بلیط پرواز های پالما د مایورکا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Mallorca

بلیط هواپیما تهران مایورکا

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران مایورکا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی لوفتهانزا در مسیر تهران مایورکا مشغول فعالیت است. فلای تودی بلیط هواپیما خارجی را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

سفر به مایورکا

مایورکا (Majorca)، یکی از چهار جزیره زیبای مجمع‌الجزایر باله آریک و بزرگترین جزیره کشور اسپانیا در دریای مدیترانه قرار دارد. این شهر بندری در چهار طرف خود سواحلی شگفت‌انگیز با شن‌هایی سفید و آب‌هایی شفاف دارد. در مایورکا علاوه بر سواحل و جاذبه‌های طبیعی و دریایی؛ موزه‌ها، نگارخانه‌ها، بناهای تاریخی و دهکده هایی قدیمی بسیاری نیز وجود دارد همچنین قلعه‌هایی که تاریخ این جزیره را برای بازدیدکنندگان بازگو می‌کند. باستان شناسان قدمت اتاق‌های دفن زباله، خانه‌هایی قدیمی و شهرک‌های کشف شده در این جزیره را از دوره نوسنگی یعنی 6000 تا 4000 قبل از میلاد مسیح تخمین زده‌اند.

این جزیره در سال 123 قبل از میلاد به تصرف رومیان درآمد. ورود رومیان به مایورکا با رونق و توسعه و ساختن دهکده‌هایی همراه بود و عمده درآمد مردمان در آن زمان از کشت زیتون و استخراج نمک بود. پس از آن و در سال‌های مختلف جزیره مایورکا توسط مهاجمانی از کشورهای دیگر مورد حمله قرار گرفت که باعث بوجود آمدن ویرانی‌هایی در آن شد و حتی جنگ‌های داخلی اسپانیا نیز در این جزیره بی تاثیر نبود؛ ولی مایورکا پس از سرگذاشتن اختلافات و جنگ‌ها توانست رشد و توسعه پیدا کند و در قرن حاضر به یکی از مقاصد گردشگری برای بسیاری از مسافرین از کشورهای دنیا تبدیل شود.

آب و هوای مایورکا

مایورکا دارای آب و هوایی مدیترانه‌ای است. مایورکا زمستان‌هایی سرد، تابستان‌هایی گرم و خشک و بهار و پاییزی معتدل و مرطوب داردو بخش‌های شمالی آن به دلیل کوهستانی بودن خنکتر و بارش باران بیشتر از مناطق جنوبی است. به طور کلی مایورکا به دلیل قرار گرفتن در دریای مدیترانه آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد و بهترین زمان برای سفر به این شهر از ابتدای ماه ژوئن تا اواسط سپتامبر است که مناسب‌ترین زمان برای پیاده‌روی در خیابان‌های زیبای این شهر و یا لذت بردن از هوای کوه‌ها است.

جاهای دیدنی مایورکا

  ساحل کالا میور
  دهکده دیا
  ساحل ماگالوف
  قلعه بلوِر
  کلیسای جامع سنت ماریا
  دهکده پولنکا
  روستای سولر
  غار دل دراچ

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مایورکا

  جستجوی بلیط هواپیما مایورکا

ابتدا از برنامه پروازهای مایورکا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز مایورکا برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران مایورکا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " مایورکا " یا " Mallorca " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به مایورکا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای مایورکا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های مایورکا

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما مایورکا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای مایورکا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای مایورکا عبارتند از :

  فرودگاه پالما د مایورکا

  بلیط ارزان مایورکا

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر مایورکا

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری مایورکا

در پرواز لحظه آخری مایورکا همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی مایورکا در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری مایورکا هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری مایورکا نیز همانند بلیط سیستمی مایورکا است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به مایورکا را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران مایورکا انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران مایورکا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران مایورکا به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مایورکا با قیمت بلیط سیستمی مایورکا خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مایورکا دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مایورکا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران مایورکا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما مایورکا در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما مایورکا

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز مایورکا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما مایورکا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما مایورکا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل مایورکا به صورت همزمان

با خرید بلیط مایورکا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل مایورکا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر مایورکا را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط مایورکا با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل مایورکا

سیستم حمل و نقل مایورکا از اتوبوس، تاکسی و مترو تشکیل شده است همچنین به دلیل اینکه یک شهر بندری در اسپانیا است بوسیله کشتی و لنج های مسافربری به گردشگران و توریست‌ها خدمات می‌دهند. متروی مایورکا با داشتن دو خط و 16 ایستگاه از شما تا جنوب شهر را پوشش می‌دهد ولی گردشگران برای صرفه جویی در هزینه‌های سفر خود می‌توانند از خطوط اتوبوس‌رانی این شهر استفاده کنند.

رستوران‌های مایورکا

شهر بندری مایورکا دارای طیف وسیعی از رستوران های محلی و ساحلی همچنین رستوران هایی مدرن و باشکوه است. آشپزان هنرمند رستوران‌های مایورکا با تنوعی از غذاهای خوشمزه گوشتی، گیاهی و دریایی در کنار چاشنی‌های عالی پذیرای بسیاری از مسافرین و گردشگرانی هستند که این شهر را برای سفر انتخاب کرده اند.

  رستوران Marc Fosh
  رستوران Caballito de Mar
  رستوران Bon Lloc
  رستوران Trens
  رستوران Sebastian
  رستوران Bellaverd
  رستوران Nola

مراکز خرید مایورکا

مایورکا با مغازه ها، بازارهای محلی و مراکز خرید تجاری با تنوعی از صنایع دستی، نقاشی ها، مجسمه ها، دستبندهای زیبا، کالاهای چرمی زیبا و مرواریدی برای گردشگران و مسافران به یک شهر جذاب و عالی برای خرید کردن تبدیل شده است.

  مرکز خرید Fan
  مرکز خرید Marinas & ports
  مرکز خرید Plaza Mayor
  مرکز خرید Porto Pi
  مرکز خرید De par en par

همین حالا بلیط پرواز به مایورکا را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به مایورکا ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما پالما د مایورکا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.