بلیط پرواز های ارومیه

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Urmia-City

بلیط هواپیما تهران ارومیه

ارومیه یکی از زیباترین شهرهای ایران است که با آب و هوای مطبوع و طبیعت منحصربه فرد و جاذبه‌هایی چون دریاچه ارومیه، دره قاسملو، آبشار سوله دوکل و چشمه آب گرم، همچنین آثار تاریخی چون مساجد و عمارت‌ها و معابد قدیمی، از مقاصد گردشگری داخلی محبوب است. بلیط هواپیما به مقصد ارومیه نیز از پرفروش‌ترین بلیط های داخلی است. برای سفر به یادماندنی به این شهر، بلیط هواپیما ارومیه را با قیمت ارزان از فلای تودی تهیه کنید.

برای رزرو بلیط هواپیما تهران ارومیه، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه شما فقط ۱ ساعت و پانزده دقیقه با شهر زیبای ارومیه فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی‌ آسمان، هواپیمایی آتا، هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی قشم ایر در مسیر تهران ارومیه مشغول فعالیت هستند.

همچنین مسافران می‌توانند بلیط هواپیما ارومیه تهران هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی آتا و هواپیمایی قشم ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارومیه در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما ارومیه

ابتدا از برنامه پروازهای ارومیه اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ارومیه برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران ارومیه

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ پروازهای ارومیه به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های ارومیه

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما ارومیه از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است، می‌توانید آن را از لیست فرودگاه‌های ارومیه که در بخش فیلترها نمایش داده می‌شود، انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه‌های ارومیه عبارتند از :

  فرودگاه اروميه

  بلیط ارزان ارومیه

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز داخلی باشید، فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط هواپیما تهران ارومیه چارتر

در میان پروازهای چارتر ارومیه، بلیط چارتر تهران به ارومیه یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران ارومیه در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت، کافی است پروازهای ارومیه را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران ارومیه یا بلیط هواپیما ارومیه تهران چارتر موجود باشد، برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز تهران به ارومیه به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترهای جستجو با اعمال گزینه پرواز چارتر ارومیه، می‌توانید به پرواز چارتر ارومیه دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به بلیط ارزان چارتر تهران ارومیه نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران ارومیه

در پرواز لحظه آخری ارومیه همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی ارومیه در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری ارومیه هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری ارومیه نیز همانند بلیط سیستمی ارومیه است. به طور مثال، اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به ارومیه را دارید، کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران ارومیه انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران ارومیه موجود باشد، برای شما در کنار سایر پروازهای تهران ارومیه به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری ارومیه با قیمت بلیط سیستمی ارومیه خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ارومیه دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترهای فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری ارومیه خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران ارومیه را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما ارومیه در فلای تودی

  بلیط ارزان هواپیما ارومیه

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی، ارزانترین قیمت بلیط پرواز ارومیه از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما ارومیه از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین‌های ایرانی که بالغ بر 18 ایرلاین است، دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ارومیه را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت بلیط هواپیما ارومیه و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر ارومیه را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط ارومیه با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

  امکان خرید بلیط هواپیما ارومیه و رزرو هتل به صورت همزمان

در فلای تودی علاوه بر امکان خرید بلیط هواپیما ارومیه، رزرو هتل ارومیه را نیز با بهترین قیمت می‌توانید انجام دهید. دسترسی فلای تودی به هتل‌ها و اقامتگاه‌های ارومیه، گزینه‌های متنوعی برای اقامت در این شهر در اختیارتان قرار می‌دهد.

راهنمای مختصر سفر به ارومیه

شهرستان ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی و بزرگترین شهر آن است که در غرب دریاچه ارومیه قرار دارد. ارومیه به عنوان یکی از 19 شهر تاریخی ایران، در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و با عنوان «پاریس ایران» نیز شناخته می‌شود. ارومیه با بیش از 3000 سال قدمت، قدیمی‌ترین شهر در منطقه شمال غرب ایران محسوب می‌شود. در ارومیه پارک‌ها و روستاهای ساحلی توریستی بسیاری وجود دارد که در حاشیه دریاچه ارومیه قرار دارند. پارک ساعت ارومیه که قدیمی‌ترین پارک این شهر است، در اوایل دوران پهلوی ساخته شده است. پارک اللر باغی (پارک گل‌ها) در کنار شهرچای یا همان رودخانه شهر واقع شده و بزرگ‌ترین پارک ارومیه است.
حدود 90 درصد جمعیت ارومیه را ترک‌های آذربایجانی تشکیل می‌دهند. از دیگر اقوامی که در ارومیه زندگی می‌کنند، می‌توان به کردها، ارامنه، آشوری‌ها و فارسی‌ زبانان اشاره کرد.
ارومیه به عنوان شهری با نخستین بیمارستان مدرن کشور، نخستین مرکز آموزش پزشکی، نخستین شبکه محلی تلویزیونی، نخستین نشریه محلی ایران، پایتخت والیبال ایران و دومین شهر پرترافیک ایران شناخته می‌شود.
ارومیه با داشتن دشت‌های وسیع و حاصلخیز، کوه‌های سر به فلک کشیده، هوای ملایم و سالم، رودهای پر آب، تاکستان‌ها که در این مورد زبانزد هستند، باغ‌های متنوع میوه، مراتع و جنگل‌های سرسبز، جلگه‌ها، دامنه‌های پر از گل‌های وحشی با تنوع بی‌نظیر و سواحل زیبا، با قابلیت‌های درمانی- تفریحی یکی از زیباترین و خوش آب ‌و هواترین مناطق ایران به شمار می‌رود.

