بلیط پرواز های دبی

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز مسقط دبی

بلیط هواپیما مسقط دبی

مسقط پایتخت عمان شهر تجاری مهمی است که از دیرباز با قرار گرفتن در جاده ابریشم مورد توجه بسیاری بوده است. امروز هم با وجود جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیاری که در خود جای داده، یکی از شهرهای جذاب حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود. مسقط مبدا و مقصد سفر بسیاری از گردشگران به خصوص در کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند دبی است. پرواز مسقط دبی از پرترددترین پروازهای منطقه است. در هر زمان که قصد سفر از عمان به دبی را داشته باشید، می‌توانید بلیط هواپیما را با بهترین قیمت از فلای تودی تهیه کنید. بلیط هواپیما مسقط دبی و بلیط دبی مسقط با پشتیبانی 24 ساعته در فلای تودی به شما ارائه می‌شود.

خرید بلیط هواپیما عمان دبی

برای خرید اینترنتی بلیط عمان دبی در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای مسقط دبی تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط هواپیما لحظه آخری مسقط دبی و بلیط چارتر مسقط به دبی را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دبی مسقط را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز مسقط دبی فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

پروازهای پرتردد به دبی

 

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مسقط دبی در فلای تودی

  جستجوی بلیط مسقط به دبی

ابتدا از برنامه پروازهای دبی اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت مسقط دبی یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز مسقط به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما عمان دبی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " مسقط " یا " Muscat " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دبی " یا " Dubai " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی مسقط به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز مسقط دبی

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای مسقط به دبی از ارزانترین بلیط هواپیما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط هواپیما از مسقط به دبی را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های دبی

در زمان رزرو و خرید بلیط عمان دبی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های دبی که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های دبی عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی دوموده‌دوو (DME)
  فرودگاه بین المللی شرمتیوو (SVO)
  فرودگاه ونوکووا (VKO)

 

قیمت بلیط هواپیما از مسقط به دبی

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما مسقط دبی می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پرواز مسقط به دبی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از مسقط به دبی به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای مسقط دبی با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس مسقط دبی را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس مسقط دبی را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما از مسقط به دبی ماه فوریه (ماه بهمن و اسفند) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما عمان دبی را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مسقط دبی را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت مسقط دبی از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط هواپیما مسقط به دبی ارزان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما مسقط دبی ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز مسقط دبی دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) مسقط دبی در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما مسقط دبی هدر ندهید. بلیط هواپیما عمان دبی را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری مسقط به دبی و بلیط چارتر مسقط به دبی را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط عمان دبی را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر مسقط دبی

در میان پروازهای چارتر دبی، بلیط چارتری مسقط دبی یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر مسقط دبی در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای مسقط دبی را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط چارتری مسقط به دبی و یا بلیط چارتر دبی به مسقط موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر مسقط دبی، می‌توانید به بلیط چارتر مسقط به دبی و پرواز چارتر دبی به مسقط دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر مسقط دبی نمایید.

بلیط هواپیما لحظه آخری مسقط دبی

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط هواپیما لحظه آخری مسقط دبی موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای مسقط دبی به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مسقط به دبی با قیمت بلیط سیستمی مسقط دبی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مسقط دبی دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مسقط دبی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری مسقط دبی را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما مسقط دبی در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما مسقط به دبی ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز مسقط دبی از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید بلیط هواپیما دبی و بلیط هواپیما مسقط را به صورت جداگانه با قیمت ارزان در فلای تودی خریداری کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط مسقط دبی از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز دبی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط عمان دبی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل دبی به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما مسقط به دبی از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دبی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر دبی و نرخ بلیط هواپیما از مسقط به دبی را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط پرواز مسقط دبی را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط هواپیما عمان دبی از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای مسقط به دبی در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما مسقط به دبی به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما مسقط به دبی را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما مسقط به دبی ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما مسقط به دبی از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پرواز مسقط دبی در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان مسقط به دبی در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط مسقط به دبی را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما مسقط دبی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.