بلیط پرواز های آنکارا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران آنکارا

بلیط تهران آنکارا

آنکارا پایتخت ترکیه به دلیل موقعیت تجاری و سیاسی مهمی که دارد، همچنین جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن، از مقاصد پرطرفدار بین گردشگران است. بلیط تهران به آنکارا و بلیط آنکارا به تهران در مسیر برگشت، از پرفروش‌ترین بلیط سفرهای خارجی در ایران است. کسانی که می‌خواهند کسب و کار خود را در کشور ترکیه گسترش دهند یا قصد دارند در نمایشگاه‌های بین‌المللی این کشور سفر کنند، از طرفی گردشگرانی که به دنبال سفر ارزان به ترکیه هستند و آثار تاریخی این شهر برایشان جذاب است، پرواز تهران آنکارا را جستجو کرده و خرید بلیط هواپیما را انجام می‌دهند. در فلای تودی این امکان وجود دارد که به سرعت بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به آنکارا رفت و برگشت را پیدا کرده و بلیط خود را با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران آنکارا

برای رزرو و خرید بلیط تهران آنکارا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ماهان ایر و هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران آنکارا مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد آنکارا انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

 

 

 بلیط هواپیما آنکارا به تهران

به همین روش می توانید برای خرید بلیط برگشت خود اقدام کنید. برای خرید بلیط آنکارا تهران در همین صفحه، تنها کافی است فلش مبدا و مقصد را جابجا کنید تا لیست بلیط های مسیر برگشت برایتان نمایش داده شود. بلیط پرواز آنکارا به تهران را از میان بلیط های چارتر و لحظه آخری که در فلای تودی ارائه می شود با بهترین قیمت خریداری کنید. 
همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز آنکارا تهران هواپیمایی ماهان ایر و هواپیمایی ایران ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آنکارا در فلای تودی

  جستجوی پرواز تهران ا آنکارا

ابتدا از برنامه پروازهای آنکارا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز آنکارا برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط تهران آنکارا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " آنکارا " یا " Ankara " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به آنکارا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای آنکارا

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های آنکارا

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران آنکارا از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای آنکارا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای آنکارا عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی اسن‌ بوغا

قیمت بلیط تهران آنکارا

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به آنکارا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط خود یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط تهران آنکارا و بلیط آنکارا به تهران به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پرواز تهران آنکارا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران آنکارا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران آنکارا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران آنکارا فصل زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران آنکارا را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما از تهران به آنکارا رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یک طرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان آنکارا

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به آنکارا را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ها به بهترین قیمت پرواز تهران به آنکارا دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم  و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران آنکارا در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران آنکارا هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری تهران آنکارا را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت بلیط آنکارا به تهران و برعکس به اطلاع شما خواهد رسید، در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران آنکارا پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین قیمت بلیط یک طرفه آنکارا، کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ بلیط تهران به آنکارا را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.
علاوه بر این، باید بدانید از میان ایرلاین هایی که این پرواز را ارائه می دهند، قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا ایران ایر و قیمت بلیط تهران آنکارا ماهان ایر ارزانتر است.

بلیط چارتر آنکارا

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری آنکارا

در پرواز لحظه آخری آنکارا همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی آنکارا در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری آنکارا به تهران و برعکس نیز همانند بلیط سیستمی آنکارا است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به آنکارا را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران آنکارا انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران آنکارا به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به بلیط لحظه آخری تهران به آنکارا دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری آنکارا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آنکارا را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما آنکارا در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما آنکارا

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز آنکارا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط تهران آنکارا و بلیط آنکارا به تهران به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران به آنکارا یا بلیط آنکارا به تهران را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل آنکارا به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران آنکارا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آنکارا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر آنکارا را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط تهران آنکارا و بلیط آنکارا تهران با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا ماهان

