خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی لوفتهانزا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa

پرواز به بلیط هواپیما لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا، بزرگترین ایرلاین آلمان و قاره اروپا است که با ناوگان هواپیمایی بزرگ و قدرتمندش بیشترین تعداد پرواز و حمل مسافر در اروپا را دارد. ارائه خدمات سطح بالا برای مسافران و راحتی بیشتر در پرواز از ویژگی‌های این ایرلاین است؛ خدماتی که البته منجر به قیمتی بالاتر نیز می‌شود. این هواپیمایی نزدیک به 100 سال است که به فعالیت خود ادامه می‌دهد و مقر اصلی آن فرودگاه فرانکفورت و کلن است. بیشتر پروازهای لوفت هانزا از شهرهای فرانکفورت و مونیخ انجام می‌شود. هواپیمایی لوفت هانزا در تمامی روزهای هفته از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد فرانکفورت و برعکس پرواز دارد.
نوسازی پیوسته ناوگان در لوفت هانزا باعث شده تا اکنون ناوگان 277 فروندی این ایرلاین شامل هواپیماهای جدید بوئینگ و ایرباس باشد؛ هواپیماهایی که تحمل سفرهای طولانی مدت را برای مسافران راحتتر میکنند.
بلیط هواپیما لوفت هانزا را با بهترین قیمت در فلای تودی تهیه کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما لوفت هانزا در فلای تودی

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما لوفت هانزا، کافیست در همین صفحه ، سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای لوفتانزا برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. در صفحه بلیط خارجی در فلای تودی نیز همین اطلاعات را در فرم جستجوی پرواز وارد کنید و در قسمت جزئیات بیشتر، نام ایرلاین لوفتهانزا را در باکس ایرلاین موردعلاقه وارد کنید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای لوفت هانزا ، انواع بلیط ارزان و بلیط لحظه آخری لوفت هانزا برای مسیر پروازی موردنظرتان نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلترهای موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط هواپیما لوفت هانزا را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.

مزایای خرید بلیط لوفت هانزا

 امکان خرید محصولات لوفت هانزا

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا این امکان را در اختیار مسافران خود قرار داده تا از 8 هفته تا 2 روز قبل از پرواز خود محصولات پرواز لوفت هانزا را در سایت این هواپیمایی سفارش دهند و در زمان پرواز این محصولات را از مهماندار هواپیما تحویل بگیرند.

 امکان خرید از فروشگاه های لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا در فرودگاه های برلین تگل، فرانکفورت، مونیخ، دوسلدورف و هامبورگ فروشگاه هایی دارد. مسافران از حداکثر 30 روز تا حداقل 4 روز پیش از پروازشان، محصولات موردنظر خود را از این فروشگاه ها سفارش می دهند و پس از رسیدن به این فرودگاه ها، سفارش خود را تحویل می گیرند.

 امکانات و خدمات شرکت هواپیمایی لوفتهانزا

پروازهای لوفتهانزا علاوه بر ارائه صندلی های راحت، غذاهای متنوع و منوی کودک، سرویس اینترنت داخل کابین، سیستم های صوتی و تصویری و برخورداری از پرسنل حرفه ای، امکانات ویژه ای چون ویلچر هم ارائه می دهد.

در صورتی که مسافران نیاز به ویلچر داشته باشند، به صورت رایگان ویلچر در اختیار آنها قرار داده می شود. در صورتی که ولیچر تاشو همراه داشته بشاند نیز می توانند آن را بدون هزینه همراه خود ببرند.

 چک این ساده

بلیط الکترونیک لوفتهانزا مراحل چک این را بسیار ساده کرده است. تنها کافی است در فرودگاه اطلاعات پرواز خود را در دستگاه های اتوماتیک مخصوص این ایرلاین، وارد کنید تا چک این انجام شود.

دریافت آنلاین کارت پرواز لوفت هانزا

دریافت آنلاین کارت پرواز در ایرلاین لوفت هانزا 23 ساعت قبل از ساعت زمانبندی شده پرواز امکانپذیر است. در زمان خرید بلیط هواپیما لوفت هانزا مسافران می توانند صندلی خود را انتخاب کنند و کارت پرواز خود را پرینت بگیرند. همچنین مسافران می‌توانند با گوشی موبایل خود چک این کنند و درخواست کارت پرواز الکترونیکی نمایند تا به موبایلشان ارسال شود. مسافران از طریق دستگاه های مخصوص در فرودگاه نیز قادر به چک این برای پرواز خود هستند.

