بلیط پرواز های لنکاوی

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Langkawi

سفر به لنکاوی

لنکاوی مجمع الجزایری است که از 99 جزیره تشکیل شده و در سواحل غربی مالزی قرار دارد. لنکاوی که با دریای فیروزه‌ای احاطه شده، ترکیبی از مزارع برنج زیبا و تپه‌های جنگلی بکر است. قطعا دوستداران طبیعت از سواحل شنی نرم و درختان نارگیل این جزیره به وجد خواهند آمد. این جزیره زیبا مکانی بسیار عالی و مناسب برای کسانی است که عاشق غواصی هستند و مانند جواهری گرمسیری فرصت‌های هیجان انگیزی را برای لذت بردن گردشگران از تعطیلات فراهم می‌کند. تفریحاتی مانند دنیای زیر آب لنکاوی و تلکابین هیجان انگیز این جزیره قطعا هر گردشگری را برای سفرهای بعدی نیز به این شهر خواهد کشاند.

بلیط هواپیما تهران لنکاوی

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران لنکاوی، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ایرفلوت، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی امارات و هواپیمایی مالزی ایرلاینز در مسیر تهران لنکاوی مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد لنکاوی انجام می‌شوند می‌توان به پرواز زیر اشاره کرد :

  پرواز کوالالامپور مالزی هواپیمایی مالزی
  پرواز کوالالامپور مالزی ایر ایشیا

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز لنکاوی تهران هواپیمایی ایرفلوت، بلیط پرواز لنکاوی تهران هواپیمایی قطر ایرویز، بلیط پرواز لنکاوی تهران هواپیمایی امارات، بلیط پرواز لنکاوی تهران و بلیط پرواز لنکاوی تهران هواپیمایی مالزی را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. علاوه بر خرید بلیط هواپیما خارجی ، رزرو هتل در هر نقطه از دنیا را در فلای تودی انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما لنکاوی

  جستجوی بلیط هواپیما لنکاوی

ابتدا از برنامه پروازهای لنکاوی اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز لنکاوی برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران لنکاوی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " لنکاوی " یا " Langkawi " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به لنکاوی برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای لنکاوی

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های لنکاوی

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما لنکاوی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای لنکاوی که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای لنکاوی عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی لنکاوی

  بلیط ارزان لنکاوی

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر لنکاوی

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری لنکاوی

در پرواز لحظه آخری لنکاوی همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی لنکاوی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری لنکاوی هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری لنکاوی نیز همانند بلیط سیستمی لنکاوی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به لنکاوی را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران لنکاوی انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران لنکاوی موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران لنکاوی به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری لنکاوی با قیمت بلیط سیستمی لنکاوی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری لنکاوی دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری لنکاوی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران لنکاوی را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما لنکاوی در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما لنکاوی

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز لنکاوی از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما لنکاوی به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما لنکاوی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل لنکاوی به صورت همزمان

با خرید بلیط لنکاوی از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل لنکاوی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر لنکاوی را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط لنکاوی با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

همین حالا بلیط پرواز به لنکاوی را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به لنکاوی ببندید.