بلیط پرواز های بندر ماهشهر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Mahshahr

بلیط هواپیما تهران ماهشهر

برای رزرو بلیط هواپیما تهران ماهشهر، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران ماهشهر شما فقط 1 ساعت و 15 دقیقه با شهر زیبای ماهشهر فاصله دارید. فلای تودی بلیط هواپیما ارزان به مقصد ماهشهر و سایر مقاصد را در اختیار شما قرار می دهد.

سفر به ماهشهر

بندر ماهشهر مرکز توسعه صنعت پتروشیمی ایران است. بندر ماهشهر با 7304 کیلومتر مربع مساحت در جنوب شرقی استان خوزستان و در کنار کانال خورموسی که به خلیج فارس منتهی می‌شود، واقع شده است. ارتفاع شهرستان ماهشهر از سطح دریا 3 متر می‌باشد و شامل منطقه مرکزی، بندر امام خمینی و هندیجان است. فاصله بندر ماهشهر از تهران 1032 کیلومتر است. بندر ماهشهر را که در گذشته با نام بندر معشور نیز می‌شناختند، یکی از قدیمی‌ترین بندرهای خلیج فارس است. این بندر به دو بخش ماهشهر قدیم و جدید تقسیم می‌شود. بخش جدید بندر ماهشهر با هدف صادرات نفت ساخته شد و تا پیش از احداث تاسیسات نفتی جزیره خارک، به عنوان بزرگترین بندر صادرت نفت در ایران شناخته می‌شد. بخش جدید و قدیم ماهشهر 3 کیلومتر از یکدیگر فاصله دارند. مردم ماهشهر در بخش قدیمی آن سکونت دارند. به علاوه بسیاری از سازمان‌های دولتی نیز در این محل واقع شده‌اند.
گویش مردم ماهشهر، گویش ماهشهری است که مردم بومی و قدیمی ماهشهر به آن تکلم می کنند و از جمله زبان های فارسی باستان است. این گویش با لهجه آبادانی و گویش بوشهری شباهت هایی دارد.

آب و هوای ماهشهر

ماهشهر آب و هوایی گرم و مرطوب دارد. این شهر تابستان های گرم و شرجی و زمستان های سرد دارد. در طول فصل تابستان دمای آن تا 50 درجه سانتیگراد هم می رسد. و در فصل زمستان دمای آن تا صفر درجه سانتیگراد پایین می آید. هوای ماهشهر به قدری شرجی است که از نیمه دوم مرداد تا اواخر شهریور، رطوبت نسبی آن تا 100% هم می رسد. میانگین بارش سالیانه این شهر حدود 233 میلی متر است. از آنجایی که بندر ماهشهر در جلگه خوزستان واقع شده است، خاک آبرفتی و مناسبی برای رشد گیاهان دارد. به همین دلیل در فصل بارش، طبیعتی سرسبز دارد.

جاهای دیدنی ماهشهر

بندر ماهشهر در ماه های اول سال گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. این شهر به دلیل صنعتی بودن و همجواری با بندر امام خمینی، هر ساله پذیرای مهمانان بسیاری است. بندر ماهشهر تنها نقطه‌ای از ایران است که دارای خور می‌باشد. پیشینه تاریخی این شهر غنی و مربوط به دوره ساسانیان است. از مهمترین جاذبه های گردشگری بندر ماهشهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  خور موسی
  روستای صالحک
  شهر باستانی آسک
  رودخانه جراحی (مارون)
  بندر امام خمینی
  زیارتگاه شاهزاده حمزه
  آرامگاه سید صالح

بلیط هواپیما تهران ماهشهر

برای رزرو بلیط هواپیما تهران ماهشهر، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران ماهشهر شما فقط 1 ساعت و 15 دقیقه با شهر زیبای ماهشهر فاصله دارید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماهشهر

  جستجوی بلیط هواپیما ماهشهر

ابتدا از برنامه پروازهای ماهشهر اطمینان حاصل کنید، برای اینکار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ماهشهر برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما ماهشهر

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ پروازهای ماهشهر به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  بلیط ارزان ماهشهر

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر ماهشهر

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری ماهشهر

یکی از برترین خدمات فلای تودی ارائه بلیط ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به ماهشهر را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه خرید بلیط ارزان لحظه آخری ماهشهر است. در پرواز لحظه آخری ماهشهر همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی ماهشهر در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری ماهشهر هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری ماهشهر نیز همانند بلیط سیستمی ماهشهر است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به ماهشهر را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران ماهشهر انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران ماهشهر موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران ماهشهر به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری ماهشهر با قیمت بلیط سیستمی ماهشهر خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ماهشهر دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری ماهشهر خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی تضمین خرید ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری تهران ماهشهر را به شما می‌دهد.

برخی ویژگی‌های خرید بلیط هواپیما ماهشهر در فلای تودی

  فرودگاه‌های ماهشهر

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما ماهشهر از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای ماهشهر که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای ماهشهر عبارتند از :

  فرودگاه ماهشهر

  بلیط ارزان هواپیما ماهشهر

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز ماهشهر را دارید. قیمت بلیط هواپیما ماهشهر به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ماهشهر را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

غذاهای ماهشهر

مطمئنا در شهرهای بندری لذیذترین غذایی که می توانید پیدا کنید، ماهی تازه است. اما در سفر به ماهشهر نباید طعم لذیذ غذاهای محلی این شهر یعنی خپولک یا گُتگتو را از دست بدهید. خپولک هم به عنوان غذا و هم به عنوان پیش غذا سرو می شود. این غذای شیرین که شبیه به پیراشکی است را درون تنور می پزند و بسیار لذیذ است.

  خپولک یا گتگتو
  تنگیله

شیرینی های ماهشهر

  شیرینی کُکال
  چولک
  تندون

رستوران‌های ماهشهر

می‌توانید این غذاها و شیرینی های لذیذ را در رستوران‌های ماهشهر تجربه کنید:

  رستوران نخل طلایی
  رستوران بیستون
  کلاسیک فود پارمیدا
  رستوران هتل صدف
  رستوران هتل ایرانیان
  رستوران هتل آزادی
  رستوران صوفی
  رستوران باغ ایرونی پیتزا شب

صنایع دستی و سوغاتی ماهشهر

با وجودیکه ماهشهر پایتخت پتروشیمی ایران است، فقط یک شهر صنعتی نیست و وجود صنعت، نتوانسته است هنر را از دستان هنرمند مردم این شهر دور کند. بندر ماهشهر صنایع دستی و بومی بسیاری دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عبابافی
  جاجیم بافی
  حصیربافی
  توربافی
  سوزن دوزی
  نقطه کوبی
  مینا کاری
  کَمه دوزی
  ماکت کشی
  معرق چوب
  منبت کاری
  نقاشی روی سفال
  عروسک سازی محلی

مراکز خرید ماهشهر

از میان مراکز خرید ماهشهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  مجتمع خرید جام جم
  خیابان رازی بندر ماهشهر
  گیوه

همین حالا بلیط پرواز به ماهشهر را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ماهشهر ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما ماهشهر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.