بلیط پرواز های میلان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Milan

بلیط هواپیما تهران میلان

سفر به میلان ایتالیا یکی از سفرهای خاص و جذاب است. میلان شهری است با مجموعه‌ای از جاذبه های تاریخی و مدرن که برای هر گردشگری از هر گوشه دنیا جذاب است. کسانی که به میلان سفر می‌کنند، چه با هدف شرکت در رویدادهای مد باشد، چه برای گردش یا کار و تحصیل، در وهله اول باید بلیط هواپیما میلان را خریداری کنند. در فلای تودی این امکان فراهم شده تا بلیط هواپیما را با قیمت مناسب همراه با پشتیبانی 24 ساعته تهیه کنید، پس اگر قصد دارید بلیط هواپیما میلان ایتالیا را خریداری کنید، از همین صفحه در فلای تودی اقدام کنید.

 خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران میلان

برای رزرو بلیط پرواز ایران به ایتالیا در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما میلان تهران را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به میلان فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران میلان با انتخاب گزینه رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران میلان را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما میلان برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران میلان، پرواز چارتر تهران میلان و در نهایت به بهترین قیمت بلیط تهران میلان و بلیط ارزان تهران میلان دست یابید. 
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی عمان ایر، هواپیمایی ماهان ایر، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی ایر کانادا و هواپیمایی امارات در مسیر تهران میلان مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد میلان انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

بلیط هواپیما میلان به تهران

برای خرید بلیط میلان به تهران هم به همین ترتیب می‌توانید در فلای تودی اقدام کنید. کافی است به جای مبدا نام میلان و به جای مقصد تهران را ثبت کنید. سپس به لیستی از بلیط و از ارزانترین و به صورت سیستمی، چارتر و لحظه آخری دسترسی پیدا می‌کنید.
همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز میلان به تهران ایران ایر، هواپیمایی عمان ایر، هواپیمایی ماهان ایر، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی ایر کانادا و هواپیمایی امارات را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. برای خرید بلیط ارزان میلان به تهران، پرواز ایران ایر میلان به تهران را از فلای تودی خریداری کنید. فلای تودی پرواز مستقیم تهران میلان ایران ایر را با بهترین قیمت به شما ارائه می دهد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط تهران میلان در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما میلان

ابتدا از برنامه پرواز تهران ایتالیا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران میلان و پرواز میلان به تهران برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما میلان ایتالیا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " میلان " یا " Milan " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به میلان برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران میلان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت بلیط ایتالیا میلان از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های میلان

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما میلان ایتالیا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های میلان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های میلان عبارتند از :

  فرودگاه لینیت میلان (LIN)
  فرودگاه مالپنسا میلان (MXP)
  فرودگاه اوریو آل سریو (BGY)
  فرودگاه پارما میلان (PMF)

قیمت بلیط ایتالیا میلان

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به ایتالیا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط میلان یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط تهران میلان و بلیط پرواز میلان به تهران به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط پرواز ایران ایتالیا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران میلان را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران میلان را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما از تهران به میلان ماه فوریه (اوایل بهمن تا اوایل اسفند) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما تهران میلان را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران میلان را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران میلان از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران میلان و میلان به تهران ارزان‌تر خواهد شد.

تور میلان گزینه مناسبی است تا هزینه‌های سفر را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با خرید این تورها علاوه بر بلیط هواپیما رفت و برگشت، از هتل، بیمه و امکانات دیگر نیز برخوردار خواهید شد.

خرید بلیط تهران به میلان ارزان

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به میلان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت بلیط میلان دست پیدا کنید. تمامی پرواز مستقیم به ایتالیا و غیر مستقیم (با توقف) تهران میلان در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران میلان هدر ندهید. بلیط هواپیما میلان ایتالیا را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران میلان و بلیط چارتری تهران میلان را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران ایتالیا به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران میلان پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران میلان کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تهران به میلان را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید. بلیط پرواز تهران میلان ایران ایر ارزانتر از سایر ایرلاین هاست. باید افزود پرواز ایران ایر به میلان تنها پرواز مستقیم این مسیر پروازی است. شما می توانید بلیط پرواز تهران به میلان ایران ایر را از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط تهران به میلان چارتر

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما ایتالیا میلان فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر میلان موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر میلان دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر میلان نمایید.

بلیط لحظه آخری میلان

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران میلان موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران میلان به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری میلان با قیمت بلیط سیستمی میلان خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری میلان دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری میلان خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران میلان را برای شما میسر می‌سازد.

بلیط پروازهای ماهان برای مسیر تهران میلان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران میلان ارزان را دارید پیشنهاد فلای تودی به شما خرید بلیط هواپیما ماهان میلان می‌باشد. قیمت بلیط هواپیما ماهان از تهران به میلان مقرون به صرفه است و کمک می کند تا پرواز ارزان به میلان داشته باشید. برای تهیه بلیط هواپیما ماهان میلان کافی است که به یکی از صفحات خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما میلان و یا خرید بلیط پروازهای چارتری ماهان مراجعه کنید و رزرو بلیط هواپیما میلان ماهان را به راحتی انجام دهید. 
پروازهای رفت تهران به میلان ماهان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران میلان9:55 و 10:15 از فرودگاه امام خمینی می‌باشد. مدت زمان پرواز تهران میلان ماهان 5 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد. همچنین پروازهای برگشت میلان به تهران ماهان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان میلان تهران 11:35 و 11:55 از فرودگاه مالپنزا میلان می‌باشد. مدت زمان پرواز میلان تهران ماهان 4 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد. البته برنامه پروازی ماهان به میلان با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و عوامل دیگر ممکن است تغییر کند.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما میلان در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما تهران میلان ارزان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط میلان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط تهران ایتالیا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط ایتالیا میلان از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما میلان را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید. پرواز مستقیم تهران میلان را می توانید با ایران ایر تجربه کنید. برای خرید بلیط پرواز ایران به ایتالیا ایران ایر در قسمت جستجو نام ایران ایر را در قسمت ایرلاین های موردعلاقه درج کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل میلان به صورت همزمان

