بلیط پرواز های دوحه

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Lar-Doha

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز دوحه

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز دوحه در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای شیراز دوحه تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز دوحه و بلیط چارتر شیراز دوحه را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دوحه شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به دوحه فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما شیراز دوحه

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز دوحه را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما شیراز دوحه به بهترین قیمت پرواز شیراز دوحه دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم شیراز دوحه و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) شیراز دوحه در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز دوحه هدر ندهید. بلیط هواپیمای شیراز دوحه را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز دوحه و بلیط چارتر هواپیما از شیراز به دوحه را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز دوحه را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز دوحه

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز دوحه می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به دوحه یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به دوحه به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای شیراز دوحه با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز دوحه را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز دوحه را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما شیراز دوحه ماه ژانویه (دی) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما شیراز دوحه را معمولا می‌توانید در روزهای یکشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز دوحه را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت شیراز دوحه از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز دوحه و دوحه به شیراز ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات مفید قبل از خرید بلیط هواپیما شیراز دوحه

  فاصله هوایی شیراز از دوحه

مسافت پروازی شیراز و دوحه 482 کیلومتر (300 مایل) است.

  مدت زمان پرواز شیراز دوحه

طول پرواز شیراز دوحه به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به دوحه با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی شیراز دوحه

  ایران ایر

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه)

  قطر ایرویز

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه)

  سلام ایر

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:35 ............... MCT (فرودگاه مسقط) ............... 1:25 ............... DOH (فرودگاه دوحه)

  ترکیش

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 4:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ...............4:15 ............... DOH (فرودگاه دوحه)

  فلای دبی و هواپیمایی سلطنتی اردن

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:20 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............3:35 ............... AMM (فرودگاه کویین آلیا) ...............2:30 ............... DOH (فرودگاه دوحه)

  ایرلاین‌هایی که از شیراز به دوحه پرواز مستقیم دارند

پروازهای قطر ایرویز و هواپیمایی ایران ایر از شیراز به دوحه به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز دوحه

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز دوحه، سلام ایر و ایران ایر می‌باشند.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز دوحه

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر شیراز دوحه هواپیمایی قطر ایرویز است. حدود 77% پروازهای بدون توقف شیراز دوحه توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز شیراز به دوحه

پروازهای شیراز دوحه تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.