بلیط پرواز های ماله

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Male

بلیط هواپیما تهران ماله

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران ماله، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطر ایرویز و هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران ماله مشغول فعالیت هستند. خرید بلیط ارزان هواپیما در فلای تودی به سادگی و با چند کلیک ساده انجام می شود.

سفر به ماله

ماله (Malé)، یکی از جزایر تشکیل دهنده، پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری مالدیو و سیاسی و تجاری این کشور است. این شهر در مرکز جزایر مالدیو، در قسمت شمالی ماله آتول و در اقیانوس هند قرار دارد همچنین با کشور سریلانکا مرز مشترک آبی دارد. ماله هنوز به روش سنتی و با دیوارها و دروازه‌هایی محصور است و به همین دلیل امنیت بالایی دارد. تمام ساکنین این شهر که بیش از صدهزار نفر است، مسلمان هستند.

نخستین افرادی که وارد این شهر شدند، مردمان هند یا دراویدی‌هایی بودند که تا سالیان سال بدون حاکم و در صلح زندگی می‌کردند اما با مهاجرت یک شاهزاده هندی با نام «کویمالا» اولین حکومت محلی در این جزیره شکل گرفت. پس از آن و با به قدرت رسیدن سایر پادشاهان، آیین هندی و بودایی از ادیان اصلی مردم ماله شد. از قرن شانزدهم ورود استعمارگران به شهر ماله شروع می‌شود و پرتغالی‌ها به مدت پانزده سال در آن حکومت می‌کنند، اواسط قرن هفدهم کشور آلمان و هلند شهر ماله را تصرف می‌کنند و آخرین استعمارگر این شهر انگلیسی‌ها بودند که حکومت این کشور 78 سال بود. نام ماله از کلمه «مالاهای» در زبان سانسکریت گرفته شده و به معنای خانه بزرگ است و شهر کنونی ماله در قرن شانزدهم و توسط پرتغالی‌ها تاسیس شد.

آب و هوای ماله

ماله آب و هوایی استوایی و معتدل دارد. این شهر دارای دو فصل خشک از ماه ژانویه تا می و فصل مرطوب از ماه می تا اواخر دسامبر است. آب و هوای شهر ماله بطور کلی به دلیل استوایی بودن هیچگاه نه خیلی سرد می‌شود و نه خیلی گرم و همیشه هوایی معتدل دارد.

جاهای دیدنی ماله

  مرکز اسلامی
  قصر رنگارنگ مولیاژ
  مسجد جمعه
  میدان جمهوری
  موزه ملی و پارک سلطان
  جزیره Hulhumale

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماله

  جستجوی بلیط هواپیما ماله

ابتدا از برنامه پروازهای ماله اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ماله برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران ماله را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " ماله " یا " Male " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به ماله برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای ماله

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های ماله

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما ماله از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای ماله که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای ماله عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی ماله

  بلیط ارزان ماله

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر ماله

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترها، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری ماله

در پرواز لحظه آخری ماله همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی ماله در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری ماله هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری ماله نیز همانند بلیط سیستمی ماله است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به ماله را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران ماله انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران ماله موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران ماله به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری ماله با قیمت بلیط سیستمی ماله خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ماله دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری ماله خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران ماله را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما ماله در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما ماله

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز ماله از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما ماله به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ماله را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل ماله به صورت همزمان

با خرید بلیط ماله از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ماله را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر ماله را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط ماله با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل ماله

ماله، شهر کوچکی است و به راحتی می‌توان از مراکز دیدنی آن با دوچرخه و یا پیاده بازدید کرد. بطور کلی برای تردد در این شهر نیازی به سیستم حمل و نقل نیست ولی باز هم برای گردشگران و توریست‌هایی که تمایل دارند با وسیله نقلیه به محل مورد نظر خود بروند تاکسی‌هایی وجود دارد همچنین می‌توان از قایق‌های مختلفی که مخصوص رفتن به سایر جزایر است استفاده کرد.

رستوران‌های ماله

ماله یک شهری است که تمام مردمان آن مسلمان هستند. به تبع آن در تمام رستوران‌های این شهر فقط غذاهای حلال ارائه می‌شود. در رستوران‌های ماله غذاهای محلی با ادویه‌های مخصوص این شهر تهیه می‌شوند که امتحان کردن آنها برای گردشگران لذت‌بخش خواهد بود.

  رستوران Pool Side
  رستوران Thai Wok
  رستوران Hive
  رستوران Sala Thai
  رستوران Olive Garden
  رستوران FoodBank

مراکز خرید ماله

شهر کوچک ماله مانند سایر شهرهای اروپایی و پیشرفته مراکز خرید لوکس و مدرن ندارد ولی دیدن بازارهای محلی و سنتی آن خالی از لطف نخواهد بود. بیشتر بازارهای ماله در بخش شمالی این شهر قرار دارند.

  بازار محلی ماله
  مرکز خرید ماجیدهی ماگو
  مرکز خرید چندانیه ماگو
  بازار ماهی‌فروش‌ها

همین حالا بلیط پرواز به ماله را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ماله ببندید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.