با خرید بلیط میلان از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل میلان را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر میلان و نرخ بلیط هواپیما میلان را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما میلان ایتالیا از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما تهران میلان

  فاصله هوایی تهران تا میلان: مسافت پروازی تهران از میلان 3711 کیلومتر (2306 مایل) است.
  مدت زمان پرواز تهران میلان: طول پروازهای مستقیم تهران میلان به طور متوسط 5 ساعت و 30 است. اما مدت زمان پرواز تهران به میلان با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  ایرلاین‌هایی که از تهران به میلان پرواز مستقیم دارند: پرواز مستقیم تهران به ایتالیا توسط هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود.
  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران میلان: ارزانترین ایرلاین پروازهای تهران میلان، هواپیمایی ایران ایر است که پرواز مستقیم تهران به میلان ایتالیا را ارائه می کند.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران میلان: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران میلان هواپیمایی ایران ایر است. 100% پروازهای بدون توقف تهران میلان توسط هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود.
  روزهای پرواز تهران به میلان: پروازهای تهران میلان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای مختصر سفر به میلان

سفر به میلان

میلان (Milan)، مرکز استان لومباردی در شمال ایتالیا، حد فاصل بین کوه‌های آلپ و آپنین، و دومین شهر پر جمعیت بعد از رم است. شهر میلان آمیخته‌ای از تاریخ و مدرنیته است و علاوه بر ساختمان‌های مدرن، بناهای تاریخی بسیاری در این شهر نیز وجود دارد. میلان شهری تجاری، اقتصادی و زادگاه روشنفكران، فیلسوفان و هنرمندان بزرگ ایتالیا است. این شهر همانند پاریس، لندن، توکیو و نیویورک بعنوان پایتخت مد در جهان مطرح شده‌ و مرکز اصلی مد در کشور ایتالیا است. معروف‌ترین شرکت‌های مد جهان مانند: آرمانی، ورساچه، پرادا، دولچه و گابانا و همچنین کمپانی معروف «ری بن» در این شهر فعالیت دارند. به همین دلیل خرید بلیط  میلان از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به میلان

بهترین زمان سفر یه میلان از لحاظ آب وهوا، فصل بهار و پاییز است. در این دو فصل دمای هوا در میلان مطبوع و مناسب گشت و گذار است. اما فصل تابستان در میلان با وجود گرمای کلافه کننده هوا، شاهد بیشترین تعداد گردشگران در این شهر هستیم. در فصل تابستان بیشتر مردم میلان به تعطیلات می روند و در نتیجه باید انتظار این را داشته باشید که با گردشگران بیشتر از خود مردم میلان رو به رو شوید و البته برای دیدن جاذبه‌های گردشگری شهر میلان در صف‌های طویل بایستید. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان بهترین فصل برای سفر به میلان است و ارزانترین بلیط تهران میلان را می‌توانید در این فصل تهیه کنید.

جاهای دیدنی میلان

  کلیسای دومو
  کلیسای میلان
  موزه پولدی پزولی
  پارک سمپیون
  قلعه اس فورزا
  اوپرای لا اسکالا
  کلیسای سانتا ماریا دل گراتزیه

حمل و نقل میلان

شهر میلان یکی از شلوغ‌ترین شهرهای ایتالیا است به همین دلیل شبکه حمل و نقل داخلی گسترده‌ای از مترو، راه ‌آهن شهری، تراموا، شبکه اتوبوسرانی و تاکسیرانی را شامل می‌شود.

  مترو

متروی شهر میلان دارای ۴ خط فعال است و با داشتن سرعت بالا، قابل مقایسه با هیچ سیستم حمل و نقل دیگری در این شهر نیست.

  راه‌آهن شهری

بعد از مترو، جابه‌جا کردن بخش عظیمی از مسافران به وسیله راه‌آهن شهری میلان انجام می‌شود. راه‌آهن شهری با داشتن ۱۲ خط، نواحی مهم این ‌شهر را به هم وصل می‌کند.

  تراموا

تراموا یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین وسیله‌های حمل و نقل در میلان می‌باشد که شامل ۱۸ خط شهری و ۲ خط بین شهری است.

  اتوبوس‌

اتوبوس‌های شهر میلان نیز سهم بسیار مهمی در جابه‌جایی مسافران درون شهری را دارند. در حال حاضر، ۶۹ خط اتوبوس و ۴ خط اتوبوس برقی در میلان فعال است.

  تاکسی

در این شهر سیستم تاکسیرانی نیز برقرار است ولی با توجه به بالا بودن کرایه تاکسی‌ها معمولا افراد معمولی کمتر از این سیستم حمل و نقل استفاده می‌کنند. در این شهر، تاکسی‌های آبی با اسم «TaxiMilano» و تاکسی‌های زرد با عنوان«IT Tax» قابل شناسایی و رزرو هستند.

رستوران‌های میلان

  رستوران Bice
  رستوران Limmagine Bistrot
  رستوران Nerino Dieci Trattoria
  پیتزا AM
  رستوران Luini Panzerotti

مراکز خرید میلان

  Armani
  Piazza Portello
  Scalo Milano
  Fiordaliso
  Galleria Vittorio Emanuele II

همین حالا بلیط پرواز به میلان را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به میلان ببندید.

سوالات متداول بلیط خرید بلیط هواپیما تهران میلان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.