بلیط پرواز های ایلام

not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
not found

ریال
پرواز به Ilam-City

بلیط هواپیما تهران ایلام

شهر ایلام با طبیعت زیبا، کوهستان‌های سرسبز و قلعه‌های قدیمی که پیشینه آنها به دوران اشکانیان بازمی‌گردد، یکی از مقاصد سفر جذاب است که سفر به آن در هر زمان از سال، جذابیت‌های خود را دارد. از تجربه غذاهای خاص ایلام مانند برنج عنبربو، بژی برساق و شله کینه گرفته تا گردش در طبیعت تپه ورکبود، تنگه ارغوان و تفرجگاه جنگلی ششدار، همه و همه با خرید بلیط هواپیما سریع و ارزان قابل دستیابی است. 
بلیط هواپیما تهران به ایلام یکی از پرفروش‌ترین بلیط‌هاست که در هر زمان از سال که قصد خریداری آن را داشته باشید، با بهترین قیمت در فلای تودی به شما ارائه می‌شود. 
برای رزرو بلیط هواپیما تهران ایلام، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط تهران ایلام شما فقط ۱ ساعت و پانزده دقیقه با شهر باستانی و زیبای ایلام فاصله دارید.
در حال حاضر پرواز تهران ایلام ماهان ، ایران ایر و پرواز تهران ایلام آسمان را می توانید خریداری کنید. از دیگر پروازهایی که به مقصد ایلام انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

همچنین مسافران می توانند بلیط هواپیما ایلام تهران با هواپیمایی های مختلف از جمله هواپیمایی ماهان، بلیط پرواز ایلام تهران هواپیمایی ایران ایر و بلیط پرواز ایلام تهران هواپیمایی آسمان را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط تهران ایلام در فلای تودی

  جستجوی پرواز تهران ایلام

ابتدا از برنامه پرواز تهران به ایلام اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ایلام برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما تهران ایلام

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط پروازهای ایلام به صورت صعودی از ارزانترین بلیط هواپیما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های ایلام

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران ایلام از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های ایلام که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پرواز تهران ایلام در فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های ایلام عبارتند از :

  فرودگاه شهدای ایلام

قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت تهران ایلام می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب بلیط هواپیما تهران ایلام ارزان یاری می‌کند.
 برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران به ایلام به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط هواپیما از تهران به ایلام با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به ایلام را می‌توانید در فصل زمستان خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران ایلام را خریداری کنید، چون قیمت بلیط تهران ایلام رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان تر خواهد شد.

بلیط ارزان ایلام

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط تهران ایلام باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.
شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران ایلام و بلیط هواپیما چارتر ارزان تهران به ایلام را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام چارتر را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود بیابید. 
باید بدانید قیمت بلیط تهران ایلام با برخی ایرلاین ها کمتر است. برای مثال قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام آسمان از ارزانترین ها در میان سایر ایرلاین هاست.

بلیط چارتر ایلام

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی خریداری کنید. 
در میان پروازهای چارتر ایلام، بلیط هواپیما چارتر تهران ایلام یکی از پرترددترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط هواپیما چارتر تهران به ایلام در مسیر رفت و برگشت، کافی است پروازهای تهران ایلام را به صورت دو طرفه در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران ایلام چارتر رفت و برگشت موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترها با اعمال گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز چارتر این مسیر دسترسی پیدا کرده و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترين قیمت بلیط هواپیما تهران ایلام چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری ایلام

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به ایلام را دارید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده کنید تا لیست پرواز تهران به ایلام برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط ‌های لحظه آخری تهران ایلام، خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران ایلام را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما ایلام در فلای تودی

  خرید بلیط تهران ایلام ارزان

با خرید بلیط هواپیما تهران به ایلام از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران ایلام را دارید. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. رزرو هتل در ایلام را نیز به همین روش در فلای تودی انجام دهید.

  امکان خرید بلیط تهران به ایلام از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران ایلام را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما تهران به ایلام را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره اقدام به رزرو بلیط هواپیما با بهترین قیمت نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط تهران ایلام

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران ایلام از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط تهران به ایلام در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ کنسلی بلیط هواپیما تهران ایلام به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز تهران ایلام

 مسافت هوایی تهران تا ایلام: فاصله از تهران تا ایلام با هواپیما 511 کیلومتر است.
 مدت زمان پرواز تهران به ایلام: طول مدت پرواز تهران ایلام به طور متوسط 1 ساعت و 10 دقیقه است.
 روزهای پرواز تهران ایلام: پروازهای ایلام تهران تمامی روزهای هفته برقرار است. ساعت پرواز تهران ایلام بستگی به برنامه پروازی ایرلاین دارد.

راهنمای مختصر سفر به ایلام

شهر ایلام یکی از شهرهای استان ایلام و مرکز آن است. به دلیل موقعیت این شهر اهمیت تجاری و ارتباطی آن محدود است، به طوری که محصولاتی که در شهرها و روستاهای اطراف آن تولید می‌شود به استان‌های دیگر فرستاده می‌شود. اخیرا شهر ایلام به عنوان مرکز سیاسی این استان و به عنوان یکی از شهرهای توسعه یافته جنوب کشور شناخته شده و بلیط هواپیما آن، از پرفروش‌‌ترین بلیط‌های این استان شناخته شده است.
ایلام در فاصله 710 کیلومتری تهران واقع شده و با داشتن تپه‌ها، دره‌ها و تنگه‌های بکر و دیدنی فراوان گردشگران بسیاری را از داخل و خارج کشور جذب خود می‌کند.
در سال 1309 در تقسیمات کشوری ایلام جزئی از استان کرمانشاه گردید ولی بعدها به دلیل موقعیت جغرافیایی و تاریخی مهم خود به عنوان یک استان معرفی گردید. شهر ایلام در دوران پس از انقلاب اسلامی و براساس سابقه تاریخی آثار باستانی، گردشگری و صنایع صادراتی خود به عنوان یکی از شهرهای مهم در چرخه اقتصادی ایران معرفی گردید و با طبیعت منحصر به فردی که دارد لقب "عروس زاگرس" را به خود اختصاص داده است.

