بلیط پرواز های لاس پالماس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Las-Palmas

بلیط هواپیما تهران لاس پالماس

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران لاس پالماس، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی لوفت هانزا، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی لوفت هانزا و هواپیمایی ویولینگ در مسیر تهران لاس پالماس مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد لاس پالماس انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز مادرید لاس پالماس ایبریا

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز لاس پالماس تهران هواپیمایی لوفت هانزا، بلیط پرواز لاس پالماس تهران هواپیمایی قطر ایرویز، ، بلیط پرواز لاس پالماس تهران هواپیمایی ترکیش و بلیط پرواز لاس پالماس تهران هواپیمایی ویولینگ را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند. فلای تودی بلیط هواپیما ارزان به همه مقاصد را همراه با پشتیبانی 24 ساعته در اختیارتان قرار می دهد.

سفر به لاس پالماس

لاس پالماس (Las Palmas)، مرکز جزیره گران کاناریا از جزایر قناری در کشور اسپانیا است. این شهر با جمعیتی نزدیک به چهارصدهزار نفر در شمال غربی قاره آفریقا و در اقیانوس اطلس قرار دارد. لاس پالماس به طور مشترک با شهر سانتا کروز د تنریف، مرکز جامعه خودمختار جزایر قناری محسوب می‌شود. لاس پالماس سال 1478 توسط خوان رجون؛ رئیس ارتش مهاجم کاستیلیان با نام "Real de Las Palmas" کشف شد و در سال 1492 کریستف کلمب در مسیر اولین سفر خود به آمریکا در بندر جزیره لاس پالماس لنگر می‌اندازد و برای بار دوم هنگام بازگشت به اسپانیا، به این جزیره می‌آید. لاس پالماس در سال‌های 1595 و 1599 مورد حمله و غارت قرار گرفت که حمله اولی منجر به نبرد پالماس شد و در حمله دومی برخی از مناطق شهر نابود شدند اما پس از مدتی مهاجمان دفع شدند. جزیره لاس پالماس به عنوان خواهر خوانده شهر سان آنتینیو در تگزاس آمریکا معرفی شده است؛ این شهر سال 1718 توسط 25 نفر از بومیان این جزیره کشف شد.

آب و هوای لاس پالماس

لاس پالماس دارای آب و هوایی بیابانی با تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌هایی گرم و ملایم است. این جزیره فقط 22 روز در سال بارندگی دارد و در این شهر هیچ یخ‌ زدگی و یا بارش برفی ثبت نشده است. به طور کلی لاس پالماس آب و هوایی گرمسیری و بیابانی دارد.

جاهای دیدنی لاس پالماس

  ساحل لاس کانتراس
  خانه پرز گالدوس
  پارک دوراماس
  کلیسای جامع لاس پالاس
  بندر لاس پالماس
  پارک سانتا کاتالینا
  قلعه سان کریستوبال
  خانه کریستف کلمب

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما لاس پالماس

  جستجوی بلیط هواپیما لاس پالماس

ابتدا از برنامه پروازهای لاس پالماس اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز لاس پالماس برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران لاس پالماس را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " لاس پالماس " یا " Las Palmas " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به لاس پالماس برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای لاس پالماس

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های لاس پالماس

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما لاس پالماس از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای لاس پالماس که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای لاس پالماس عبارتند از :

  فرودگاه گرن کناریا

  بلیط ارزان لاس پالماس

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر لاس پالماس

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری لاس پالماس

در پرواز لحظه آخری لاس پالماس همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی لاس پالماس در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری لاس پالماس هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری لاس پالماس نیز همانند بلیط سیستمی لاس پالماس است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به لاس پالماس را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران لاس پالماس انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران لاس پالماس موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران لاس پالماس به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری لاس پالماس با قیمت بلیط سیستمی لاس پالماس خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری لاس پالماس دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری لاس پالماس خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران لاس پالماس را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما لاس پالماس در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما لاس پالماس

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز لاس پالماس از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما لاس پالماس به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما لاس پالماس را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل لاس پالماس به صورت همزمان

با خرید بلیط لاس پالماس از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل لاس پالماس را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر لاس پالماس را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط لاس پالماس با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل لاس پالماس

شرکت اتوبوسرانی گلوبال لاس پالماس، دارای اتوبوس‌هایی تمیز و شیک با دستگاه تهویه مطبوع و مناسب است که تمام جزیره را تحت پوشش خود دارد و با قیمت‌های ارزان و مقرون‌ به‌صرفه بهترین گزینه برای تردد گردشگران و توریست‌ها است. دیگر وسیله نقلیه جزیره لاس پالماس تاکسی است که تمام آنها دستگاه تاکسی‌متر دارند و گرانترین وسیله نقلیه هستند. یکی دیگر از امکانات حمل و نقل در لاس پالماس کرایه اتومبیل است که با این روش راحت‌تر می‌توان از جزیره طبق برنامه‌ریزی و سلیقه خود بازدید کرد.

رستوران‌های لاس پالماس

  رستوران El Herreño
  رستوران La Marinera
  رستوران Natural Burguer
  رستوران La Dolce Vita
  رستوران La Olivia
  رستوران Casa Montesdeoca
  رستوران La Macarena
  رستوران Romeo y Giulietta

مراکز خرید لاس پالماس

  مرکز خرید Atlantico
  مرکز خرید Las Arenas
  مرکز خرید El Mirador
  مرکز خرید Las Terrazas
  مرکز خرید La Estrella
  مرکز خرید Siete Palmas
  مرکز خرید El Tablero
  مرکز خرید Varadero

همین حالا بلیط پرواز به لاس پالماس را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به لاس پالماس ببندید.