بلیط پرواز های براتیسلاوا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Bratislava-content

بلیط هواپیما تهران براتیسلاوا

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران براتیسلاوا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی فلای دبی در مسیر تهران براتیسلاوا مشغول فعالیت است. فلای تودی بلیط هواپیما خارجی به همه مقاصد را با ارزانترین قیمت ارائه می دهد.

سفر به براتیسلاوا

براتیسلاوا، پایتخت کشور اسلواکی است. براتیسلاوا با جمعیتی بالغ بر 450.000 نفر، یکی از کوچکترین پایتخت های اروپا، اما در عین حال بزرگترین شهرِ اسلواکی محسوب می شود. این شهر در جنوب غربی کشور اسلواکی واقع شده است. این شهر در کرانه رود دانوب و دامنه کوه های کارپاسیان واقع شده است و به لطف موقعیت جغرافیایی که دارد، همیشه مرکزی تجاری محسوب می شده است.

امروزه مکان های تاریخی این شهر نشان دهنده پیشرفت سریع جمهوری اسلواکی است. به رغم تاریخ مهیج آن، براتیسلاوا یکی از جدیدترین پایتخت های جهان است و جمعیت آن نیز بسیار جوان هستند. درهای این کلان شهر مدرن به اروپا باز شده است و همین اثباتی بر افزایش تعداد گردشگران خارجی از کشورهای مختلف است.

راحتی این شهر در عوض کوچکی آن هر کسی را به سمت خود جذب می کند. در این شهر زندگی پر جنب و جوش شهری با جاذبه های تاریخی ترکیب شده است. قصرها، مراکز خرید مدرن و مراکز تجاری، هنرهای تحسین برانگیز در آشپزی و نوشیدنی های این شهر، مردم مهمان نواز و رویداد های فرهنگی و ورزشی بین المللی مختلف، نمایشگاه ها و فرصت های تجاری همه دلیلی برای بازدید از این شهر هستند.

جاهای دیدنی براتیسلاوا

پیشینه تاریخی براتیسلاوا، این شهر را به مرکز گردشگری در اسلواکی تبدیل کرده است. علاوه بر کاخ معروفی که این شهر دارد، بسیاری جاذبه های دیگر در شهر وجود دارند که گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به این شهر می کشاند.

  قصر براتیسلاوا
  کلیسای جامع مارتین
  شهر قدیمی
  کاخ پریمات
  دروازه میشل
  کلیسای آبی
  سیناگوگ
  اوفو

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما براتیسلاوا

  جستجوی بلیط هواپیما براتیسلاوا

ابتدا از برنامه پروازهای براتیسلاوا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز براتیسلاوا برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران براتیسلاوا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " براتیسلاوا " یا "Bratislava" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به براتیسلاوا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای براتیسلاوا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های براتیسلاوا

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما براتیسلاوا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای براتیسلاوا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای براتیسلاوا عبارتند از :

  فرودگاه ام. آر. استفانیک براتیسلاوا

  بلیط ارزان براتیسلاوا

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر براتیسلاوا

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری براتیسلاوا

در پرواز لحظه آخری براتیسلاوا همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی براتیسلاوا در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری براتیسلاوا هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری براتیسلاوا نیز همانند بلیط سیستمی براتیسلاوا است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به براتیسلاوا را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران براتیسلاوا انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران براتیسلاوا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران براتیسلاوا به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری براتیسلاوا با قیمت بلیط سیستمی براتیسلاوا خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری براتیسلاوا دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری براتیسلاوا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران براتیسلاوا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما براتیسلاوا در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما براتیسلاوا

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز براتیسلاوا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما براتیسلاوا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما براتیسلاوا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل براتیسلاوا به صورت همزمان

با خرید بلیط براتیسلاوا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل براتیسلاوا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر براتیسلاوا را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط براتیسلاوا با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل براتیسلاوا

در براتیسلاوا گردشگران می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، ترولی و تراموا استفاده کنند. این وسایل حمل و نقل عمومی از 4 صبح تا حوالی نیمه شب به مسافران سرویس می دهند.
بلیط این وسایل در ایستگاه ها، کیوسک های روزنامه فروشی، یا فروشگاه های حمل و نقل عمومی مخصوص در دسترس هستند.مسافران باید قبل از ورود به وسایل نقلیه، بلیط خود را خریداری کنند و بعد از سوار شدن به وسیله نقلیه، بلیط را مقابل دستگاه هایی که در این وسایل حمل و نقل تعبیه شده است، قرار دهند.
اگر گردشگران می خواهند در سفر خود به این شهر، از وجود راهنما بهره ببرند، می توانند از ترن های قرمز و آبی که برای آن ها در نظر گرفته شده است، استفاده کنند.

رستوران‌های براتیسلاوا

  رستوران Prašná Bašta
  رستوران Modrá Hviezda
  رستوران Reštaurácia Hrad
  رستوران Bratislavský Meštiansky Pivovar
  رستوران Soupa Bistro

مراکز خرید براتیسلاوا

  مرکز خرید آاوپارک
  مرکز خرید ارووِآ
  مرکز خرید سنترال
  مرکز خرید پُلوس سیتی سنتر
  مرکز خرید آویوون
  مرکز خرید بوری
  مرکز خرید کوبیکُن

همین حالا بلیط پرواز به براتیسلاوا را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به براتیسلاوا ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما براتیسلاوا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.