بلیط پرواز های تهران مسکو

not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
پرواز به Moscow-Russia

بلیط تهران مسکو

کشور بزرگ و ثروتمند روسیه که آن را با نویسندگانی چون تولستوی و داستایوفسکی، معماری خاص بناها با گنبدهای رنگی، سن پترزبورگ، عروسک‌های ماتروشکا و میدان سرخ مسکو می‌شناسیم، یک مقصد سفر سرد اما جذاب برای سفر گردشگران است. از دیدنی های تاریخی، فرهنگی و هنری گرفته تا طبیعت زیبا و غذاهای روسی را با خرید بلیط تهران مسکو تجربه کنید. شاید سفر به روسیه از آن دسته سفرهایی باشد که زیاد تکرار نشود، پس مهم است مقدمات سفر را از مرجعی مطمئن آماده کنید. فلای تودی بهترین قیمت بلیط هواپیما برای سفر روسیه به شما ارائه می‌دهد. پرواز تهران مسکو را با بهترین ایرلاین‌های بین‌المللی همراه با فلای تودی تجربه کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران مسکو

برای رزرو بلیط پرواز تهران به مسکو در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. اما چنانچه قصد خرید بلیط برگشت هواپیما مسکو تهران را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به مسکو فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران مسکو با انتخاب گزینه بلیط هواپیما رفت و برگشت می‌توانید پرواز تهران مسکو را در مسیر رفت و پرواز مسکو به تهران برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به مسکو برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری ، پرواز چارتر و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران مسکو دست یابید. 
در حال حاضر هواپیمایی آذربایجان، هواپیمایی ماهان ایر و هواپیمایی ایرفلوت در مسیر تهران مسکو مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد مسکو انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد:

بلیط هواپیما مسکو تهران

بلیط مسکو به تهران را هم به همین شیوه می‌توانید با ارزانترین قیمت خریداری کنید. پیشنهاد ما این است که برای سفری مقرون به صرفه، بلیط مسکو را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید تا هم هزینه کمتری برای سفر بپردازید و هم از سردرگمی در مسکو برای پیدا کردن بلیط پرواز مسکو تهران جلوگیری کنید. 
مسافران می توانند بلیط مسکو تهران هواپیمایی آذربایجان، هواپیمایی امارات هواپیمایی ماهان ایر و هواپیمایی ایرفلوت را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. از میان این هواپیمایی ها، بلیط مسکو تهران ماهان از ارزانترین بلیط ها است که می توانید با استفاده از راهنمای خرید که در ادامه ذکر می شود، خریداری کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مسکو در فلای تودی

  جستجوی بلیط تهران مسکو

ابتدا از برنامه پروازهای مسکو اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز مسکو برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران مسکو را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " مسکو " یا " Moscow " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به مسکو برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران مسکو

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای مسکو از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های مسکو

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما مسکو از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای مسکو که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای مسکو عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی دوموده‌دوو (DME)
  فرودگاه بین المللی شرمتیوو (SVO)
  فرودگاه ونوکووا (VKO)

قیمت بلیط هواپیما تهران مسکو

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران مسکو می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به مسکو یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط روسیه به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پرواز تهران مسکو با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران مسکو را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران مسکو را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما از تهران به مسکو ماه فوریه (ماه بهمن و اسفند) است.
• ارزانترین بلیط تهران مسکو را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران مسکو را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران مسکو از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران مسکو و بلیط مسکو تهران ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان مسکو

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به مسکو را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما تهران مسکو به بهترین قیمت پرواز تهران به مسکو دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران مسکو در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران مسکو هدر ندهید. بلیط روسیه را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری تهران مسکو را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران مسکو و بلیط مسکو تهران به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران مسکو پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران مسکو کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ هواپیمای تهران مسکو را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر مسکو

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما مسکو فلای تودی، در صورتی که پرواز تهران مسکو چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر مسکو دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر مسکو نمایید.

بلیط لحظه آخری مسکو

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران مسکو موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران مسکو به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی مسکو خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مسکو دسترسی داشته باشید، کافی است که از قسمت فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مسکو خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران مسکو را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما مسکو در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما مسکو ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز مسکو از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط مسکو به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما مسکو از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران مسکو و بلیط مسکو تهران را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترها، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل مسکو به صورت همزمان

با خرید بلیط مسکو از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل مسکو را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر مسکو و قیمت بلیط روسیه را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما را رزرو نمایید.

 استرداد آنلاین بلیط روسیه

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط تهران مسکو از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت

اطلاعات پرواز تهران مسکو

  فاصله هوایی تهران تا مسکو

مسافت پروازی تهران از مسکو 2478 کیلومتر (1540 مایل) است.

