بلیط پرواز های اردبیل

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران اردبیل

بلیط هواپیما اردبیل

اردبیل شهر خوش آب و هوای کشورمان، در همه ایام سال به خصوص در بهار پذیرای مهمانان بسیاری از سرتاسر کشوراست. گردشگرانی که قصد سفر به اردبیل می‌کنند، به قصد تماشای طبیعت بی‌نظیر و کوهستانی این شهر و اماکن تاریخی آن به خصوص برای آبگرم سرعین و تجربه سرشیر و خامه تازه محلی، بلیط هواپیما اردبیل را خریداری می‌کنند. یک سفر هیجان‌انگیز به طبیعت بکر اردبیل و تماشای بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی را با خرید بلیط هواپیما از فلای تودی آغاز کنید.

بلیط تهران اردبیل

برای رزرو بلیط تهران اردبیل، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران اردبیل شما فقط ۱ ساعت و پنج دقیقه با شهر زیبای اردبیل فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی قشم ایر در مسیر تهران اردبیل مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد اردبیل انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

همچنین مسافران می توانند بلیط هواپیما اردبیل تهران هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی کیش ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اردبیل در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما اردبیل

ابتدا از برنامه پروازهای اردبیل اطمینان حاصل کنید، برای اینکار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران اردبیل برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو پرواز تهران اردبیل

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط پروازهای اردبیل به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های اردبیل

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران اردبیل از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای اردبیل که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای اردبیل عبارتند از :

  فرودگاه اردبیل

قیمت بلیط هواپیما اردبیل

برای آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت تهران اردبیل می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در انتخاب زمان مناسب بلیط پرواز تهران اردبیل ارزان یاری می‌کند.
  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط هواپیما از تهران به اردبیل با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به اردبیل را می‌توانید در فصل زمستان خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران اردبیل را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران اردبیل رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران اردبیل و بالعکس ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط هواپیما اردبیل ارزان

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر اردبیل

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری اردبیل

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط تهران اردبیل لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران اردبیل به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری اردبیل با قیمت بلیط سیستمی اردبیل خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری اردبیل دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ ها برای بلیط اردبیل لحظه آخری خرید خود را به راحتی انجام دهید. همچنین در صورتی که قصد خرید بلیط لحظه آخری اردبیل رفت و برگشت را داشته باشید، کافی است تا در باکس جستجوی پرواز گزینه رفت و برگشت را انتخاب نمایید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران اردبیل و پرواز لحظه آخری اردبیل تهران را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما اردبیل در فلای تودی

  بلیط ارزان هواپیما اردبیل

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران اردبیل را دارید. قیمت بلیط هواپیما اردبیل به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط اردبیل را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما اردبیل را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره اقدام به رزرو بهترین بلیط هواپیما نمایید. رزرو هتل اردبیل را نیز در فلای تودی با ارزانترین قیمت می‌توانید انجام دهید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط اردبیل از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به اردبیل در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما اردبیل به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به اردبیل را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط تهران اردبیل ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به اردبیل از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به اردبیل در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به اردبیل در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پروازهای تهران به اردبیل را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

راهنمای مختصر سفر به اردبیل

اردبیل شهری باستانی در شمال غربی ایران و مرکز استان اردبیل است. این شهر در شمال شرقی استان آذربایجان قرار دارد. تجارت ابریشم و فرش در شهر اردبیل مشهور است. قالی‌های اردبیل در جهان از شهرت بسیار بالایی برخوردار هستند و فرش‌های باستانی این شهر را بهترین فرش‌های کلاسیک ایران می‌توان به حساب آورد. اردبیل شهری است که با ثبت بنایی تاریخی مانند آرامگاه شیخ صفی‌الدین اردبیلی در میراث جهانی یونسکو از منظر تاریخی بسیار حائز اهمیت است و برای همین، بلیط هواپیما این شهر، بسیار پر فروش است. 
همجواری اردبیل با دریای خزر و جمهوری آذربایجان، این شهر را به مرکز سیاسی و اقتصادی مهمی در طول تاریخ خود، به ویژه در منطقه قفقاز تبدیل کرده است. اردبیل طی قرن‌های متمادی، منطقه تجاری مهمی بین روسیه و خاورمیانه محسوب می‌شده است.
طی جنگ ایران و روسیه که از سال 1828 تا 1830 طول کشید، نیروهای روسی ایران را اشغال کردند و بسیاری از بناهای مهم این شهر آسیب دیدند و جواهرات تاریخی به یغما برده شدند.
با ظهور خاندان صفوی در اردبیل و تشکیل حکومت صفوی، اردبیل از جایگاه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خاصی برخوردار شد. به طوریکه بسیاری از نابسامانی‌هایی که در این شهر وجود داشت از میان رفت و حکومتی دینی و مذهبی در این شهر پایه‌گذاری شد.
اردبیل امروزه یکی از شهرهای مهم کشور است و به خاطر وجود آثار تاریخی به ویژه مقبره‌های خاندان شیخ صفی و همجواری با چشمه‌های آب گرم سرعین و دسترسی به جمهوری آذربایجان یکی از کانون‌های جذب گردشگر می‌باشد. سیمای طبیعی و اقلیم استان اردبیل به دلیل تفاوت‌های جغرافیایی مناطق مختلف آن دارای تنوع می‌باشد. چهره عمومی شهرستان اردبیل از ارتفاعات کوهستان‌های سبلان، طالش و بزقوش متاثر است و هر ساله هزاران نفر از سایر استان‌های کشور به این شهر مسافرت می‌کنند و مردم مهمان‌نواز آن به گرمی و با چهره‌ای گشاده پذیرای مسافران خود هستند.