کلاس های پروازی هواپیمایی لوفت هانزا

  پرواز فرست کلاس لوفت هانزا

این کلاس پروازی در مسیرهای بین المللی و در هواپیماهای بزرگ و پهن پیکر ایرباس A330، ایرباس A340، طبقه بالای ایرباس A380 و همچنین طبقه بالای بوئینگ 747 ارائه می‌شود. صندلی‌هایی بزرگ‌تر و راحت‌تر که قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب دو متری دارند، پریز برای شارژ لپ‌تاپ و امکانات صوتی و تصویری از جمله خدماتی است که در اختیار مسافران فرست کلاس لوفت هانزا است. وعده‌های غذایی متنوع نیز بر اساس درخواست مسافران در اختیار آنها قرار می‌گیرد. لوفت هانزا در بیشتر فرودگاه‌ها کانترهای جداگانه‌ای برای مسافران فرست کلاس دارد و در فرانکفورت و مونیخ نیز سالن استراحت اختصاصی برای آنها فراهم کرده است. این ایرلاین در مقر اصلی خود یعنی فرانکفورت، ترمینال جداگانه‌ای نیز برای مسافران فرست کلاس دارد. این مسافران همچنین می توانند از خدمات استراحت پس از سفر، در پایان پرواز استفاده کنند.

  پرواز بیزنس کلاس لوفت هانزا

کلاس بیزنس هواپیمایی لوفت هانزا صندلی‌هایی با قابلیت تبدیل شدن به تخت کاملا مسطح و 2 متری در اختیار مسافران قرار می‌دهد و امکاناتی همچون پریز برای شارژ لپتاپ و سرگرمی‌های صوتی تصویری نیز برای مسافران بیزنس کلاس فراهم است. این شرکت در همه فرودگاه ها برای مسافران بیزنس کلاس کانتر جداگانه‌ای برای دریافت کارت پرواز و در اکثر فرودگاه‌ها سالن استراحت جداگانه برای آنها دارد. سالن استراحت در فرودگاه فرانکفورت در پروازهای ورودی نیز آماده پذیرایی از مسافران بیزنس کلاس این شرکت است.

  پرواز پریمیوم اکونومی لوفت هانزا

این کلاس پروازی از سال 2014 در هواپیماهای پهن پیکر این شرکت از جمله بوئینگ 8-747 معرفی شد. صندلی‌های این کلاس پرواز 38 اینچی است و فضایی بیشتری از صندلی های اکونومی در اختیار مسافران قرار می‌دهد. کلاس پریمیوم اکونومی نمایشگرهای 11 یا 12 اینچی برای مسافران فراهم می‌کند و دسته‌های صندلی‌ها برای تکیه دست عریض‌تر است، در نتیجه راحتی بیشتری برای مسافران فراهم می کند.

  پرواز اکونومی کلاس لوفت هانزا

همه صندلی‌ها در این کلاس‌های پروازی 31 اینچی هستند و تنها در ایرباس 380، صندلی‌های 33 اینچی برای مسافران کلاس پروازی اکونومی قرار داده شده است. نمایشگر پشت صندلی روبرویی که 11 یا 12 اینچی است و همچنین وعده غذایی و نوشیدنی نیز در کلاس اکونومی لوفت هانزا برای مسافران فراهم شده است.

PHOTOS

قوانین کنسلی بلیط هواپیما لوفت هانزا


در صورت نیاز به کنسل کردن پرواز خود، با پشتیبانی فلای تودی تماس بگیرید. همکاران ما در فلای تودی اطلاعات لازم در خصوص قوانین کنسلی پرواز و میزان جریمه را در اختیارتان قرار خواهند داد.

پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا در برنامه پروازی خارجی خود پروازهای منظمی را به بیشتر شهرهای اروپا، آمریکا و کانادا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط هواپیمایی لوفتهانزا برای این پروازهای خارجی را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان انبوه پروازهای خارجی که این شرکت ارائه می دهد، بلیط هواپیما لوفت هانزا برای مسیرهای زیر طرفداران بیشتری دارد:


قیمت بلیط هواپیما لوفت هانزا

لوفت هانزا یکی از محبوب ترین شرکت های هواپیمایی برای پروازهای اروپایی است. گرچه قیمت این بلیط ها چندان ارزان نیست ولی از مدتها قبل رزرو می شود و این به دلیل امکانات استاندارد و بسیار مناسب این هواپیمایی است.

