بلیط پرواز های قاضی پاشا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Alanya

بلیط تهران آلانیا

سفر به آلانیا برای آن دسته از گردشگرانی که به دنبال آرامش در فضایی زیبا و چشم‌نواز هستند، بسیار ایده‌آل است. بلیط تهران آلانیا، اولین اقدام برای شروع این سفر هیجان‌انگیز است. تماشای برج قرمز، قلعه سلجوقی و سایر اماکن تاریخی آلانیا در کنار ساحل زیبای مدیترانه و طبیعت زیبای آلانیا هر گردشگری را ترغیب به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل آلانیا می‌کند. فلای تودی با ارائه ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما چه بلیط رفت آلانیا و چه برگشت پرواز آلانیا به تهران، با پشتیبانی 24 ساعته، همه چیز را برای تجربه آرامش در آلانیا ترکیه فراهم می‌کند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران آلانیا

برای رزرو و خرید بلیط تهران آلانیا، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران آلانیا مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد آلانیا انجام می‌شوند، می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد:

  پرواز استانبول آلانیا ترکیش
  پرواز استانبول آلانیا پگاسوس
  پرواز آنکارا آلانیا آنادولوجت

بلیط آلانیا به تهران

برای خرید بلیط پرواز آلانیا به تهران در همین صفحه می‌توانید با جابجا کردن فلش مبدا و مقصد، اقدام کنید. برای هر تاریخی که قصد سفر از آلانیا به تهران را داشته باشید، می‌توانید بلیط چارتر، سیستمی و لحظه آخری آلانیا تهران را خریداری کنید. 
مسافران می توانند بلیط پرواز آلانیا به تهران ترکیش را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آلانیا در فلای تودی

  جستجوی بلیط تهران آلانیا

ابتدا از برنامه پروازهای آلانیا اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز آلانیا برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط تهران آلانیا را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " آلانیا " یا " Alanya " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به آلانیا برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط تهران به آلانیا

پس از فشردن گزینه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های آلانیا

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران آلانیا از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های آلانیا که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. البته، آلانیا تنها یک فرودگاه دارد.

  فرودگاه قاضی پاشا Gazipaşa Airport

 قیمت بلیط آلانیا ترکیه

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران آلانیا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط خود یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط تهران آلانیا و بلیط آلانیا به تهران به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پرواز تهران آلانیا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران آلانیا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران آلانیا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران آلانیا فصل زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران آلانیا را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت آلانیا از قیمت دو بلیط یک طرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان آلانیا

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلتر موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط چارتر آلانیا

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلتر‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و بلیط الانیا را با قیمت‌های ویژه فلای‌تودی خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری آلانیا

در پرواز لحظه آخری آلانیا همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی آلانیا در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط آلانیا لحظه آخری هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به آلانیا را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران آلانیا انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران آلانیا موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازها به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی آلانیا خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری آلانیا دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری آلانیا خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط آلانیا لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما آلانیا در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  خرید بلیط ارزان هواپیما آلانیا

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز آلانیا از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط تهران آلانیا و بلیط آلانیا به تهران به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران آلانیا و بلیط آلانیا به تهران را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در بخش فیلتر، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل آلانیا به صورت همزمان

با خرید پرواز تهران آلانیا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آلانیا را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر آلانیا را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط آلانیا ترکیه با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

 استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط آلانیا از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

   اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به آلانیا در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به آلانیا را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به آلانیا ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به آلانیا از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران آلانیا در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به آلانیا در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران آلانیا را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران آلانیا

 فاصله هوایی تهران تا آلانیا

مسافت هوایی فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه قاضی پاشا آلانیا حدود 1718 کیلومتر است.

 مدت زمان پرواز تهران آلانیا

معمولا پروازها از تهران به آلانیا با یک یا چند توقف همراه است. پروازهای غیرمستقیم با یک توقف در آنکارا و یک توقف در استانبول و سپس آلانیا، 5 ساعت طول می کشد. پرواز از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه قاضی پاشا آلانیا که تنها یک توقف در استانبول دارد، 4 ساعت و 45 دقیقه طول می‌کشد و پروازهایی با یک توقف در دوحه و یک توقف در استانبول، 8 ساعت به طول می‌انجامد. 

 ایرلاین هایی که پرواز مستقیم از تهران به آلانیا ارائه می دهند

ایرلاین های ترکیش، پگاسوس، آنادولو جت و فری برد پرواز مستقیم از تهران به آلانیا ارائه می دهند. پرواز مستقیم تهران به فرودگاه قاضی پاشا آلانیا هر هفته در تمامی روزهای هفته انجام می‌شوند. 

