بلیط پرواز های خرم آباد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Khorramabad-City

بلیط هواپیما تهران خرم آباد

خرم آباد، شهر باباطاهر و فلک الافلاک، یکی از شهرهای خوش آب و هوا با تاریخ کهن است که مقصد جذابی برای سفرهای داخلی محسوب می‌شود. به همین خاطر بلیط هواپیما برای سفر هوایی به این شهر زیبا در دسترس گردشگران قرار گرفته است تا سفر آسانی برای دیدن پل‌ها، دریاچه‌ها، پارک‌ها و آبشارهای خرم آباد تجربه کنند. بلیط تهران خرم آباد را در همین صفحه می‌توانید با بهترین قیمت برای تاریخ موردنظرتان جستجو کرده و خریداری کنید. جهت رزرو هتل خرم آباد و دیگر شهرهای استان لرستان هم در همین سایت می‌توانید اقدام کنید.

خرید اینترنتی بلیط تهران خرم آباد 

برای رزرو بلیط هواپیما تهران خرم آباد، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران خرم آباد شما فقط ۱ ساعت و ده دقیقه با شهر زیبای خرم آباد فاصله دارید.
همچنین مسافران می توانند بلیط هواپیما خرم آباد تهران هواپیمایی ماهان و هواپیمایی ایران ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما خرم آباد تهران، در همین صفحه مبدا و مقصد را جابجا کنید تا بلیط برگشت برای تاریخ موردنظر شما نمایش داده شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما خرم آباد در فلای تودی

  جستجوی بلیط پرواز تهران خرم آباد

ابتدا از برنامه پروازهای خرم آباد اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز خرم آباد برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما خرم آباد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط پرواز تهران خرم آباد به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های خرم آباد

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما خرم آباد از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های خرم آباد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. البته خرم آباد تنها یک فرودگاه دارد:

  فرودگاه خرم آباد (KHD)

قیمت بلیط هواپیما خرم آباد

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران خرم آباد و قیمت بلیط هواپیما خرم آباد تهران می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پرواز تهران خرم آباد یاری می‌کند.
  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران خرم آباد به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط تهران به خرم آباد با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط را می‌توانید در فصل های تابستان و زمستان خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما خرم آباد را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران خرم آباد رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان خرم آباد

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر خرم آباد

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی برای بلیط هواپیما تهران خرم آباد چارتر مطلع شوید.

بلیط لحظه آخری خرم آباد

یکی از برترین خدمات فلای تودی ارائه بلیط ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به خرم آباد را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه خرید بلیط ارزان لحظه آخری خرم آباد است. در پرواز لحظه آخری همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری خرم آباد نیز همانند بلیط سیستمی خرم آباد است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به خرم آباد را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران خرم آباد انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران خرم آباد موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای خرم آباد به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری خرم آباد دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری خرم آباد خرید خود را به راحتی انجام دهید. 

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما خرم آباد در فلای تودی

  خرید بلیط ارزان هواپیما خرم آباد

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز خرم آباد را دارید. قیمت بلیط تهران خرم آباد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما خرم آباد را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما خرم آباد را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما تهران به خرم آباد را رزرو نمایید. 

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط تهران خرم آباد از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پرواز تهران خرم آباد در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط خرم آباد به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به خرم آباد را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به خرم آباد از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به خرم آباد در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به خرم آباد در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به خرم آباد را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران خرم آباد

 فاصله هوایی تهران تا خرم آباد

فاصله هوایی تهران تا خرم آباد حدودا 370 کیلومتر است.

 مدت زمان پرواز تهران خرم آباد

پرواز تهران به خرم آباد حدودا یک ساعت و ده دقیقه طول می کشد. البته این مدت زمان به ایرلاین، مسیر پروازی و شرایط جوی بستگی دارد.

 ایرلاین های پرواز خرم آباد

شرکت های هواپیمایی ماهان و ایران ایر مسیرهای پروازی به خرم آباد را ارائه می دهند.

راهنمای مختصر سفر به خرم آباد

خرم آباد شهری در لرستان و مرکز این استان است. طبق آخرین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال 1395 صورت گرفت، جمعیت این شهر 373.416 و تعداد خانوار آن 75.945 نفر بوده است. خرمشهر در کوه‌های زاگرس واقع شده و اگر قصد خرید بلیط هواپیما این شهر را دارید؛ باید بدانید که فرودگاه آن در 3 کیلومتری جنوب این شهر قرار دارد. همچنین فاصله خرم‌ آباد از تهران 494 کیلومتر است.
بیشتر جمعیت این شهر را اقوام لر و لک تشکیل می‌دهند، البته این دو گروه خودشان نیز بسیار به هم نزدیک هستند. با وجودیکه این شهر یکی از مقاصد اصلی گردشگری ایران به شمار نمی‌رود، اما چشم‌اندازها و جاذبه‌های گردشگری بسیار زیبایی دارد که از آن میان می‌توان به 5 غار با آثار نقاشی مربوط به عصر حجر اشاره کرد. در مرکز شهر خرم آباد می‌توانید قلعه فلک الافلاک را ببینید که مربوط به دوران ساسانیان است و در حال حاضر به موزه‌ای مشهور تبدیل شده است.
شهرت خرم آباد بیشتر به دلیل چشم‌اندازهای فوق‌العاده، آبشارهای زیبا، دره‌ها و جنگل‌های سرسبز، رودخانه‌ها و چشمه‌های طبیعی‌اش است. یکی از مشهورترین جاذبه‌های طبیعی خرم آباد آبشار 48 متری بیشه است که با درختان بلوط احاطه شده است.
همچنین اقتصاد خرم‌ آباد بیشتر بر پایه صنعت کشاورزی است.