در فلای تودی قیمت بلیط لوفتهانزا را برای مسیر پروازی خود استعلام بگیرید. اما بهتر است بدانید قیمت این بلیط ها تحت تاثیر عواملی چون تاریخ پرواز و کلاس پروازی است.

قوانین حمل بار در هواپیمایی لوفت هانزا

پیش از خرید بلیط هواپیمایی لوفت هانزا لازم است قوانین حمل بار این ایرلاین را به دقت مطالعه کنید تا هنگام سفر با مشکلی مواجه نشوید. در ادامه قوانین حمل بار هواپیمایی لوفت هانزا به تفصیل شرح داده شده است.

بار دستی مجاز هواپیمایی لوفت هانزا

میزان بار دستی مجاز مسافر در پروازهای بین المللی لوفت هانزا در کلاس های پروازی مختلف، تغییر می‌کند. وزن بار دستی تا حداکثر 8 کیلوگرم و ابعاد 55 در 40 در 23 سانتی متر مجاز است. در کلاس پروازی فرست کلاس و بیزنس کلاس بلیط هواپیمایی لوفتهانزا، همراه داشتن دو ساک دستی مجاز است. در کلاس‌های پریمیوم اکونومی و اکونومی نیز همراه داشتن یک ساک دستی برای مسافران مجاز است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی لوفت هانزا

بار مجاز برای تحویل در هنگام دریافت کارت پرواز در کلاس‌های مختلف پروازی لوفت هانزا و همچنین در مسیرهای اروپایی و مسیرهای بین‌المللی با هم فرق می‌کند. حداکثر اندازه مجاز چمدان 158 سانتیمتر (طول + عرض + ارتفاع) است. بار مجاز در مسیرهای بین‌المللی برای کلاس‌های اکونومی و پریمیوم اکونومی معادل یک چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم است. در بیزنس کلاس بار مجاز معادل دو چمدان با وزن 32 کیلوگرم و در فرست کلاس نیز بار مجاز معادل سه چمدان با وزن حداکثر 32 کیلوگرم و 2 بار دستی با حداکثر وزن 8 کیلوگرم است.
در مسیرهای اروپایی، کلاس های پروازی و بار مجاز تغییر می‌کند. در کلاس اکونومی لایت، تنها یک بار دستی با وزن حداکثر 8 کیلوگرم مجاز است. در کلاس اکونومی کلاسیک، یک بار دستی با حداکثر وزن 8 کیلوگرم و یک چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم مجاز است. در کلاس اکونومی فلکس، یک بار دستی تا حداکثر وزن 8 کیلوگرم و یک چمدان تا حداکثر وزن 23 کیلوگرم و در کلاس بیزنس، 2 بار دستی با حداکثر وزن 8 کیلوگرم و دو چمدان با حداکثر وزن 32 کیلوگرم مجاز است.

ناوگان های هواپیمایی لوفت هانزا

ایرلاین لوفت هانزا با ناوگان بزرگ و قدرتمندش، از جدیدترین و مجهزترین هواپیماهای روز دنیا استفاده می‌کند. به همین دلیل هم پروازهای لوفتانزا همیشه مورد توجه مسافرانی است که به پروازهایی ایمن و راحت می‌اندیشند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A380-800
  بوئینگ 747
  بوئینگ 747
  ایرباس A350-900
  ایرباس A340-600
  ایرباس A340-300
  ایرباس A330-300
  ایرباس A321-100/200
 
 
 
 

اطلاعات پرواز لوفت هانزا

  • لوفت هانزا: قبل از خریدن بلیط پرواز لوفت هانزا حتما اطلاعات کامل و دقیق را از وبسایت ایرلاین چک کنید، زیرا ممکن است اطلاعات مربوط به کلاس پروازی، بار مجاز و برخی اطلاعات دیگر، در مسیرهای مختلف پروازی و یا بسته به شرایط تغییر کند.
  • کد LH :IATA
  • سال تاسیس: 1926
  • مقر اصلی: فرانکفورت و کلن
  • سایت رسمی هواپیمایی لوفت هانزا : Lufthansa.com
پرواز به Lufthansa
پرواز به a-first-class-lufthansa
پرواز به Lufthansa

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما لوفتهانزا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.