آب و هوای اردبیل

مهمترین ویژگی‌ اردبیل، آب و هوای مطبوع و دلپذیر آن است. به طوریکه هوای این شهر در طول فصل بهار و تابستان نیز خنک است. به طور کلی اردبیل آب و هوای سرد و قاره‌ای دارد. در حالیکه تابستان‌های اردبیل بسیار خنک است و بسیاری از گردشگران در طول ماه‌های گرم تابستان این شهر را برای سفر انتخاب می‌کنند، زمستان‌های آن بسیار سخت است، به طوریکه کمترین میزان دمایی که برای این شهر به ثبت رسیده، 33- درجه سانتیگراد است. میزان بارندگی سالیانه نیز در این شهر 380 میلیمتر است.

جاهای دیدنی اردبیل

شهر اردبیل از جمله مناطقی است که به لحاظ ویژگی‌های خاص تاریخی، طبیعی، مذهبی، فرهنگی و اقلیمی مهمترین امکانات بالقوه گردشگری را در اختیار دارد. اردبیل به منطقه‌ای با پتانسیل ملی تبدیل شده است و موقعیت استراتژیک آن از نظر همجواری با جمهوری آذربایجان از لحاظ توریستی و بازرگانی، آن را در درجه اول قرار داده است. از آثار تاریخی با ارزش و مهم شهر اردبیل می‌توان به قلعه باستانی و تاریخی بابک خرم‌الدین که از قهرمانان بی‌مثال و افتخارآفرین مردم غیور آذربایجان است، اشاره کرد. اردبیل آثار تاریخی و طبیعی دیگری از جمله پل‌های قدیمی با معماری ویژه، اماکن باستانی، معماری شگرف مذهبی مشتمل بر مساجد، امامزاده‌ها و کلیساها را دارد. دریاچه نئور، دریاچه شورابیل، تالاب‌ گنجگاه، تالاب شورگل، نواحی جنگلی در دامنه‌های کوهستانی سبلان و آبشارهای بی‌شمار آن مانند آبشار گورگور آلوارس، مجتمع آب‌های گرم سرعین، چشمه آب‌های معدنی بیله دره از دیگر جاذبه‌های گردشگری اردبیل هستند. در ادامه تعدادی از جاذبه‌های گردشگری این شهر را به شما معرفی خواهیم کرد.

  مقبره شیخ جبرائیل
  حمام‌ قدیمی اوچ دکان
  مجموعه بازارهای قدیمی
  کلیسای مریم مقدس
  گور تپه سی
  تپه‌های قدیمی قره شیروان

غذاهای اردبیل

انواع غذاهای محلی و سنتی در اردبیل طبخ می‌شود که هر کدام از آن‌ها ریشه در تاریخ و فرهنگ این منطقه دارند. شاید به دلیل سرد بودن این ناحیه است که طبخ آش در آن بسیار محبوب است و بخش عمده غذاهای اردبیل را انواع آش تشکیل می‌دهد. البته به غیر از آش غذاهای محلی بسیاری در این شهر طبخ می‌شود. در ادامه شما را با تعدادی از غذاهای اردبیل آشنا می‌کنیم.

  آش دوغ (آیران آشی)
  خورشت بادام (پیچاق قیمه)
  تره اسفناج (بورانی)
  خورشت هویج (یرکوکی خوروشی)
  شیر پلو (سوتلی پلو)
  آش بلغور (یارما آشی)
  ترشی قورمه
  نسترن وحشی (گیلدیک آشی)

شیرینی‌های اردبیل

  قت چورگی ( نوعی نان قندی)
  فطیر
  قارا حالوا (حلوای سیاه)
  آق حالوا (حلوای سفید)
  ساری حالوا (حلوای زرد)

رستوران‌های اردبیل

برای لذت بردن از شهر اردبیل با غذاهای بی نظیر و ارگانیک آن حتما رفتن به رستوران های این شهر را را امتحان کنید.

  کبابی حاج قربان
  رستوران ضیافت
  رستوران بره سفید
  رستوران شاه اسماعیل
  رستوران چایپارا
  رستوران خوان‌سالار
  رستوران قصر سفید

صنایع دستی و سوغاتی اردبیل

سوغاتی و صنایع دستی اردبیل بسیار است که در اینجا به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

  خاتم‌کاری
  ظروف سفالی
  عسل، خامه و سرشیر
  قلاب دوزی
  خورجین
  فرآوری انواع آجیل

مراکز خرید اردبیل

از اردبیل و بازارهای آن که بسیار معروف هستند حتما بازدید کنید، چرا که تنوع و زیبایی بازارهای آن یک روز کامل را به خود اختصاص خواهد داد.

  بازار بزرگ اردبیل
  بازارهای سرپوشیده
  بازار مرزی بیله سوار
  مرکز خرید پروما
  مرکز خرید الماس
  بازار جدید طلا فروشان
  مجتمع تجاری تفریحی شورا سنتر

همین حالا بلیط پرواز به شهر زیبای اردبیل را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به اردبیل ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران اردبیل

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.