بلیط پرواز های ایبیزا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به ibiza

سفر به ایبیزا

ایبیزا یکی از جزایر مدیترانه‌ای زیبا و خوش آب و هوای اسپانیا است که بسیار برای سفرهای تابستانی مناسب است. این جزیره زیبا با تفریحات شبانه و سواحل ماسه‌ای مسحور کننده‌ خود هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر جهان است. بنابراین اگر قصد دارید یکی از سفرهای تابستانی خود را در جزیره‌ای خوش آب و هوا و زیبا سپری کنید حتما ایبیزا را هم در زمره شهرهای انتخابی خود قرار دهید.

بلیط هواپیما تهران ایبیزا

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران ایبیزا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی لوفت هانزا در مسیر تهران ایبیزا مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد ایبیزا انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز پاریس ایبیزا ایر فرانس
  پرواز بارسلونا ایبیزا هواپیمایی بریتیش
  پرواز بارسلونا ایبیزا ویولینگ

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز ایبیزا تهران هواپیمایی لوفت هانزا را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. برای خرید بلیط ارزان هواپیما به مقصد ایبیزا در همین صفحه اقدام به جستجوی بلیط کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایبیزا

  جستجوی بلیط هواپیما ایبیزا

ابتدا از برنامه پروازهای ایبیزا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ایبیزا برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران ایبیزا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " ایبیزا " یا " Ibiza " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به ایبیزا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای ایبیزا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های ایبیزا

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما ایبیزا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای ایبیزا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای ایبیزا عبارتند از :

  فرودگاه ایبیزا

  بلیط ارزان ایبیزا

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر ایبیزا

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری ایبیزا

در پرواز لحظه آخری ایبیزا همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی ایبیزا در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری ایبیزا هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری ایبیزا نیز همانند بلیط سیستمی ایبیزا است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به ایبیزا را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران ایبیزا انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران ایبیزا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران ایبیزا به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری ایبیزا با قیمت بلیط سیستمی ایبیزا خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ایبیزا دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری ایبیزا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران ایبیزا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما ایبیزا در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما ایبیزا

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز ایبیزا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما ایبیزا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ایبیزا را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل ایبیزا به صورت همزمان

با خرید بلیط ایبیزا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ایبیزا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر ایبیزا را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط ایبیزا با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

همین حالا بلیط پرواز به ایبیزا را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ایبیزا ببندید.

دسترسی به بیش از 500.000 هتل در سراسر دنیا از طریق سیستم بوکینگ آنلاین فلای تودی، هرگونه نگرانی بابت محل اقامت در کشورهای خارجی را برای مسافرین از بین برده است. شما می توانید همین حالا بلیط هواپیما و واچر هتل را به راحتی از فلای‌تودی دریافت کنید و هرچه زودتر برای سفر به کشور اسپانیا آماده شوید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما ایبیزا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.