بلیط پرواز های دوحه

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به doha-Qatar

بلیط تهران قطر

کشور قطر در حاشیه خلیج فارس و همسایه جنوبی کشور ماست. پایتخت این شبه جزیره کوچک، دوحه است که پرجمعیت‌ترین شهر کشور قطر محسوب می‌شود. سفر به قطر با توجه به رونق اقتصادی و گردشگری این کشور، روز به روز بیشتر می‌شود. بلیط پرواز قطر به خصوص در پاییز و بهار طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم قصد دارید بلیط هواپیما را برای سفر به قطر تهیه کنید، فلای تودی امکان خریداری ارزانترین بلیط پرواز تهران دوحه با پشتیبانی 24 ساعته را در اختیارتان قرار می‌دهد.

بلیط هواپیما تهران دوحه

برای رزرو و خرید بلیط تهران قطر، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی قطر ایرویز و هواپیمایی سلام ایر در مسیر تهران دوحه مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد دوحه انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

 

 همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز دوحه به تهران هواپیمایی قطر ایرویز و بلیط پرواز دوحه تهران هواپیمایی سلام ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط دوحه در فلای تودی

  جستجوی بلیط تهران دوحه

ابتدا از برنامه پروازهای دوحه اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت قطر یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز به قطر برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران دوحه را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دوحه " یا " Doha " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به دوحه برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران دوحه

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز به دوحه نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط ایران قطر را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های دوحه

در زمان رزرو و خرید بلیط پرواز تهران دوحه از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای دوحه که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای دوحه عبارتند از :

  فرودگاه دوحه (DOH)

 

قیمت بلیط قطر

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران قطر می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما دوحه یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط تهران قطر به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پرواز تهران دوحه با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس دوحه را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس دوحه را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط تهران به قطر ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.
• ارزانترین بلیط پرواز به دوحه را معمولا می‌توانید در روزهای چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران دوحه را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران قطر رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

تور دوحه گزینه مناسبی است تا هزینه‌های سفر را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با خرید این تورها علاوه بر بلیط هواپیما رفت و برگشت، از هتل، بیمه و امکانات دیگر نیز برخوردار خواهید شد.

بلیط ارزان دوحه

اگر قصد خرید بلیط ارزان دوحه را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ هواپیما ایران به قطر به بهترین قیمت پرواز قطر دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران دوحه در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هدر ندهید. بلیط هواپیما تهران قطر را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر هواپیما دوحه را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط تهران دوحه را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.
دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط قطر باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر دوحه

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید. برای خرید بلیط چارتر دوحه در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت، کافی است پرواز تهران به دوحه را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط چارتر هواپیما تهران دوحه و یا بلیط دوحه به تهران چارتر موجود باشد، برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترها با اعمال گزینه پروازهای چارتر دوحه، می‌توانید به بلیط چارتر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر دوحه نمایید.

بلیط لحظه آخری دوحه

در پرواز لحظه آخری دوحه همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی دوحه در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری دوحه هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به دوحه را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط پرواز تهران دوحه انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران دوحه موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازها به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری دوحه با قیمت بلیط سیستمی دوحه خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دوحه دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری دوحه خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران دوحه را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما دوحه در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط هواپیما ایران قطر از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما دوحه

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران قطر از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط قطر به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید پرواز تهران دوحه را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل دوحه به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران قطر از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دوحه را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر دوحه را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط تهران قطر با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

راهنمای مختصر سفر به دوحه

دوحه شهری مدرن و پایتخت کشور قطر واقع در شبه جزیره عربستان است. بیش از دو پنجم جمعیت قطر در نواحی مرزی این شهر زندگی می کنند. دوحه با قرار گرفتن در خلیجی کم عمق، مدت مدیدی است که به عنوان بندر ورودی مهم و مقصد مسافرانی که بلیط پرواز ایران قطر را خریداری می‌ کنند؛ محسوب می شود.
دوحه با توجه به دارا بودن صخره های مرجانی و آب های کم عمق ، معبری برای وسایل حمل و نقل کوچک بود تا اینکه در دهه 1970 با تکمیل بندر عمیق آن، کشتی های بزرگ نیز در این منطقه فعالیت خود را آغاز کردند. 

در مرکز این شهر تعداد بیشماری پارک و تفرجگاه کورنیچ وجود دارد. در جزیره مصنوعی آن، موزه هنرهای اسلامی قرار دارد که توسط I.M.Pei طراحی شده است. این موزه مجموعه گسترده ای از سراسر جهان اسلام را در بر می گیرد. در سوق واقف، بازار سنتی دوحه، فروشندگان کالاهایی مانند لباس، صنایع دستی و ادویه جات را ارائه می دهند. بخش اصلی شهر، البیدع می باشد، البیدع منطقه ای مسکونی است که در شمال غربی دوحه قرار دارد.

جاهای دیدنی دوحه

از جاذبه های گردشگری دوحه که مورد علاقه گردشگران است، می توان به میدان برج ساعت و بازار سنتی آن اشاره کرد. تحولات فرهنگی در دوحه نیز بسیاری مکان ها مانند موزه هنرهای اسلامی را برای بازدید گردشگران در این منطقه به وجود آورده است. از دیگر جاهای دیدنی دوحه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کوورنیچ
  فالکون سوق
  هتل پارک
  مرکز فرهنگی اسلامی
  صحرای سافاری
  جزیره مروارید
  مشعل دوحه
  پارک اَسپایر
  قلعه دوحه
  موزه ملی قطر

حمل و نقل دوحه

در دوحه مسافران برای جابجایی در شهر می توانند از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و تاکسی استفاده کنند. مسیرهای زیادی برای اتوبوس در دوحه وجود دارد. مسافران برای آشنایی با برنامه و مسیر اتوبوس های دوحه می توانند به وب سایت Mowasalat مراجعه کنند. اتوبوس های دوحه از آغاز صبح تا نیمه شب خدمات رسانی می کنند. اتوبوس های Mowasalat مدرن و مجهز به سیستم تهویه هوا هستند. صندلی های جلوی این اتوبوس ها مخصوص بانوان و کودکان است. هزینه بلیط حدود 3 تا 4 ریال قطری است.
برای استفاده از اتوبوس های دوحه مسافران باید کارت کاروا خریداری کنند که هزینه آن 30 ریال قطری است. این کارت ها را می توان از ایستگاه اتوبوس اصلی در الغنیم و سوپرمارکت ها تهیه کرد. همچنین در قطر تعداد زیادی شرکت تاکسیرانی وجود دارد. مسافران در حالت عادی می توانند از خیابان تاکسی پیدا کنند، اما در ساعاتی که تاکسی پیدا نمی شود و یا در محل هایی که به تاکسی دسترسی وجود ندارد می توانند از باجه های تاکسی در هتل ها و مراکز خرید تاکسی بگیرند.

رستوران های دوحه

  رستوران Baan Thai
  رستوران Hwang
  رستوران Isaan
  رستوران Sabai Thai
  رستوران Thai Corner

مراکز خرید دوحه

  مرکز خرید لاگونا
  مرکز خرید گُلف
  مرکز خرید دار السلمان
  مرکز خرید لند مارک
  مرکز خرید دارالسلام
  مرکز خرید تاوار
  مرکز خرید فستیوال سیتی

همین حالا بلیط پرواز به دوحه را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به دوحه ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران دوحه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.