بلیط پرواز های دزفول

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Dezful-City

بلیط هواپیما تهران دزفول

دزفول شهر تاریخی متعلق به دوران تمدن ایلام، شهر زیبای کشورمان است که باید به آن سفر کرد. سفر به دزفول چه برای دیدن اولین دانشگاه دنیا (جندی شاپور) یا یکی از قدیمی‌ترین پل‌های جهان باشد و چه به منظور کسب و کار و زندگی، یک سفر جذاب و پرطرفدار داخلی است. سفر هوایی دزفول به خصوص محبوبیت زیادی دارد، از جمله از تهران با خرید بلیط هواپیما سریع و راحت می‌توان خود را به دزفول رساند. بلیط تهران دزفول را در همین صفحه جستجو کنید و ماجراجویی در طبیعت و آثار تاریخی دزفول را آغاز کنید. فلای تودی ارزانترین بلیط را در هر تاریخی که قصد سفر داشته باشید، در اختیارتان قرار می‌دهد.

خرید اینترنتی بلیط تهران دزفول

برای رزرو بلیط هواپیما تهران دزفول، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول شما فقط ۱ ساعت و ده دقیقه با شهر زیبای دزفول فاصله دارید.

همچنین مسافران می توانند بلیط هواپیما دزفول تهران هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی نفت و هواپیمایی زاگرس را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دزفول در فلای تودی

  جستجوی بلیط پرواز تهران دزفول

ابتدا از برنامه پرواز تهران دزفول اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط تهران به دزفول رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز دزفول برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران به دزفول

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ پروازهای دزفول به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های دزفول

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران دزفول از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های دزفول که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های دزفول عبارتند از :

  فرودگاه دزفول

  خرید و دریافت بلیط هواپیما تهران دزفول

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط تهران دزفول ، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

قیمت بلیط هواپیما دزفول

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما از تهران به دزفول می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب بلیط پرواز دزفول ارزان یاری می‌کند.
 برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران دزفول به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط هواپیما تهران به دزفول با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین بلیط هواپیما تهران به دزفول را می‌توانید در فصل تابستان خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران دزفول را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان تر خواهد شد.

بلیط ارزان دزفول

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز تهران دزفول است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر دزفول

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری تهران دزفول

اگر قصد خرید بلیط تهران دزفول لحظه آخری را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست پروازهای تهران به دزفول برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط لحظه آخری تهران دزفول ، خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید بلیط ارزان لحظه آخری دزفول را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تهران دزفول در فلای تودی

  خرید بلیط ارزان هواپیما دزفول

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران دزفول را دارید. قیمت بلیط هواپیما تهران به دزفول به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. رزرو هتل دزفول را نیز به همین ترتیب با قیمت ارزان در فلای تودی انجام دهید.

سیستم اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پرواز تهران دزفول در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت پرواز تهران دزفول به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت دزفول را دارید، با استفاده از این سیستم هرگاه در مسیر تهران دزفول بلیط هواپیما ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تقویم قیمتی فلای تودی

با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای دزفول در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران دزفول در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به دزفول را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

نمودار قیمتی فلای تودی

با استفاده از این نمودار قادر خواهید بود بیشینه، کمینه و متوسط قیمت بلیط دزفول را در حوالی تاریخ انتخابی خود بیابید. به این ترتیب قادر خواهید بود به راحتی قیمت ها را در روزهای مختلف مقایسه نمایید و اقدام به خرید بلیط تهران دزفول ارزان نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط پرواز تهران دزفول را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما تهران دزفول را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره اقدام به رزرو بلیط هواپیما تهران به دزفول با بهترین قیمت نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط دزفول

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط تهران دزفول از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ کنسلی بلیط پرواز تهران دزفول به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز تهران دزفول

  فاصله هوایی تهران تا دزفول

فاصله از دزفول تا تهران با هواپیما 450 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران به دزفول

طول مدت پرواز دزفول تهران به طور متوسط 1 ساعت و 1 دقیقه است.

 روزهای پرواز تهران دزفول

پرواز تهران دزفول هر روز هفته انجام می شود اما ساعت پرواز تهران دزفول بستگی به برنامه پروازی ایرلاین ها دارد.

 ایرلاین های پرواز تهران دزفول

در حال حاضر ایرلاین های آتا، ایران ایر، کارون، نفت و زاگرس پروازهای دزفول ارائه می دهند.

راهنمای مختصر سفر به دزفول

دزفول یکی از شهرهای استان خوزستان است که در فاصله 721 کیلومتری تهران و 155 کیلومتری اهواز واقع شده است. دزفول یکی از قدیمی‌ترین شهرهای استان خوزستان است و قدمت آن به چندین هزار سال پیش و به زمان ساسانیان می‌رسد. این شهر از لحاظ تاریخی مکان‌های برجسته و خاصی دارد. ترکیب ساختار آجری با معماری اصیل ایرانی و نقش و نگارهای زیبا روی بناهای این شهر، دزفول را به «موزه آجر ایران» تبدیل کرده است. همین زیبایی‌های خاص دزفول است که باعث اقبال مسافران برای خرید بلیط هواپیما دزفول و سفر به آن شده است. 
نام قدیمی این شهر «دژپل» بوده که مشتق شده از واژه‌ "پل" و "دژ" به معنی قلعه می‌باشد- منظور قلعه‌ای است که تعدادی نگهبان و محافظ و مامور برای حفاظت پل و از همه مهمتر امنیت شهر در آن زندگی می‌کردند. قدمت پل قدیمی دزفول که بر روی رودخانه دز قرار گرفته است، به سلسله ساسانیان می‌رسد و به دلیل اهمیت و ارزش ارتباطی خود، در دوره‌های گوناگون حکومتی در ایران، تعمیر، بازسازی و احیا گشته است.

