بلیط پرواز های پوکت

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Bangkok-Phuket

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بانکوک پوکت

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بانکوک پوکت در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای بانکوک پوکت تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری بانکوک پوکت و بلیط چارتر بانکوک پوکت را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما پوکت بانکوک را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز بانکوک به پوکت فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما بانکوک پوکت

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما بانکوک پوکت را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما بانکوک پوکت به بهترین قیمت پرواز بانکوک پوکت دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم بانکوک پوکت و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) بانکوک پوکت در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما بانکوک پوکت هدر ندهید. بلیط هواپیمای بانکوک پوکت را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری بانکوک پوکت و بلیط هواپیما چارتر بانکوک پوکت را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما بانکوک پوکت را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما بانکوک پوکت

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما بانکوک پوکت می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما بانکوک به پوکت یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما بانکوک پوکت به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای بانکوک پوکت با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس بانکوک پوکت را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس بانکوک پوکت را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما بانکوک پوکت ماه اپریل (فروردین) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما بانکوک پوکت را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما بانکوک پوکت را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت بانکوک پوکت از قیمت دو بلیط یکطرفه بانکوک پوکت و پوکت به بانکوک ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما بانکوک پوکت

  فاصله هوایی بانکوک تا پوکت

مسافت پروازی بانکوک و پوکت 674 کیلومتر (419 مایل) است.

  مدت زمان پرواز بانکوک پوکت

طول پرواز بانکوک پوکت به طور متوسط 1 ساعت و 25 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز بانکوک به پوکت با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی بانکوک پوکت

  نوک ایر

DMK (فرودگاه دن موئنگ بانکوک) ............... 1:25 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

  تای ایر آسیا

DMK (فرودگاه دن موئنگ بانکوک) ............... 1:25 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

  خطوط هوایی تای ویت‌جت ایر

BKK (فرودگاه سووارنابومی بانکوک) ............... 1:30 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

  تای لاین ایر

DMK (فرودگاه دن موئنگ بانکوک) ............... 1:25 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

  بانکوک ایرویز

BKK (فرودگاه سووارنابومی بانکوک) ............... 1:30 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

BKK (فرودگاه سووارنابومی بانکوک) ............... 1:10 ............... USM (فرودگاه سامویی) ............... 1:00 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

  تای ایرویز

BKK (فرودگاه سووارنابومی بانکوک) ............... 1:25 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

BKK (فرودگاه سووارنابومی بانکوک) ............... 1:15 ............... CNX (فرودگاه چیانگ مای) ............... 2:00 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

  تای اسمایل

BKK (فرودگاه سووارنابومی بانکوک) ............... 1:20 ............... HKT (فرودگاه پوکت)

  ایرلاین‌هایی که از بانکوک به پوکت پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی نوک ایر، تای ایر آسیا، تای ویت‌جت ایر، تای لاین ایر، بانکوک ایرویز و تای ایرویز از بانکوک به پوکت به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز بانکوک پوکت

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز بانکوک پوکت، نوک ایر و تای ایر آسیا می‌باشند.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر بانکوک پوکت

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر بانکوک پوکت تای ایر آسیا است. حدود 24% پروازهای بدون توقف بانکوک پوکت توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز بانکوک به پوکت

پروازهای بانکوک پوکت تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.