آب و هوای خرم آباد

خرم آباد آب و هوای مدیترانه‌ای دارد. تابستان‌های این شهر گرم و شرجی و زمستان‌های آن سرد و مرطوب است. خرم‌ آباد در طول فصل‌های بهار و تابستان، یکی از بیشترین بارش‌های سالیانه را در ایران دارد. خرم آباد سومین شهری از ایران است که به دلیل واقع شدن در مناطق کوهستانی از منابع آبی فراوانی برخوردار است. بهترین زمان برای سفر به خرم آباد مانند بیشتر مناطق معتدل، بهار و به خصوص ماه اردیبهشت می‌باشد. به طور کلی سه ناحیه آب‌ و هوایی در شهرخرم‌ آباد وجود دارد که عبارتند از شمال سرد، جنوب گرم و مرکز معتدل.

جا‌‌های دیدنی خرم آباد

خرم آباد پیشینه تاریخی غنی دارد به همین دلیل در طول تاریخ خود شاهد تمدن‌های بیشماری از کاسی‌ها، بابلیان، ایلامی‌ها، ساسانیان، سلجوقیان، خوارزمشاهیان و بسیاری تمدن‌های دیگر بوده است. آثار بر جای مانده از این ادوار در این شهر مشهود است و می‌توان آن را در قلعه‌های تاریخی که برای محافظت شهر در برابر مهاجمان استفاده می‌شده است پیدا کرد. خرم آباد جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیری دارد که از آن میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  قلعه‌ فلک‌ الافلاک
  دریاچه کیو
  دریاچه گهر
  بام خرم آباد
  آبشار نوژیان
  آبشار گریت
  آبشار بیشه
  آبشار بیشه
  خانه تاریخی آخوند ابو
  پارک جنگلی مخمل کوه
  پل شاپوری شکسته
  حمام گپ خرم‌آباد
  آسیاب گبری
  بقعه باباطاهر
  گرداب سنگی
  مناره آجری
  حمام گپ خرم آباد

غذاهای خرم آباد

زنان غیور بختیاری علاوه بر شجاعت و مهارت جنگاوری دستانی هنرمند و توانا در طبخ غذاهای محلی این شهر دارند. وجود اقوام مختلف بختیاری، قشقایی، عشایر و ... در خرم آباد باعث شده تا غذاهای این شهر از تنوع زیادی برخوردار باشند، به همین دلیل غذاهای خرم آباد هر فردی را با هر سلیقه و ذائقه غذایی راضی نگه می‌دارد. در ادامه به تعدادی از غذاهای خرم آباد اشاره می‌کنیم.

  شامی کوو
  آش گوشت
  سُغدو
  خورش قلیه ترش
  گوله ریزه
  آش پرتله
  آش پرشکه
  دنو رو

شیرینی‌های خرم آباد

  کاک
  کلوا
  برساق
  نان آردی
  انواع حلوا

رستوران‌های خرم آباد

در سفر به خرم آباد اگر به رستوران‌های این شهر بروید حتما از بوی خوش غذا در آن‌ها لذت می‌برید. گوشتی که برای طبخ غذا و به خصوص کباب‌های این منطقه استفاده می‌شود بسیار با کیفیت است و بوی بسیار خوشی دارد. اگر به خرم آباد سفر کردید حتما به رستوران‌های زیر سر بزنید.

  رستوران زعفران طلایی
  رستوران گردان رنگین کمان
  رستوران یلدا
  رستوران شمشاد نمونه
  رستوران سراب کیو
  رستوران هتل سالیز
  رستوران هتل عطر

صنایع دستی و سوغاتی خرم آباد

با توجه به وجود اقوام مختلف و ترکیب مردم شهری، روستایی و عشایری در خرم آباد شاهد تولید صنایع دستی مختلف و متنوعی در این شهر هستیم. اکثر روستاییان این ناحیه صنایع دستی تولیدی خود را بیشتر برای مصارف شخصی استفاده می‌کنند، اما صنایع دستی شهری آن بیشتر جنبه تجاری دارند. در سفر به این شهر می‌توانید انواع قالی‌های زیبا، لباس‌های پشمی، نقره‌جات و بسیاری صنایع دستی دیگر را به عنوان سوغاتی خریداری کنید. در ادامه تعدادی از صنایع دستی و سوغاتی بروجرد را به شما معرفی می‌کنیم.

  گیوه
  نان ساجی
  نمد مالی
  گبه بافی
  عسل طبیعی
  چوغا بافی یا چوقا بافی
  سیاه چادر بافی
  نمکدان بافی

مراکز خرید خرم آباد

خرم آباد هر ساله میزبان تعداد بیشماری مسافر از سراسر کشور و جهان است که علاوه بر بازدید از مکان‌های دیدنی این شهر، علاقمند به خرید سوغاتی‌، صنایع دستی زیبا و خوراکی‌های لذیذ این شهر هستند و همین امر بازارهای این شهر را پویا کرده است. گردشگران بسیاری در طول سال به شهر خرم آباد سفر کرده و از مراکز خرید مدرن و کلاسیک، بازارهای سنتی و مغازه های محلی آن خرید می‌کنند. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما برای خرید و قدم زدن به بازارهای سنتی و مراکز خرید خرم آباد بروید.

  مرکز خرید الماس شهر
  بازار قدیمی میرزا سید رضا
  بازار طلافروشان

همین حالا بلیط پرواز به شهر خرم آباد را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به خرم آباد ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران خرم آباد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.