آب و هوای دزفول

دزفول آب وهوایی گرم و نیمه خشک دارد. تابستان‌های این شهر بسیار گرم و زمستان‌های آن معتدل است. میزان بارندگی در این شهر نسبت به اکثر شهرهای جنوبی ایران بیشتر است اما این میزان بارش نیز محدود به ماه‌های نوامبر تا اپریل است. میانگین بارش متوسط سالانه در این شهر 357 میلیمتر است.

جاهای دیدنی دزفول

شهر دزفول یکی از کهن‌ترین و پرقدمت‌ترین شهرهای ایران می‌باشد و این شهر تاریخی با فرهنگ غنی، جاذبه‌‌های طبیعی فراوان و آثار تاریخی ارزشمندی که دارد، گزینه‌ای برای بازدید و لذت بردن در اختیار هر گردشگری با هر سلیقه‌ای قرار می‌دهد.
بناهای تاریخی دزفول با ساختمان‌های ارزشمند و معماری خیره کننده خود در این شهر خودنمایی می‌کنند. تعدادی از مکان‌های دیدنی دزفول به شرح زیر است.

  بقعه سبزقبا
  تفریحگاه ساحلی دز (علی کله)
  آسیاب‌های آبی دزفول
  خانه تیزنو
  مجموعه تاریخی شاه رکن‌الدین
  مسجد جامع دزفول
  سد دز
  پل قدیم دزفول

غذاهای دزفول

اگر به دزفول سفر کردید حتما بر سر سفره مردم خونگرم و مهمان‌نواز این شهر بنشینید و غذاهای ساحلی این شهر را امتحان کنید و از کنار آن‌ها به راحتی نگذرید.

  قلیه ماهی
  ماهی صُبور
  فلافل
  بورانی باقلای سبز
  سمبوسه
  آش ارده
  حميس توله
  شوربا

شیرینی‌های دزفول

  حلوا ارده
  لوز کنجد
  کلوچه خرمایی
  حلوا قبیت
  حلوا سیلونی
  شیرینی بامیه

رستوران‌های دزفول

غذاهای لذیذ و خوشمزه با چاشنی‌های بی‌نظیر به دست آشپزان ماهر در شهر دزفول هر فردی را مجذوب و علاقمند به خوردن این غذاها می‌کند. پس برای خوردن این غذاها باید به رستوران‌های آن سری بزنید. در این شهر به غیر از مردم خونگرم و مهمان‌نوازش که شما را به خانه خود دعوت می‌کنند، می‌توانید به رستوران‌های سنتی، ساحلی و مدرن دزفول نیز بروید و طعم هر نوع غذایی را امتحان کنید.

  باغ رستوران ترمه
  رستوران سنتی شوادون
  رستوران دلنوازان
  رستوران قصر شهر
  رستوران باغ فلاحت
  رستوران ملل
  رستوران پدیده دز
  رستوران دارچین

صنایع دستی و سوغاتی دزفول

مطمئنا همه نام قلم دزفولی را بارها شنیده‌اید. این نوع قلم مرغوب‌ترین نوع قلم است و استادان خوشنویسی حتی سال‌ها از یک قلم برای کار خود استفاده می‌کنند. اما صنایع دستی دزفول به همین جا ختم نمی‌شود. تنوع صنایع دستی دزفول به قدری زیاد است که دزفول را قطب صنایع دستی خوزستان می‌دانند. بخش عمده‌ای از اقتصاد دزفول به صنایع دستی آن وابسته است پس در سفر به این شهر خرید صنایع دستی و سوغاتی دزفول را فراموش نکنید. تعدادی از صنایع دستی دزفول به شرح زیر است:

  کپو بافی
  خراطی
  گیوه‌ دوزی
  کلوچه دزفولی
  ارده
  خرما
  قلم نی
  ورشو

مراکز خرید دزفول

دزفول دارای مراکز خرید مدرن و کلاسیک همچنین بازارهای قدیمی، سنتی و سرپوشیده بسیاری می‌باشد و هر مسافری که به دزفول سفر می‌کند بطور ناخودآگاه به سمت بازارهای آن بخصوص مغازه‌های سنتی و بازارهای قدیمی آن کشیده می‌شود به طوریکه مراکز خرید دزفول خود بخشی از جاذبه‌های گردشگری این شهر به شمار می‌آیند. ما شما را با تعدای از مراکز خرید دزفول آشنا می‌کنیم. در ادامه تعدادی از مراکز خرید دزفول را به شما معرفی می‌کنیم.

  مرکز خرید مجدی
  پاساژ امین
  بازار قدیم
  مرکز خرید مسعودی
  پاساژ سعید
  مرکز خرید پاسارگاد

همین حالا بلیط پرواز به شهر دزفول را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به دزفول ببندید.