بلیط پرواز های بالی دنپاسار

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Denpasar

بلیط هواپیما تهران بالی

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران بالی، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی عمان ایر در مسیر تهران بالی مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد بالی انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد:

  پرواز کوالالامپور بالی هواپیمایی مالزی ایرلاینز
  پرواز کوالالامپور بالی ایر آسیا

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز بالی تهران هواپیمایی عمان ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. فلای تودی بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی را در اختیار شما قرار می دهد.

سفر به بالی

دنپاسار، پایتخت جزیره بالی در اندونزی و بزرگترین شهر این جزیره است که در بخش‌های جنوبی استان بالی واقع شده است؛ شهری شلوغ و چند فرهنگی که شاید در بدو ورود مسافران را کمی بترساند. دنپاسار از سال 1958 پایتخت جدید بالی شد و از همان زمان رشد اقتصادی و جمعیتی سریعی پیدا کرد. در دنپاسار فستیوال‌ها و رویدادهای زیادی برگزار می‌شود؛ رویدادهای بزرگ سالیانه که به خوبی مدرن بودن و فرهنگ مردم بالی را به نمایش می‌گذارد. یکی از معروفترین رویدادهای این شهر، فستیوال هنرهای بالی است.
اما چیزی که نام دنپاسار را سر زبان‌ها انداخته است تنها پایتخت جزیره بالی بودن نیست، بناهای تاریخی دنپاسار، چندفرهنگی بودن آن، سنت‌ها و همچنین سنگ‌های قیمتی و ارزشمند است. در این شهر موزه‌ها و ساختمان‌های زیادی از دوره استعمار هلند و حتی سال‌های اخیر دیده می‌شود. معابد هندوی زیبا که تعدادشان کم هم نیست در این شهر بسیارند؛ معابدی با سبک معماری آسیای شرقی در آنها به خوبی نمایان است.

آب و هوای بالی

دنپاسار در جنوب خط استوا قرار گرفته و آب‌وهوایی استوایی، گرم و مرطوب دارد. این شهر در سال دو نوع آب و هوا را بیشتر تجربه نمی‌کند، مرطوب و خشک. به همین خاطر هم تفاوت دمایی در طول سال چندان زیاد نیست و معمولا متوسط دمای هوا 28 درجه است. در تابستان ها دمای هوا زیاد نیست اما وقتی با رطوبت بالا همراه می شود آزاردهنده است.

بهترین زمان سفر به بالی

شهر دنپاسار و جزیره بالی، در روزهای سال نو میلادی و عید پاک بسیار شلوغ است و اگر به دنبال زمان مناسبی برای سفر هستید حواستان به این تاریخ ها باشد. در ماههای خشک که بارندگی کمتر است می توانید به بالی سفر کنید. در ماههای فروردین، اردیبهشت و خرداد است که هوا خنک است، رطوبت کمتر است و روزهای شلوغ اول سال میلادی هم به پایان رسیده است. ماه شهریور نیز هوا خوب است و از سرما کاسته شده است و زمان خوبی برای سفر به بالی است.

جاهای دیدنی بالی

در جزیره بالی و شهر دنپاسار معابد زیادی به چشم می‌خورد که هر کدام ظاهر و تاریخپه‌ای متفاوت دارند و نمی‌توان از دیدن هیچ کدام صرف نظر کرد. در کنار معابد، بناهای تاریخی و قصرهای سلطنتی نیز در شهر دیده می‌شود که قدمت بسیاری دارند. در واقع دنپاسار را باید شهر معابد و کاخ‌های قدیمی دانست؛ بناهایی که زبان گویای معماری این جزیره‌اند و سبک معماری آسیای شرقی دارند. در کنار همه اینها سواحل آبی و آرام بالی در کنار طبیعتی سرسبز همه چیز را برای سفری لذت‌بخش فراهم می‌کند.

  مجسمه عظیم آلون
  پارک لاپانگان پوپوتان
  مرکز هنری تامان ودهی بودایا
  موزه بالی
  کاخ ساتریا و معابد سلطنتی
  معبد پورا مائوسپاهیت

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بالی

  جستجوی بلیط هواپیما بالی

ابتدا از برنامه پروازهای بالی اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز بالی برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران بالی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " بالی " یا " Denpasar" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به بالی برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای بالی

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های بالی

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما بالی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای بالی که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای بالی عبارتند از :

  فرودگاه انگورا رای
  فرودگاه تابانان

  بلیط ارزان بالی

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر بالی

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترها، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری بالی

در پرواز لحظه آخری بالی همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی بالی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری بالی هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری بالی نیز همانند بلیط سیستمی بالی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به بالی را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران بالی انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران بالی موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران بالی به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری بالی با قیمت بلیط سیستمی بالی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری بالی دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری بالی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران بالی را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما بالی در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما بالی

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز بالی از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما بالی به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما بالی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل بالی به صورت همزمان

با خرید بلیط بالی از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بالی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر بالی را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط بالی با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل در بالی

اگر اطراف مرکز شهر هستید و به‌راحتی می‌توانید با قدم زدن و پیاده‌روی به بخش‌های مختلف و دیدنی‌های دنپاسار سر بزنید. اگر هم تمایلی به پیاده‌روی ندارید بهترین وسیله برای جابه‌جا شدن در این شهر تاکسی است.

رستوران های بالی

بالی به واسطه فرهنگ‌های مختلفی که در خود جای داده محل مناسبی برای امتحان طعم غذاهای کشورهای مختلف است. در دنپاسار هم رستوران‌های متنوعی وجود دارند و شما خیلی راحت می‌توانید وعده‌های غذایی خود را از غذاهایی با طعم متفاوت انتخاب کنید.

  رستوران آتوم بارا (چینی)
  آیام تالیوانگ
  سیانجور
  کاک مان
  رامایانا

مراکز خرید بالی

خوب است در در دنپاسار سری به مراکز خرید هم بزنید و از صنایع دستی مخصوص این منطقه نیز دیدن کنید؛ سوغاتی‌هایی که برای عزیزانتان بسیار جذاب خواهند بود. این شهر بزرگترین و پر رونق ترین بازارهای بالی را دارد و به خاطر داشتن کالاهایی با قیمت مناسب معروف است. صنایع دستی و زیورآلات در این بازارها به وفور دیده می‌شود و پارچه‌های رنگارنگ که مورد علاقه مردم این منطقه است در گوشه‌وکنار به چشم می‌خورد. در این شهر ادویه‌جات و انواع قهوه نیز زیاد به چشم می‌خورد و اگر اهل غذاهای تندو تیز هستید حتما از ادویه‌های آنها خریداری کنید.

  بازار مرکزی بادونگ
  دوتا سیلک
  رابینسونز

همین حالا بلیط پرواز به بالی را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به بالی ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما بالی دنپاسار

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.