بلیط پرواز های تهران بانکوک

not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
پرواز به Bangkok

بلیط هواپیما تایلند

بانکوک ، شهر توریستی معروفی که به سرزمین فرشتگان و شهر لبخندها شهرت دارد، پایتخت و بزرگترین شهر تایلند است. شهری با ساحل‌های شنی زیبا، معابد عجیب و غریب، حیات وحش حیرت‌انگیز، پاساژها و ساختمان‌های مدرن که برای بسیاری از ایرانیان جزء نخستین گزینه‌ها برای سفر خارجی است. برای تجربه زندگی شبانه پر جنب و جوش و غذاهای تایلندی، بلیط هواپیما تایلند را خریداری کنید و ماجراجویی در آسیای جنوب شرقی را آغاز کنید. فلای تودی همراه شما خواهد بود تا بلیط هواپیما را با بهترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته تهیه کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران بانکوک

برای رزرو و خرید بلیط تهران بانکوک، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی عمان ایر و هواپیمایی ماهان ایر در مسیر تهران بانکوک مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد بانکوک انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز بانکوک تهران هواپیمایی عمان ایر و هواپیمایی ماهان ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بانکوک در فلای تودی

  جستجوی پرواز تهران بانکوک

ابتدا از برنامه پروازهای بانکوک اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز بانکوک برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط تهران بانکوک را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " بانکوک " یا " Bangkok " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به بانکوک برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای بانکوک

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های بانکوک

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما بانکوک از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های بانکوک که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های بانکوک عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی دن موئنگ
  فرودگاه بین‌المللی سووارنابومی

قیمت بلیط تایلند

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما بانکوک می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به بانکوک یاری می‌کند.
 برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تایلند به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط تایلند از تهران با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران بانکوک را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران بانکوک را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تایلند ماه اکتبر (مهر ماه) و سپتامبر (شهریور) است.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران بانکوک را خریداری کنید، چون قیمت بلیط بانکوک رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان بانکوک

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط بانکوک باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر بانکوک

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترها، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری بانکوک

در پرواز لحظه آخری بانکوک همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی بانکوک در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری بانکوک هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری بانکوک نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به بانکوک را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران بانکوک انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران بانکوک موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازها به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری بانکوک دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری بانکوک خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تایلند در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط هواپیما تایلند از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما بانکوک

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران بانکوک از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما تایلند به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تایلند را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل بانکوک به صورت همزمان

با خرید بلیط هواپیما تهران بانکوک از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بانکوک را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر بانکوک را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط هواپیما بانکوک با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

بلیط پروازهای ماهان برای مسیر تهران بانکوک

اگر قصد خرید بلیط ارزان قیمت بانکوک را دارید پیشنهاد فلای تودی به شما خرید بلیط هواپیما ماهان بانکوک می‌باشد. برای تهیه بلیط هواپیما ماهان بانکوک کافی است که به یکی از صفحات خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط هواپیما بانکوک و یا خرید بلیط پروازهای چارتری ماهان مراجعه کنید و رزرو بلیط هواپیما بانکوک ماهان را به راحتی انجام دهید.
پروازهای رفت تهران به بانکوک ماهان همه روزه به جز روزهای شنبه و سه شنبه انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران بانکوک 21:45 از فرودگاه امام خمینی می‌باشد. مدت زمان پرواز تهران بانکوک ماهان 6 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد. همچنین پروازهای برگشت بانکوک به تهران ماهان همه روزه به جز روزهای یکشنبه و چهارشنبه انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان بانکوک تهران 23:35 از فرودگاه سووارنابومی بانکوک می‌باشد. مدت زمان پرواز بانکوک تهران ماهان 7 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد. البته برنامه پروازی ماهان به بانکوک با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و عوامل دیگر ممکن است تغییر کند.