 اختلاف ساعت تهران و آنالیا

آلانیا حدودا یک ساعت و نیم از تهران عقب تر است.

راهنمای مختصر سفر به آلانیا

آلانیا شهری ساحلی در مرکز مدیترانه است. این شهر در جنوب ترکیه و در 138 کیلومتری شرقی آلانیا واقع شده است. آلانیا به دلیل موقعیت استراتژیکی که دارد، و قرارگیری در شبه جزیره ای کوچک در دریای مدیترانه و در دامنه کوه های توروس، محلی امن برای امپراطوری های منطقه مدیترانه بوده است. به همین دلیل پادشاهی بطلمیوس، امپراطوری سلوکی، امپراطوری روم، امپراطوری بیزانس و عثمانی ها در این منطقه حکمرانی می کردند.
به دلیل وجود سواحل عریض آلانیا، هتل های فراوانی در این محل ساخته شده است. یکی از معروف ترین آن ها، هتل کلئوپاترا است که گفته می شود روزگاری، کلئوپاترا، ملکه مصر در گذر با کشتی از آب های مدیترانه، در این منطقه شنا کرده است. آب های این منطقه بسیار شفاف و صاف است و سواحل آلانیا با نام سواحل فیروزه ای نیز مشهور هستند.

آب و هوای آلانیا

آلانیا آب و هوای گرم مدیترانه ای دارد. آب و هوای پرفشار نیمه حاره ای این منطقه باعث می شود که بیشتر بارش در فصل زمستان باشد و تابستان های آن، طولانی، گرم و بدون بارندگی باشد. نزدیکی کوه های توروس به دریا باعث شده است که در این منطقه مه تشکیل شود، و صبح ها نیز باعث ایجاد رنگین کمان می شود. دمای هوا سالیانه در این شهر به طور متوسط 21 درجه سانتیگراد است. متوسط دمای هوا در ماه آگست به 28 درجه سانتیگراد نیز می رسد.

بهترین زمان سفر به آلانیا

بهترین زمان سفر به آلانیا بین ماه های ژوئن تا سپتامبر است که دمای هوا تا 31 درجه سانتیگراد می رسد. همچنین کوه های توروس که در این منطقه وجود دارند نیز مانع از وزش بادهای شمالی به این شهر می شوند. این بدان معناست که می توانید در خشک ترین و خنک ترین شرایط در طول سال به این شهر سفر کنید.

جاهای دیدنی آلانیا

آب و هوای مدیترانه ای، جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی به جای مانده در آلانیا، این شهر را به مکانی محبوب برای گردشگران تبدیل کرده است. تا جایی که 9% از گردشگری ترکیه و 30% از خرید املاک توسط خارجی ها مدیون این منطقه است. در ادامه تعدادی از بهترین مناطق گردشگری آلانیا را به شما معرفی خواهیم کرد:

  پاموککاله
  سیتادل
  غار داملاتاس
  حمام ترکی
  پارک آبی سیاره آب
  برج قرمز
  قلعه آلانیا
  باغ های آلانیا
  ساحل کلئوپاترا
  کارخانه کشتی سازی آلانیا
  بندر آلانیا
  جمعه بازار
  موزه آلانیا

حمل و نقل آلانیا

از طریق سیستم حمل و نقل عمومی آلانیا به راحتی می توانید در این شهر به گشت و گذار بپردازید. اتوبوس های شهری مجهز به سیستم تهویه هوا هستند و بیشتر آن ها با مدل های جدید جایگزین شده اند. این اتوبوس ها فقط در ایستگاه های اتوبوس توقف می کنند. همچنین برای جابجایی در این شهر می توانید از تاکسی هم استفاده کنید.

رستوران های آلانیا

  رستوران Dinner
  رستوران Seasons
  رستوران Kaleici Meyhanesi
  رستوران Bistro AliBaba
  رستوران Susa Beach Park
  رستوران Baskent
  رستوران Mirmir Beach
  رستوران Nihavend Meyhanesi
  رستوران Yakamoz Ocakbasi

مراکز خرید آلانیا

  مرکز خرید Megamall AVM
  مرکز خرید Time Center
  مرکز خرید Egetech
  مرکز خرید Alanyum Mall
  مرکز خرید Cuma Pazari
  مرکز خرید Green Body
  مرکز خرید Maison Alanya
  مرکز خرید Ottimo

همین حالا بلیط پرواز به آلانیا را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به آلانیا ببندید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.