  مدت زمان پرواز تهران مسکو

طول پروازهای مستقیم تهران مسکو به طور متوسط 3 ساعت و 50 است. اما مدت زمان پرواز تهران به مسکو با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  ایرلاین‌هایی که از تهران به مسکو پرواز مستقیم دارند

پرواز مستقیم تهران مسکو توسط هواپیمایی ماهان ایر انجام می‌شود. پرواز مستقیم تهران مسکو ماهان را از فلای تودی خریداری کنید.

  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران مسکو

ارزانترین ایرلاین پروازهای تهران مسکو، هواپیمایی ماهان ایر است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران مسکو

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران مسکو هواپیمایی ماهان ایر است.

  روزهای پرواز تهران به مسکو

پروازهای تهران مسکو تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

قیمت بلیط تهران مسکو ماهان

اگر قصد خرید بلیط ارزان قیمت مسکو را دارید پیشنهاد فلای تودی به شما خرید بلیط هواپیما تهران مسکو ماهان می‌باشد. برای تهیه بلیط پرواز ماهان به مسکو کافی است که به یکی از صفحات خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما مسکو و یا خرید بلیط پروازهای چارتری ماهان مراجعه کنید و رزرو بلیط تهران مسکو ماهان را به راحتی انجام دهید.
پروازهای رفت تهران به مسکو ماهان از فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه ونکووا مسکو، تمامی روزهای هفته به جز دوشنبه‌ها انجام می‌شود و مدت زمان پرواز تهران مسکو ماهان 3 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد. همچنین پرواز مسکو به تهران ماهان از فرودگاه ونکووا مسکو به فرودگاه امام خمینی تهران تمامی روزهای هفته به جز دوشنبه‌ها انجام می‌شود و مدت زمان پرواز مسکو تهران ماهان 3 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد. البته برنامه پروازی ماهان به مسکو با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و عوامل دیگر ممکن است تغییر کند.

 راهنمای مختصر سفر به مسکو

مسکو شهری تاریخی و با معماری مشهور و مکان‌های باستانی خود بزرگترین کلان شهر اروپا محسوب می‌شود. مرکز شهر مسکو در اطراف کاخ 70 هکتاری کرملین ساخته شده و قدمت این کاخ باشکوه به قرن 12 میلادی برمی‌گردد. مجموعه کاخ‌ها و کلیساهای مشهور این شهر از طرف شرق به میدان سرخ مسکو در کنار مقبره لنین می‌رسد. گذشته از همه این‌ها گنبدهای پیازی شکل کلیسای سنت باسیل یکی از بهترین مناظر برای عکسبرداری است. تاریخ غنی مسکو، موزه‌های در سطح‌های جهانی ، قصرهای مسحور کننده و زیبایی‌های این شهر به تنهایی برای جذب گردشگران از سراسر دنیا کافی است. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما مسکو از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به مسکو

زمستان‌های مسکو بسیار سرد است. بنابراین بهترین زمان سفر به مسکو از لحاظ آب و هوا فصل بهار و تابستان است. در فصل بهار خورشید در ساعاتی از روز به شهر می‌تابد و بنابراین هوای این شهر را دلپذیر می‌کند و اما تابستان‌های مسکو گرم و مملو از جمعیت گردشگران است. به همین دلیل قیمت بلیط هواپیما مسکو در این فصل به اوج خود می‌رسد. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان بهترین فصل برای سفر به مسکو است و ارزانترین بلیط هواپیما مسکو را می‌توانید در این فصل تهیه کنید.

حمل و نقل مسکو

بیشتر نقاط شهر مسکو به وسیله مترو که راحت‌ترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین وسیله‌ حمل و نقل این شهر می‌باشد به هم متصل شده است و خیلی از ایستگاه‌های مترو هم فضایی دیدنی دارند. سایر وسایل حمل و نقل مسکو، اتوبوس‌ها، تراموا، قطارهای شهری و تاکسی‌ها می‌باشند.

جاهای دیدنی مسکو

  میدان سرخ
  کاخ‌های کرملین
  کلیسای جامع سنت باسیل
  متروی مسکو
  کیلومتر صفر مسکو
  میدان مانژ
  آسمان نمای مسکو
  تئاتر بولشوی

رستوران‌های مسکو

  کافه پوشکین
  رستوران خرگوش سفید
  خانه استیک بیسون
  کافه خاچاپوری
  کافه میشل
  کافه رستوران دکتر ژیواگو

مراکز خرید مسکو

  بازار ايزمايلوفسكی
  مركز خريد دتسكای مير
  مجتمع تجاری گوم
  مركز خريد گورود
  مركز خريد تی اس يو ام
  خيابان قديمی آربات

همین حالا بلیط پرواز به مسکو را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به مسکو ببندید.