آب و هوای ارومیه

استان آذربایجان غربی و مرکز آن ارومیه، یکی از مناطق کوهستانی کشور است که توپوگرافی متنوع و گسترده‌ای دارد. کوه‌های مرتفع پوشیده از برف در سرتاسر این شهر، از شمال به جنوب کشیده شده‌اند. بخش عمده‌ای از آب دریاچه ارومیه، گسل عظیم خوی و دو رود کلوی نیز حاصل ذوب برف این کو‌ه‌ها هستند. ارومیه عمدتا تحت تاثیر جریان‌های هوای مرطوب اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه قرار دارد و باعث سرد و خنک شدن آن منطقه می‌شود که زمستان‌های بسیار سرد را در این منطقه مدیون حضور این برف‌ها و دامنه‌های گسترده کوه ها هستیم. ولی در برخی از ماه‌های زمستان، توده هوای سردی از طرف شمال، هوای مدیترانه‌ای آن را متاثر کرده و موجب کاهش قابل توجه دما می‌شود. براساس داده‌های آماری ایستگاه‌های هواشناسی ارومیه، متوسط درجه حرارت از 9.4 تا 16 درجه سانتیگراد بوده است. همچنین شهر ارومیه تابستان‌های گرمی دارد، با این حال جزو زیباترین و خوش آب‌ و هواترین مناطق ایران محسوب می‌شود.

جا‌‌های دیدنی ارومیه

ارومیه یکی از مناطق تمدن ایران باستان است که قلعه‌های متعدد تاریخی، صدها تپه باستانی، آثار مکشوفه و سایر یادمان‌های تاریخی و دینی قدمت دیرینه این شهر را نشان می‌دهند، از طرف دیگر این شهر همواره زیستگاه مجموعه‌ای از اقوام و فرهنگ‌های مختلف بوده است. همچنین وجود مساجد، کلیساها و ویرانه‌های آتشگاه‌ها، گویای بخشی از تحولات دینی آن است. آثار تاریخی و دیدنی‌های بسیاری در شهر ارومیه وجود دارد که از مهم‌ترین جاهای دیدنی ارومیه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سواحل دریاچه ارومیه
  چشمه‌ آب گرم زنبیل
  غارهای فرهاد
  قلعه بردوک
  بازار قدیمی ارومیه
  مسجد قدیمی جامع
  مسجد سردار
  عمارت چهار برج
  معابد زرتشتیان
  مسجد سردار

غذاهای ارومیه

ارومیه و به طور کلی استان آذربایجان، غذاهای محلی بی نظیری دارد که کمتر کسی می‌تواند از طعم لذیذ آن‌ها چشم پوشی کند. غذاهای ارومیه معمولا باب میل اکثر مردم است و در هر نقطه‌ای از کشور و حتی در میان گردشگران خارجی نیز بسیار محبوب است. اگر به ارومیه سفر کردید، سعی کنید حتما مهمان مردم محلی این شهر شوید تا بتوانید طعم واقعی غذاهای لذیذ این شهر را بچشید. در ادامه تعدادی از محبوب‌ترین غذاهای ارومیه را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

  گوزلمه
  سوپ بلغور (یارما شورباسی)
  خورشت ارومیه
  شورجه
  آش کلم (یرتیخلی یا تورشولی شوربا)
  آش دوغ (آیران آشی)
  گیزاتما
  انواع دلمه

شیرینی‌های ارومیه

  نقل بیدمشک، زعفرانی و گل محمدی
  حلوای هویج
  عرقیات
  لوزانک
  تنور شیرینی سی
  سوجوق
  تره حلواسی
  دوشاب حلواسی
  نساء حلوا

رستوران‌های ارومیه

در رستوران‌های ارومیه، می‌توانید انواع غذاهای سنتی، بین‌المللی و کباب‌های لذیذ را امتحان کنید. در ادامه تعدادی از بهترین رستوران‌های ارومیه را به شما معرفی خواهیم کرد.

  سفره‌خانه کشکول
  رستوران فلامینگو
  رستوران گازماخ
  رستوران حاجی بابا
  رستوران نوشان
  رستوران عباس کبابچی
  رستوران دریایی دلفین
  رستوران میلاد

صنایع دستی و سوغاتی ارومیه

نقل مهمترین سوغاتی شهر ارومیه محسوب می‌شود، به خصوص نقلی که با عرق بیدمشک تهیه می‌شود، در این شهر از محبوبیت خاصی برخوردار است. همچنین در سفر به ارومیه شاهد صنایع دستی زیبای آن خواهید بود که تعداد آن‌ها بیشمار است. 

مراکز خرید ارومیه

از آنجایی که ارومیه به مرز نزدیک است، داد و ستد بسیاری با کشورهای همسایه دارد و می‌توانید بهترین اجناس ایرانی و خارجی را از بازارهای آن تهیه کنید. پاساژها و مراکز خرید بسیاری در ارومیه وجود دارد که به راحتی می‌توانید هر آنچه را که می‌خواهید، از آن ها تهیه کنید. تعدادی از مراکز خرید ارومیه به شرح زیر است:

  بازار تاریخی ارومیه
  خیابان آهندوست
  پاساژ پاکو
  مجتمع تجاری طوبی
  مجتمع تجاری یاقوت
  بازار خیام جنوبی

همین الان بلیط پرواز به شهر زیبای ارومیه را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ارومیه ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.