اگر قصد خرید بلیط ارزان قیمت آنکارا را دارید پیشنهاد فلای تودی به شما خرید بلیط هواپیما ماهان آنکارا می‌باشد. برای تهیه بلیط هواپیما ماهان آنکارا کافی است که به یکی از صفحات خرید بلیط هواپیما ماهان، خرید بلیط تهران به آنکارا و یا خرید بلیط پروازهای چارتری ماهان مراجعه کنید و رزرو بلیط هواپیما آنکارا ماهان را به راحتی انجام دهید.
پروازهای رفت تهران به آنکارا ماهان در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران آنکارا 8:00 از فرودگاه امام خمینی می‌باشد. مدت زمان پرواز تهران آنکارا ماهان 2 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد. همچنین پروازهای برگشت آنکارا به تهران ماهان در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه انجام می‌شود. ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان آنکارا تهران 11:45 از فرودگاه اسن بوغا آنکارا می‌باشد. مدت زمان پرواز آنکارا به تهران ماهان 2 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد. البته برنامه پروازی ماهان به آنکارا با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و عوامل دیگر ممکن است تغییر کند.

راهنمای مختصر سفر به آنکارا

آنکارا (Ankara) پایتخت جمهوری ترکیه، دومین شهر بزرگ بعد از آنکارا و یكی از شهرهای مهم و بزرگ تجاری کشور ترکیه محسوب می‌شود. این شهر با وجود این که در دشتی در قلب فلات آناتولی غرب ترکیه مرکزی قرار گرفته، منطقه‌ای سرسبز به‌شمار می‌آید و دارای زمین‌های حاصلخیز بسیاری است که غالبا در آن‌ها گندم کشت می‌شود. سهم بزرگی از رشد و توسعه آنکارا از صنایع بانكداری، حمل‌ونقل، ارتباطات، گردشگری و صنعت نساجی و پوشاک است. همچنین این شهر مهم‌ترین مركز صنایع خودروسازی، تولید تلویزیون، لوازم خانگی، اسباب‌بازی‌ها و لوازم الكترونیكی کشور ترکیه محسوب می‌شود. بسیاری از ایرانیان برای گردش، تحصیل و یا کار به آنکار بلیط هواپیما می‌خرند و سفر می‌کنند. به همین دلیل رزرو و اقامت در یکی از هتل های آنکارا در سفر به این شهر برای هر مسافری امری ضروری است. به همین دلیل خرید بلیط تهران آنکارا از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به آنکارا

بهترین زمان سفر به آنکارا بر اساس آب وهوا بین ماه‌های آوریل تا جولای (اردیبهشت تا تیر) و آگست تا اکتبر (مرداد تا مهر) است. تابش دلپذیر نور خورشید ماه‌های تابستان آنکارا را به فصلی دلچسب برای گردشگری تبدیل کرده و به همین دلیل تابستان فصل داغ گردشگری در آنکارا است. از طرف دیگر زمستان‌های آنکارا بسیار سرد است و به همین دلیل تعداد گردشگر کمتری به این شهر سفر می‌کنند. به همین دلیل اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان به خصوص ماه فوریه بهترین فصل برای سفر به آنکارا است و ارزانترین بلیط هواپیما آنکارا را می‌توانید تهیه کنید.

جاهای دیدنی آنکارا

  موزه تمدن‌های آناتولی
  معبد آگوستوس
  قلعه آنکارا
  آنیت کبیر
  دریاچه موگان
  موزه جنگ استقلال
  موزه هنر و مجسمه سازی
  مسجد حاجی بایرام

حمل و نقل آنکارا

توریست‌ها می‌توانند از وسایل حمل و نقل عمومی آنکارا مانند خطوط اتوبوسرانی، تاکسی و خودروهای مختلف و مترو استفاده کنند. متروی آنکارا شامل دو خط مترو به نام متروی آنکارا (Ankara Metro) و آنکارای (Ankaray) است و یک سیستم خط ریلی برون شهری (Suburban Rail) دارد. خطوط مترو از منطقه کیزیلای (Kizilay) در مرکز شهر تا حومه شمال‌غربی شهر در باتی کنت (Batikent) کشیده شده است. ایستگاه قطار مرکزی آنکارا (TCDD) قسمت‌های غربی و شرقی را به هم متصل می‌کند.

رستوران‌های آنکارا

  رستوران پِپر میل
  رستوران کبابستان
  رستوران کازیک
  رستوران آگورا
  رستوران واشنگتن

مراکز خرید آنکارا

  مجتمع تجاری کاروم
  مرکز خرید آرکادیوم
  مرکز خرید پانورا
  مرکز خرید آرمادا
  مرکز خرید گالریا
  مرکز خرید کیزیلای

همین حالا بلیط پرواز به آنکارا را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به آنکارا ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران آنکارا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.