در شهر نوشهر زندگی و کار می‌کردند و به همین دلیل این شهر پایتخت تابستانی ایران محسوب می‌شد. نام قدیم نوشهر « سنگ تاجان » بود. در زمان قاجار کشتی‌های تجاری در بندر نوشهر رفت و آمد زیادی داشتند و به همین دلیل این شهر به مرکز مهمی برای تجارت با روسیه تبدیل شده بود. در همین زمان، اشراف زاده‌ای به نام حبیب‌ الله خان به نوشهر بسیار علاقه‌مند شد و شروع به توسعه این شهر کوچک کرد. پس از آن، این شهر به حبیب آباد تغییر نام داد. تا اینکه رضا شاه در اوایل سلطنت خود، با نظارت بر پروژه‌های توسعه نوشهر شروع به ساخت بندری در آن کرد و نام این شهر به نوشهر تغییر پیدا کرد.
از دلایل عمده شکل گیری و استقرار نوشهر در این منطقه را می‌توان به نزدیکی این شهر به دریا، رودخانه‌های متعدد، نزدیکی آن به تهران، حاصلخیزی اراضی اطراف این شهر و موقعیت مناسب آن برای پهلوگیری کشتی‌های تجاری دانست.
نوشهر از معدود شهرهای ایرانی است که هم راه زمینی، هم راه دریایی و هم راه هوایی دارد.

آب و هوای نوشهر

شمال شرقی نوشهر آب و هوای کوهستانی دارد در حالیکه بخش شمالی این شهر آب و هوای معتدل و مرطوب دارد. نوشهر با آب و هوای مرطوب و شرجی، نیمه حاره‌ای، طبیعت بکر و کوه‌های زیبایش، و امکان شنا در آب‌های دریای خزر همواره مقصد مناسبی برای گردشگری بوده است.

جاهای دیدنی نوشهر

نوشهر به داشتن زیبایی‌های طبیعی، پارک‌های زیبا و کوه‌های سبز شهرت دارد. برخی از جاذبه های اصلی نوشهر مثل پارک جنگلی و منطقه حفاظت شده سی سنگان محل زندگی گونه در معرض انقراض گیاهی به نام «بوکسوس» است. از دیگر جاهای دیدنی نوشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  پارک جنگلی سی سنگان
  آبشار چلندر
  روستای حیرت
  منطقه تفریحی و توریستی سیترا
  بازار روز نوشهر
  بازار ماهی فروشان نوشهر
  پیست کارتینگ نوشهر
  چشمه گردو
  حمام کندلوس
  آرامگاه درویش امیر
  امامزاده سید علی کیا سلطان
  غار چلک
  دیو چشمه
  بندر نوشهر
  دزد قلعه
  آرامگاه درویش امیر
  دریاچه ممرز
  سد آویدر
  تنگه دار نوشهر

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نوشهر

  جستجوی بلیط هواپیما نوشهر

ابتدا از برنامه پروازهای نوشهر اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز نوشهر برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پروازهای نوشهر

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط پروازهای نوشهر به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های نوشهر

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما نوشهر از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای نوشهر که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای نوشهر عبارتند از :

  فرودگاه نوشهر

  بلیط ارزان نوشهر

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز داخلی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر نوشهر

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترها، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری نوشهر

در پرواز لحظه آخری نوشهر همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی نوشهر در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری نوشهر هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نوشهر نیز همانند بلیط سیستمی نوشهر است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به نوشهر را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران نوشهر انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران نوشهر موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران نوشهر به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری نوشهر با قیمت بلیط سیستمی نوشهر خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری نوشهر دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری نوشهر خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران نوشهر را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما نوشهر در فلای تودی

  بلیط ارزان هواپیما نوشهر

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز نوشهر از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما نوشهر به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین‌های ایرانی که بالغ بر 18 ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تبریز را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر نوشهر را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط نوشهر با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

غذاهای نوشهر

شهرهای شمالی کشور یکی از بیشترین تنوع های غذایی را در میان سایر شهرها دارند. این غذاها در عین متنوع بودن بسیار لذیذ هستند و کسانی که به شمال کشور سفر می‌کنند، حداقل برای یکبار هم که شده طعم لذیذ غذاهای این خطه را چشیده‌اند. نوشهر نیز یکی از شهرهای شمالی ایران است که مردم آن آشپزی بی‌نظیری دارند و در سفر به این شهر تجربه لذت خوردن غذاهای محلی نوشهر را نباید از دست داد. در ادامه تعدادی از بهترین غذاهای نوشهر را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

  خورش آلو
  بیج بیج
  کدو پلو
  آغوز مسما
  آش کدو
  نازخاتون
  بشته واش

شیرینی‌های نوشهر

نوشهر نیز مانند هر شهری دیگری شیرینی‌‌های مخصوص خود را طبخ می‌کند. در سفر به نوشهر خوردن این شرینی‌ها را فراموش نکنید.

  برنجک
  پشت زیک
  آغوز نان
  رشته به رشته
  قماق

رستوران‌های نوشهر

در سفر به نوشهر چشیدن طعم غذاهای لذیذ این شهر را در یکی از رستوران‌های زیر از دست ندهید:

  رستوران قصر دریا نوشهر
  رستوران دامون نوشهر
  رستوران حسن رشتی نوشهر
  رستوران سنتی شومینه
  کافه رستوران دلستان نوشهر

صنایع دستی و سوغاتی نوشهر

علاوه بر تنوع غذایی و وجود شیرینی‌های لذیذ، در سفر به نوشهر می‌توانید هنر دست اهالی این شهر را به وفور پیدا کنید و به عنوان سوغاتی به شهر خود ببرید. از صنایع دستی نوشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  حصیربافی
  جاجیم بافی
  گلیم بافی
  سفالگری
  قالی‌بافی
  جاجیمچه بافی
  بافت گلیچه
  چوقا
  شمد و ملحفه
  سوزن‌دوزی
  رنگرزی
  سرامیک سازی
  فراورده‌های پوست و چرم
  کوکی
  کلوچه
  ماهی
  زیتون

مراکز خرید نوشهر

خرید یکی از بخش‌های جدایی ناپذیر سفر و به نوعی مکمل آن است تا جایی که برای بسیاری از افراد لذت سفر بدون خرید کامل نمی‌شود. در ادامه برای تجربه لذت خرید در نوشهر تعدادی از مراکز خرید نوشهر را به شما معرفی می‌کنیم.

  مجتمع تجاری الماس نوشهر
  مرکز خرید آریازی نوشهر
  بازار روز نوشهر
  مجتمع تجاری ساحلی رمان
  مرکز خرید لنگر نوشهر
  سام سنتر نوشهر
  مجتمع سنتی علاء الدين نوشهر

همین حالا بلیط پرواز به نوشهر را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به نوشهر ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران نوشهر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.