بلیط پرواز های شهرکرد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Shahr-e-Kord-City

بلیط هواپیما تهران شهرکرد

شهرکرد، با طبیعت زیبای خود به واسطه قرار گرفتن در دامنه رشته کوه زاگرس، یکی از مقاصد جذاب سفرهای داخلی است. از این رو مسافران برای لذت بردن از طبیعت دیدنی شهر، تجربه اسکی در دامنه کوه و بازدید از جاذبه‌های تاریخی آن، بلیط هواپیما شهرکرد را به خصوص برای سفر در بهار خریداری می‌کنند. برای سفر به دیار مردم لرو بختیار، آشنایی با فرهنگ جذاب و دیدن اماکن باستانی این شهر، بلیط هواپیما را با بهترین قیمت از فلای تودی خریداری کنید. رزرو هتل شهرکرد را هم با پشتیبانی 24 ساعته فلای تودی انجام داده و برای سفر به بام ایران آماده شوید.

خرید اینترنتی بلیط تهران شهرکرد

برای رزرو بلیط تهران به شهرکرد، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران شهرکرد شما فقط ۱ ساعت و ده دقیقه با شهر باستانی و زیبای شهرکرد فاصله دارید.

بلیط هواپیما شهرکرد به تهران

مسافران می توانند بلیط هواپیما شهرکرد تهران هواپیمایی ماهان را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما شهرکرد به تهران نیز تنها با جابه جا کردن مبدا و مقصد در فرم جستجوی بالا، می توانید به لیست پروازهای شهرکرد به تهران و قیمت ها دسترسی پیدا کرده و خرید خود را انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شهرکرد در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما تهران به شهرکرد

ابتدا از برنامه پروازهای شهرکرد اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز شهرکرد برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما شهرکرد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط پروازهای شهرکرد به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های شهرکرد

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما شهرکرد از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می توانید آن را از لیست فرودگاه های شهرکرد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. در حال حاضر شهرکرد تنها یک فرودگاه دارد:

  فرودگاه بین‌المللی شهرکرد (CQD)

قیمت بلیط هواپیما شهرکرد

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران شهرکرد و بلیط هواپیما شهرکرد تهران می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما تهران به  شهرکرد یاری می‌کند.
  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران شهرکرد به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط تهران به شهرکرد با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط را می‌توانید در فصل زمستان خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شهرکرد را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران شهرکرد رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان شهرکرد

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر شهرکرد

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری شهرکرد

یکی از برترین خدمات فلای تودی ارائه بلیط ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به شهرکرد را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه خرید بلیط ارزان لحظه آخری شهرکرد است. در پرواز لحظه آخری همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری شهرکرد نیز همانند بلیط سیستمی شهرکرد است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به شهرکرد را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران شهرکرد انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران شهرکرد موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران شهرکرد به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شهرکرد با قیمت بلیط سیستمی شهرکرد خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شهرکرد دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شهرکرد خرید خود را به راحتی انجام دهید. 

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما شهرکرد در فلای تودی

  خرید بلیط ارزان هواپیما شهرکرد

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز شهرکرد را دارید. قیمت بلیط هواپیما شهرکرد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما شهرکرد را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما از تهران به شهرکرد را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط شهرکرد را رزرو نمایید. 

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط تهران شهرکرد از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به شهرکرد در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط شهرکرد به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به شهرکرد را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید بلیط تهران به شهرکرد ارزان از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به شهرکرد در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به شهرکرد در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به شهرکرد را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران به شهرکرد

 فاصله هوایی تهران تا شهرکرد

فاصله تهران تا شهرکرد هوایی 380 کیلومتر است. 

 مدت زمان پرواز تهران به شهرکرد

پرواز از تهران به شهرکرد حدودا یک ساعت و ده دقیقه طول می کشد، البته این مدت زمان به شرایط جوی، ایرلاین و مسیر پروازی بستگی دارد.

 ایرلاین های پرواز تهران به شهرکرد

هواپیمایی ماهان تنها ایرلاین برای مسیر پروازی تهران به شهرکرد است.

راهنمای مختصر سفر به شهرکرد

شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری و بزرگترین شهر آن است. فاصله شهرکرد از سومین شهر بزرگ ایران یعنی اصفهان 90 کیلومتر و از تهران 521 کیلومتر است. محیط زیست طبیعی، زمستان‌های سرد، آبشارها و رودخانه‌های شهرکرد از ویژگی‌های مشهور این شهر هستند. شهرکرد میان کوه‌های زاگرس و در شمال آن‌ها واقع شده است. این شهر در فاصله 2.070 متری از سطح دریا و با بیشترین فاصله از آن قرار دارد به همین دلیل به «بام ایران» شهرت دارد. راه‌های سفر به شهر کرد مختلف است اما خرید بلیط هواپیما یکی از بهترین راه‌ها برای سفر به این شهر است.
شهرکرد با طبیعتی سرسبز و زیبا که شامل جنگل‌های بلوط، آبشارها، تالاب‌ها، دشت لاله‌های واژگون و تپه‌های باستانی است خبر از قدمت هفت هزار ساله و کهن خود می‌دهد و با توجه به پیشینه قدیمی شهرکرد این شهر به یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری ایران تبدیل شده است. نام قدیمی این شهر سرد و سرسبز ابتدا «دهکرد» بوده که در سال 1314 خورشیدی به شهرکرد تغییر نام پیدا کرده است.