راهنمای مختصر سفر به بانکوک

بانکوک (Bangkok) پایتخت و مركز تجاری کشور تایلند است. این شهر که در کرانه رود «چائو فرایا» در نزدیکی خلیج تایلند قرار دارد. بین مردم، تایلند به «شهر فرشتگان» معروف است و بیشترین تعداد گردشگر و توریست را در مقایسه با دیگر شهرهای جهان دارد اما گردشگران و توریست‌ها بدون هیچگونه نیتی، شهری که 200 سال است به صورت رسمی «کرونگتِپ» نامیده شده را بانکوک می‌نامند، در حالیکه مردم محلی از این کلمه برای منطقه‌ای دیگر از شهر استفاده می‌کنند. بنادر متعدد، خطوط راه‌آهن، فرودگاه‌های بین‌المللی، داشتن ساختمان‌های عظیم، هتل‌های لوکس و مجلل و مراكز خرید مدرن این شهر را به یک مركز تجاری برای واردات و صادرات کالا به كشور تایلند و همچنین آسیای جنوب شرقی تبدیل کرده است. بانکوک از جمله شهرهایی است که با خرید بلیط هواپیما و سفر به آن، هرگز احساس خستگی نخواهید کرد. در سفر به بانکوک همیشه با سرگرمی جدید و مهیجی برای انجام دادن مواجه خواهید شد. بانکوک ترکیبی منحصر به فرد و کامل از غذا، فرهنگ، زندگی پر جنب و جوش شبانه و خرید است که در هیچ جای آسیا نمی‌توانید همانند آن را پیدا کنید.

جاهای دیدنی بانکوک

بانکوک جاذبه‌های گردشگری بیشماری دارد و بسیاری از ایرانیان این شهر را برای سفرهای خارجی و تفریحی خود انتخاب می‌کنند. تعدادی از جاهای دیدنی بانکوک به شرح زیر است:

  وات آرون
  معبد طلایی بودا
  موزه ملی بانکوک و کاخ وانگ نا
  تاب بزرگ بانکوک
  خانه جیم تامسون
  وات فو
  جاده خائو سان

حمل و نقل بانکوک

گردشگران می‌توانند در کمترین زمان با استفاده از ترن‌های هوایی و زمینی از هتل‌های خود به معابد بودایی ها یا بازارهای سنتی بانکوک بروند. اتوبوس های مجهز به سیستم تهویه هوا در شهر و حومه نیز در دسترس هستند. همچنین اتوبوس‌های خاکستری و قرمز رنگ مجهز به سامانه خنک‌کننده برای مسافت‌های طولانی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
سه چرخه‌هایی که به «توک توک» معروفند این روزها نماد تایلند هستند. آنها برای مسافت‌های کوتاه محبوبیت دارند و هزینه پیمایش با آنها از ۳۰ بات شروع می‌شود ولی هزینه سفر را از ابتدا باید با راننده مشخص کنید. تعدادی از قایق‌ها در رودخانه «چائوفرایا» در بانکوک وظیفه حمل و نقل مسافران و گردشگران را بر عهده دارند. این قایق‌های دم دراز سیگارتی، خصوصی هستند. متروی بانکوک با داشتن ۱۸ ایستگاه، بسیاری از نقاط مهم گردشگری، هتل‌ها و مراکز تجاری را به هم متصل می‌کند.
یکی دیگر از وسایل نقلیه بانکوک تاکسی‌های موتورسیکلت است. جلیقه رنگی موتورسیکلت سوار نشانه این نوع تاکسی‌هاست. پیش از سفر حتما هزینه سفر را با راننده به توافق برسید.

رستوران‌های بانکوک

  رستوران زانوتی
  رستوران ژاپنی زوما
  رستوران ورتیگو
  رستوران نور
  رستوران Eat Me

مراکز خرید بانکوک

  مرکز خرید محله‌ چینی‌ها
  بازار چاتوچاک
  بازار شناور
  بازار گل
  مرکز خرید ترمینال ۲۱

همین حالا بلیط پرواز به بانکوک را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به بانکوک ببندید.