بلیط پرواز های دوبلین

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Dublin

بلیط هواپیما تهران دوبلین

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران دوبلین، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی امارات و هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران دوبلین مشغول فعالیت هستند. با خرید بلیط هواپیما خارجی در فلای تودی، از پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوید.

سفر به دوبلین

دوبلین (Dublin)، پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر جمهوری ایرلند است که در شرق این کشور و در کرانه رود لیفی قرار دارد. شهر دوبلین مرکز و قطب اصلی سیاست، اقتصاد، تجاری، فرهنگ و سرمایه گذاری ایرلند است. نام آن از زبان ایرلندی و واژه "داب لین" به معنی «برکه سیاه» گرفته شده‌ است. شهر دوبلین تاریخ پرفراز و نشیبی دارد و در زمان‌های مختلف تحت سلطه اقوام مختلفی قرار می‌گیرد. این شهر نخستین بار توسط وایکینگ‌ها ساخته شد و پس از آن اقوام دیگری چون نروژی‌ها، سلت‌ها، اقوام نورمان و انگلیسی‌ها بر آن حکومت کردند.
در قرن هفدهم شهر دوبلین رشد و توسعه بسیاری پیدا می‌کند به گونه‌ای در قرن هجدهم به دومین شهر بزرگ تحت حاکمیت امپراتوری بریتانیا تبدیل می‌شود. اما در قرن نوزدهم اهمیت این شهر کاهش پیدا می‌کند ولی با این حال همچنان مهم‌ترین و اصلی‌ترین شهر در جزیره ایرلند برای سفر بسیاری از گردشگران و توریست‌ها است.

آب و هوای دوبلین

دوبلین مانند بسیاری از شهرهای اروپایی آب و هوایی معتدل در تمام طول سال دارد. تابستان‌هایش معتدل و زمستان‌هایش سرد است ولی بارش برف بسیار کم اتفاق می‌افتد و بارش باران به صورت نم نم و گاهی بارشی طغیانی است. به طور کلی دوبلین آب و هوایی ملایم و معتدل دارد.

جاهای دیدنی دوبلین

  موزه کوچک دوبلین
  پارک فونیکس
  کالج ترینیتی
  کلیسای جامع سنت پاتریک
  گالری ملی ایرلند
  باغ ملی گیاه شناسی
  کلیسای جامع مسیح
  قلعه‌ دوبلین

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دوبلین

  جستجوی بلیط هواپیما دوبلین

ابتدا از برنامه پروازهای دوبلین اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز دوبلین برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران دوبلین را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دوبلین " یا "Dublin" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به دوبلین برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای دوبلین

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های دوبلین

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما دوبلین از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای دوبلین که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای دوبلین عبارتند از :

  فرودگاه دوبلین

  بلیط ارزان دوبلین

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر دوبلین

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری دوبلین

در پرواز لحظه آخری دوبلین همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی دوبلین در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری دوبلین هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری دوبلین نیز همانند بلیط سیستمی دوبلین است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به دوبلین را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران دوبلین انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران دوبلین موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران دوبلین به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری دوبلین با قیمت بلیط سیستمی دوبلین خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دوبلین دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری دوبلین خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران دوبلین را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما دوبلین در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما دوبلین

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز دوبلین از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما دوبلین به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما دوبلین را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل دوبلین به صورت همزمان

با خرید بلیط دوبلین از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دوبلین را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر دوبلین را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط دوبلین با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل دوبلین

دوبلین از سیستم حمل و نقل بسیار پیشرفته‌ای برخوردار است. سیستم حمل و نقل این شهر شامل اتوبوس، تاکسی، لواس (تراموا) و مترو برای خدمت رسانی به مسافرین و گردشگران تشکیل می‌شود. همچنین بیشتر خیابان‌های اصلی و پرتردد دوبلین دارای خطوط ویژه دوچرخه سواری هستند.

رستوران‌های دوبلین

  رستوران Chapter One
  رستوران Etto
  رستوران Dax
  رستوران Neon
  رستوران Fumbally
  رستوران Fallon & Byrne

همین حالا بلیط پرواز به دوبلین را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به دوبلین ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما دوبلین

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.