بلیط پرواز های بخارست

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما بخارست

بلیط هواپیما بخارست رومانی

بخارست، پایتخت و بزرگترین شهر رومانی، از جمله مقاصد محبوب برای طرفداران تاریخ و فرهنگ اروپایی است. شهری با بناهای قدیمی و داستان‌هایی از شاهان و شاهزادگان قدیم که گردشگران را به حال و هوای دنیای باستان می‌برد. با توجه به اینکه سفر به بخارست، نسبت به سایر شهرهای اروپایی ارزانتر است، از این رو بلیط هواپیما بخارست از پرفروش‌ترین بلیط‌های خارجی محسوب می‌شود. چنانچه قصد دارید سفری ارزان و راحت به بخارست رومانی را تجربه کنید، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل بخارست را در فلای تودی انجام دهید. 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران بخارست رومانی

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما بخارست، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و ...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر، پرواز مستقیم به بخارست وجود ندارد و برای سفر به این شهر باید از یک ایرلاین خارجی بلیط رزرو کنید و با حداقل یک توقف به این شهر سفر کنید. هواپیمایی فلای دبی، قطر، ترکیش، امارات، سوئیس، لوفتهانزا، کویت، ایژین، آنادولو جت پرواز تهران بخارست را ارائه می‌دهند که می‌توانید از فلای تودی رزرو کنید.
در فلای تودی، علاوه بر تهران، از مبدا شیراز، مشهد و اصفهان نیز می‌توانید بلیط هواپیما بخارست رزرو کنید. 

بلیط بخارست به تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط برگشت خود را نیز در فلای تودی خریداری کنید، تنها کافی است فلش میان مبدا و مقصد را در فرم جستجوی بالا کلیک کنید تا بلیط بخارست به تهران برای تاریخ موردنظر شما نمایش داده شود. شما قادر خواهید بود از هر گوشه دنیا با کارت‌های عضو شتاب و بدون نیاز به کردیت کارت بلیط پرواز بخارست به تهران را با بهترین قیمت خریداری کنید. جهت خرید بلیط بخارست تهران با ارزانترین قیمت می‌توانید گزینه‌های چارتر یا لحظه آخری را انتخاب کنید و از فیلتر قیمت در فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بخارست رومانی در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما بخارست

ابتدا از برنامه پروازهای بخارست اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و ... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به بخارست برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران بخارست رومانی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " بخارست " یا " Bucharest" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به بخارست برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران به بخارست

پس از انتخاب گزینه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های بخارست

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما بخارست رومانی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای بخارست که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، بخارست یک فرودگاه بین المللی دارد. 

  فرودگاه بین المللی هنری کواندا (OTP)

قیمت بلیط بخارست

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران بخارست می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط بخارست رومانی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به بخارست به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت بلیط رومانی بخارست با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران بخارست را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران بخارست را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران بخارست را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت بخارست از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط هواپیما ارزان بخارست

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به بخارست هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط هواپیما بخارست رومانی از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران بخارست، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تهران بخارست رومانی را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به بخارست نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران بخارست ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به بخارست را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران بخارست

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما تهران بخارست رومانی فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر بخارست موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر بخارست دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران بخارست

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران بخارست موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران بخارست به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی بخارست خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری بخارست دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری بخارست خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران بخارست را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما بخارست در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به بخارست از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط بخارست به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما بخارست رومانی از فلای‌تودی می‌توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران بخارست را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل بخارست به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران بخارست از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بخارست را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر بخارست و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما بخارست رومانی را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط بخارست رومانی از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به بخارست در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به بخارست را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به بخارست ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به بخارست از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به بخارست در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به بخارست در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط هواپیما بخارست رومانی را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.