بلیط پرواز های ترابزون

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به trabzon-turkey

بلیط هواپیما تهران ترابزون

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران ترابزون، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز و هواپیمایی پگاسوس در مسیر تهران ترابزون مشغول فعالیت هستند. بلیط هواپیما خارجی به مقصد ترابزون و دیگر مقاصد را در فلای تودی ارزانتر خریداری کنید.

سفر به ترابزون

ترابزون شهری واقع در سواحل دریای سیاه و شمال شرقی ترکیه است. این شهر با قرارگیری در بخش تاریخی جاده ابریشم برای قرن های متمادی، ترکیبی از مذهب، زبان و فرهنگ‌های گوناگون شده است، و به عنوان دروازه ای تجاری برای ایران از سمت جنوب شرقی و برای قفقاز از سمت شمال شرقی محسوب می شود. ترابزون در ابتدا توسط یونانی‌ها در قرن هشتم قبل از میلاد بنا شد و خیلی سریع رشد کرد و تبدیل به مسیری برای مبادلات بازرگانی ایران و مدیترانه شد. بازرگانان ونیزی و جنوایی در دوران قرون وسطی به ترابزون می آمدند و پارچه‌های ابریشمی، کتانی و پشمی خود را می فروختند.
ترابزون در طول تاریخ طولانی خود، پایه و اساس چندین حکومت را تشکیل داد و بین سال های 1204 تا 1461 پایتخت امپراطوری ترابزون بود. در سال‌های اولیه دوران مدرن، به دلیل اهمیت بندر آن، به نقطه ای کانونی برای تجارت با ایران و قسطنطنیه تبدیل شد.
ترابزون در حال حاضر به عنوان مرکزی تاریخی و فرهنگی شناخته می شود و به همین دلیل گردشگران بسیاری برای دیدن جاذبه‌های زیبای آن، به این شهر سفر می کنند.

آب و هوای ترابزون

ترابزون آب و هوای معمولی دریای سیاه را دارد، و میزان بارندگی در این شهر بسیار زیاد است. طبق سامانه طبقه‌بندی اقلیمی کوپن، ترابزون آب و هوای شرجی نیمه گرمسیری دارد. تابستان‌های آن گرم و شرجی است و حداکثر دمای هوا در ماه آگست به 27 درجه سانتیگراد می رسد. زمستان‌های آن خنک و مرطوب است، و به طور متوسط پایین‌ترین دما در ماه ژانویه 5 درجه سانتیگراد است. تابستان‌های ترابزون گرمتر از طبقه بندی اقیانوسی است، اما نوسانات دما نشان می دهد که آب و هوای آن به شدت تحت تاثیر جریان‌های اقیانوسی است.

بهترین زمان سفر به ترابزون

اگر می خواهید در ماه‌های خلوت تر به این شهر سفر کنید، جولای بهترین ماه است. اما اگر قصد اسکی در کوه‌های ترابزون را دارید، بهترین زمان برای سفر به این شهر اواسط ماه ژانویه است که کوه‌ها پوشیده از برف تازه است.

جاهای دیدنی ترابزون

در ترابزون با تاریخی که به قرن 8 پیش از میلاد می رسد، یعنی از زمانی که یونانی‌ها در آن ساکن شدند و این شهر را بنا کردند تا زمانی که این شهر به توقفگاهی مهم در جاده ابریشم تبدیل شد، شاهد ساخت بسیاری از بناهای تاریخی در این دوران هستیم. تا جایی که این روزها این شهر به عنوان یکی از خوش منظره ترین و زیباترین سواحل دریای سیاه شناخته می شود. جدا از کلیسا- مسجد ایا صوفیه که در قرون وسطی در این شهر ساخته شد، بسیاری دیگر از جاذبه‌های گردشگری و مذهبی این شهر بسیاری از گردشگران را جذب خود می کند. در ادامه تعدادی از معروف‌ترین جاهای دیدنی ترابزون را به شما معرفی می کنیم:

  مسجد و موزه ایاصوفیه
  خانه آتاتورک
  موزه ترابزون
  مسجد گلبهار خاتون
  کاروانسرای رنگارنگ
  مسجد جامع فاتح
  پل زائنوس
  مسجد چارشی
  مسجد اسکندر پاشا
  کاروانسرای سنگ
  مجسمه آتاتورک
  مسجد کوناک
  مسجد اسماعیل مفتی
  مسجد دباغی
  پل دباغی

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ترابزون

  جستجوی بلیط هواپیما ترابزون

ابتدا از برنامه پروازهای ترابزون اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ترابزون برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران ترابزون را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " ترابزون " یا " Trabzon " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به ترابزون برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای ترابزون

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های ترابزون

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما ترابزون از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای ترابزون که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای ترابزون عبارتند از :

  Trabzon Airport

  بلیط ارزان ترابزون

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر ترابزون

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری ترابزون

در پرواز لحظه آخری ترابزون همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی ترابزون در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری ترابزون هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری ترابزون نیز همانند بلیط سیستمی ترابزون است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به ترابزون را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران ترابزون انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران ترابزون موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران ترابزون به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری ترابزون با قیمت بلیط سیستمی ترابزون خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ترابزون دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری ترابزون خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران ترابزون را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما ترابزون در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما ترابزون

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز ترابزون از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما ترابزون به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ترابزون را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل ترابزون به صورت همزمان

با خرید بلیط ترابزون از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ترابزون را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر ترابزون را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط ترابزون با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل ترابزون

در ترابزون بیشتر از ماشین‌های دلموش و اتوبوس برای جابجایی مسافران استفاده می شود. کرایه دولموش‌ها 2 لیر است. اگر می خواهید از ترمینال اتوبوسرانی ترابزون به محله آتاتورک بروید، کافی است که در جاده اصلی بایستید و از هر دلموشی که به سمت " میدان" می رود، بخواهید تا شما را به مقصد برساند. ایستگاه دلموش‌های ترابزون در زیر پلی در ضلع جنوبی محله آتاتورک قرار دارد. دلموش‌ها علاوه بر " میدان" به مقصد" بزتپه" ، " مسجد ایاصوفیه" و بسیاری مقاصد دیگر سرویس می‌دهند.

رستوران های ترابزون

  رستوران Kofteci Ali
  رستوران Tarihi Kalkanoglu Pilavi
  رستوران Beton Helva
  رستوران Cemilusta
  رستوران Komaroglu Kofte Salonu
  رستوران Kalender Lokanta Ve Kafe
  رستوران Bordo Mavi BalIk
  رستوران Fevzi Hoca Balik

مراکز خرید ترابزون

  مرکز خرید Forum Trabzon
  مرکز خرید Kilpa Boztepe
  مرکز خرید BİM
  مرکز خرید TÜMİŞ OTOMOTİV MERCEDES YEDEK PARÇA
  مرکز خرید Pekünlü balcı
  مرکز خرید Muhteşem Reklam Ajansı

همین حالا بلیط پرواز به ترابزون را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ترابزون ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما ترابزون

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.