خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی کارون

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

کارون Karun

پرواز به بلیط هواپیمایی کارون

شرکت هواپیمایی کارون اولین شرکت هواپیمای کشور از سال 1305 فعالیت خود را با نام خدمات هوایی آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی در ابتدا با هدف استخراج و توسعه عملیاتی در مناطق نفت خیز جنوب شروع به کار نمود. سپس به عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت ملی نفت ایران به کار خود ادامه داد.  در جریان جنگ به بسیاری از مجروحین جنگی امدادرسانی کردند. پس از پایان جنگ،‌ شهر اهواز به عنوان قطب اصلی این شرکت هواپیمایی در نظر گرفته شد. در سال 1379 با واگذاری سهام آن به صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت، به شرکت هواپیمایی نفت و نهایتا در سال 1395 به شرکت هواپیمایی کارون تغییر نام داد. در حال حاضر شرکت هواپیمایی کارون حدود 520 پرسنل دارد و قطب‌های اصلی آن فرودگاه بین‌المللی اهواز و فرودگاه مهرآباد تهران است. شرکت هواپیمایی کارون با دارا بودن ضرایب ایمنی بالا و اهمیت قابل توجه به امنیت پروازها،‌ تاکنون هیچ سانحه‌ای در پروازهای خود نداشته است و بر این اساس ایمن‌ترین ایرلاین خاورمیانه لقب گرفته است، و هر سال موفق به تمدید گواهینامه عملیات پروازی و گواهینامه صلاحیت پروازی شده است. این ایرلاین با تدوین برنامه 10 ساله تا سال 1404 در نظر دارد تا این جایگاه را همچنان حفظ کند. در حال حاضر شرکت هواپیمایی کارون،‌ در هفته حدود 190 پرواز دارد. از مقاصد داخلی آن می‌توان به شهرهایی مثل اهواز، ‌اصفهان، رشت،‌کیش، مشهد،‌ شیراز،‌ شهرکرد، تهران، یزد، بندر ماهشهر، تبریز،‌ خارک،‌ ساری،‌ اردبیل، و بندر عسلویه و همچنین در پروازهای خارجی آن می‌توان به ارمنستان، بغداد، نجف و امارات متحده عربی اشاره کرد.

راهنمای خرید بلیط پرواز کارون در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط پرواز کارون، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای کارون برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای کارون ، انواع بلیط ارزان کارون و بلیط لحظه آخری کارون نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلترهای موجود ، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط کارون را در کوتاه‌ترین زمان و به صورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز کارون بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز کارون

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی کارون وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی کارون

  کلاس اکونومی

هواپیمایی کارون فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی است.

پروازهای داخلی هواپیمایی کارون

هواپیمایی کارون در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز کارون را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی کارون انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می‌توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی کارون را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی کارون شامل پروازهای لحظه آخری کارون، پروازهای چارتری کارون، پروازهای نرخ ویژه کارون و پروازهای سیستمی کارون است. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی کارون که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی کارون

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای کارون نباید بیش از 5 کیلوگرم باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی کارون

پذیرش بار مجاز در پروازهای داخلی برای کارون حداکثر 20 کیلوگرم است.

ناوگان هوایی هواپیمایی کارون

در حال حاضر تعداد 12 فروند هواپیما در ناوگان هوایی کارون موجود است که عبارتند از:

 2 فروند بوئینگ 737
 5 فروند فوکر 50
 5 فروند فوکر 100


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی کارون

  • نام ایرلاین: کارون
  • کد NV :IATA
  • سال تاسیس: 1305
  • مقر اصلی: اهواز، ایران
  • وب سایت هواپیمایی کارون : karunair.ir
پرواز به karun
پرواز به karun
پرواز به karun

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما کارون

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.