آب و هوای شهرکرد

آب وهوای شهرکرد در فصل زمستان خشک و سرد و در تابستان معتدل است. به طور کلی شهرکرد آب و هوای نیمه مرطوب معتدل دارد. دمای هوای شهرکرد در طول فصل تابستان، هنگام روز گرم و هنگام شب معتدل است. همچنین زمستان‌های آن در طول روز خنک و هنگام شب سرد است. میانگین دمای هوای شهرکرد 11 درجه سانتیگراد است. اما کمینه و بیشینه دمای هوای ثبت شده برای این شهردر طول 30 سال اخیر به ترتیب 32- و 42 درجه سانتیگراد بوده است. اواخر دی ماه سردترین و اواخر تیر گرم‌ترین ماه‌‌های این شهر هستند.

جاهای دیدنی شهرکرد

شهرکرد با داشتن تاریخ هزار ساله، یکی از مناطق باستانی ایران به شمار می‌رود. جاذبه‌های طبیعی بیشماری که در شهرکرد وجود دارد آن را به شهری جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است. در ادامه تعدادی از مکان‌های دیدنی شهرکرد را به شما معرفی می‌کنیم.

  کوه غارون
  آبشار زردلیمه
  خانه ستوده چالشتری
  طاق سنگی های خان اوی
  حمام پرهیزکار
  قلعه جونقان
  تالاب چغاخور
  قلعه دزک

غذاهای شهرکرد

شهرکرد به علت وجود عشایر و پرداختن این قوم به دامپروری و گله داری تمام مواد لبنی را به صورت تازه و طبیعی در اختیار دارد. همچنین وجود گیاهان پرخاصیت که در کوه‌های این شهر می‌رویند یکی دیگر از منابع در دسترس مردم عشایر است. به همین دلیل می‌توان انتظار داشت که در چنین شهری شاهد تنوع غذایی بی‌نظیری با سالم‌ترین و طبیعی‌ترین مواد غذایی باشیم. زنان عشایر نهایت ذوق و سلیقه خود را در طبخ غذاهای محلی این منطقه به کار ‌می‌بندند و با دستان هنرمند خود بهترین غذاها را طبخ می‌کنند. در سفر به شهرکرد حتما این غذاهای لذیذ را امتحان کنید.

  آبگوشت نخود
  آش انار
  کاچی شیر
  کشک و کدو
  اُماج
  دلمه
  کباب بختیاری
  گردو پلو
  چلو خورش به
  شوربای قیمه ریزه
  اوترشی

شیرینی‌های شهرکرد

  گز بلداجی
  انواع پولکی
  نان کاکولی
  شکر پنیر
  شیرینی برشتوک
  نان یوخا

رستوران‌های شهرکرد

طعم لذیذ غذاهای شهرکرد را می‌توانید در رستوران‌های زیر امتحان کنید:

  رستوران قاشق نقره‌ای
  غذای خانگی برگ سبز
  غذاسرای مخلصی (گلپایگانی)
  رستوران امیران
  رستوران قصر سامان
  رستوران خوزستان شهرکرد
  رستوران شباهنگ

صنایع دستی و سوغاتی شهرکرد

شهرکرد با تاریخی غنی مهد تولید بسیاری از صنایع دستی کشور است. هنرمند و هنردوست بودن مردم عشایر و وجود منابع اصلی برای تولید صنایع دستی باعث شده که شاهد تولید و تنوع صنایع دستی توسط مردم این شهر باشیم. در ادامه تعدادی از صنایع دستی و سوغاتی شهرکرد را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

  محصولات لبنی
  عسل
  قره قورت
  نمد مالی
  قالی بی بی باف
  کلاه قشقایی
  وریس
  گلیم
  جاجیم
  متقال
  خرسک
  پلاس
  سیاه چادر
  چوقا بافی
  وریس
  گیوه
  کمچه دان
  سفره آردی
  نمکدان بافی
  خورجین بافی

مراکز خرید شهرکرد

در سفر به شهری مانند شهرکرد وجود مراکز و بازارهای قدیمی لذت سفر را دو چندان می‌کند چراکه مسافران می‌توانند با خرید سوغاتی‌ها و صنایع دستی از مراکز خرید سنتی و محلی شهرکرد که خود نیز به نوعی یک بنای تاریخی محسوب می‌شوند، لذت ببرند.

  بازار بزرگ شهرکرد
  مجتمع تجاری میلاد
  مجتمع تجاری امام صادق (ع)
  فروشگاه سرداران شهید
  کیف و کفش برتونیکس
  بازارچه لحاف دوزان
  فروشگاه گراد
  مرکز خرید ستاره

همین حالا بلیط پرواز به شهر شهرکرد را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به شهرکرد ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران شهرکرد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.