آب و هوای ایلام

شهر ایلام در منطقه کوهستانی سرد واقع شده و در ارتفاع 1319 متری از سطح دریا قرار دارد. اگرچه این شهر با کوه‌ها احاطه شده است، آب و هوای ایلام تحت تاثیر بیابان‌های غربی و جنوبی نیز می‌باشد. به طور کلی آب و هوای این منطقه در ادوار مختلف سال متفاوت است. زمستان‌های آن با ریزش برف و باران سنگین همراه است و تابستان‌های آن غبارآلود و بسیار داغ و سوزان است.

مکان‌‌های دیدنی ایلام

شهر ایلام همانند نگینی کهن و درخشان در میان رشته کوه‌های زاگرس محصور است. این شهر آثار باستانی فراوانی در دل خود دارد اما به دلیل رفت و آمد محدود گردشگران تا حدودی ناشناخته مانده است. البته در سال‌های اخیر شهر ایلام مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته و با داشتن جاذبه‌های طبیعی زیبا و بکر در کنار جاذبه‌های باستانی بسیاری از گردشگران را جذب خود می‌کند.

  آسياب‌های آبی قديمی‌
  تپه‌ وركبود
  تالاب سیاب دریوش
  آبشار گچان
  قلعه هزارانی
  تنگه ارغوان
  قلعه سام
  آتشکده موشکان

غذاهای ایلام

در هر شهری با قدمت و پیشینه غنی می‌توان غذاها و شیرینی‌های محلی خوش طعم، لذیذ و متفاوتی را پیدا کرد. ایلام نیز از این قاعده مستثنی نیست. غذاهای ایلام که به دست آشپزان و زنان هنرمند محلی و عشایری آن تهیه می‌شوند، بسیار لذیذ و خوش طعم هستند. لذت بردن از طعم غذاهای شهر ایلام فقط با سفر به این شهر و امتحان کردن تک تک آنها میسر می‌گردد.

  کوفته سیرابی
  قله ماسوا
  گوجه پلو
  ترخینه
  خورشت تره کوهی
  مکش
  شله امیری
  آبگوشت بامیه

شیرینی‌های ایلام

  کله کنجی
  شلکینه
  حلوای بگل
  نان پپگ
  بژی برساق
  نان گرده
  نان ساجی

رستوران‌های ایلام

مسافران و گردشگران شهر ایلام می‌توانند از طعم ویژه غذاهای شهر ایلام در رستوران های سنتی و محلی این شهر لذت ببرند.

  پیتزا سیب
  کافه کاما
  رستوران پدیده
  رستوران ترنج
  کافه گرامافون
  رستوران نخل جنوب
  رستوران میلاد

صنایع دستی و سوغاتی ایلام

در ایلام به واسطه زندگی سنتی و عشایری مردم این خطه، شاهد تنوع صنایع دستی در این شهر هستیم. به دلیل اینکه شغل اصلی مردم عشایر دامداری است و در نتیجه‌ی تولید فراوان پشم در این منطقه، عمده محصولات صنایع دستی ایلام را صنایع دستبافت تشکیل می‌دهد. به همین دلیل در ایلام تولید صنایع دستی پس از کشاورزی و دامداری نقش عمده‌ای در اقتصاد این شهر ایفا می‌کند. تعدادی از صنایع دستی و سوغاتی ایلام به شرح زیر است.

  قلمزنی روی مس
  قالی بافی
  سفالگری
  معرق روی چوب
  نمد مالی
  احرامی بافی
  بافت سياه چادر

مراکز خرید ایلام

مسافران ایلام، به دلیل قدمت ایلام و وجود بازارهای محلی و قدیمی این شهر، نمی‌توانند به بازارها و مراکز خرید لوکس و مدرنی که در دیگر شهرها وجود دارد بروند. با وجود تلاش مسئولین ایلام برای بهبود این وضعیت، به خصوص که این شهر دارای آثار کهن و اساطیری است و به همین دلیل حضور گردشگران در آن پررنگ است، لزوم سرمایه‌گذاری در زمینه مراکز خرید و بازارهای آن به شدت حس می‌شود. با این حال تاکنون در این زمینه کمتر کاری صورت گرفته است و این شهر غنی در این مورد بسیار فقیر می‌باشد. لذا در برنامه‌های اخیر شهرداری و فرمانداری شهر ایلام این نیاز احساس شده است و مسئولین در مورد بازسازی و اجرای پروژه‌های بهینه و ایجاد بستری مناسب برای آن در تلاش می‌باشند. در ادامه به تعداد اندکی از بازارها و مراکز خرید موجود در ایلام اشاره می‌کنیم.

  مرکز خرید لوکس عالیجناب
  مجتمع تجاری تفریحی آفتاب
  نمایندگی زارا ایلام
  بازار مرزی مهران
  دکه های خیابانی
  بازار قدیمی ایلام
  مرکز خرید رازان
  پاساژ مهران

همین حالا بلیط پرواز به شهر ایلام را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ایلام ببندید.