خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی فلای پرشیا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

فلای پرشیا Fly Persia

پرواز به بلیط هواپیما فلای پرشیا

فلای پرشیا ایرلاین تازه تاسیس ایرانی است. فلای پرشیا ایرلاینی کاملا خصوصی است که کار خود را به مرکزیت شیراز آغاز کرده است. نخستین پرواز فلای پرشیا در تاریخ 9 آذر 98 و به وقت محلی 14:30 از فرودگاه شهید دستغیب شیراز به مقصد مشهد انجام شد. در حال حاضر پروازهای فلای پرشیا به مقاصد تهران، کیش، عسلویه، چابهار، بندرعباس، اصفهان، اهواز، ماهشهر و مشهد انجام می‌شود که در آینده‌ای نزدیک بر تعداد مقاصد پروازی فلای پرشیا افزوده خواهد شد. فلای پرشیا پس از هواپیمایی سپهران که از سال 1394 آغاز به کار کرد، سومین خط هوایی استان فارس محسوب می‌شود. 

راهنمای خرید بلیط پرواز فلای پرشیا در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط پرواز فلای پرشیا، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای فلای پرشیا برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای فلای پرشیا ، انواع بلیط ارزان فلای پرشیا و بلیط لحظه آخری فلای پرشیا نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلترهای موجود ، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط فلای پرشیا را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز فلای پرشیا بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز فلای پرشیا

هنوز امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی فلای پرشیا وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی فلای پرشیا

در حال حاضر هواپیمایی فلای پرشیا تنها دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی است.


پروازهای داخلی هواپیمایی فلای پرشیا

هواپیمایی فلای پرشیا در حال حاضر در طول هفته پروازهای محدودی از مبدا شیراز در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز فلای پرشیا را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی فلای پرشیا انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی فلای پرشیا را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی فلای پرشیا شامل پروازهای لحظه آخری فلای پرشیا، پروازهای چارتری فلای پرشیا، پروازهای نرخ ویژه فلای پرشیا و پروازهای سیستمی فلای پرشیا است. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی فلای پرشیا که می توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی فلای پرشیا

میزان بار دستی مجاز هواپیمایی فلای پرشیا برای هر شخص 5 کیلوگرم است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی فلای پرشیا

میزان پذیرش بار مجاز هواپیمایی فلای پرشیا در کلیه پروازهای داخلی 20 کیلوگرم است.

ناوگان هوایی هواپیمایی فلای پرشیا

در حال حاضر فلای پرشیا با 3 فروند هواپیمای بوئینگ 300-737 مدرن آغاز به کرده است که عمر این ناوگان از میانگین عمر سایر ناوگان‌های هوایی کشور کمتر است. قرار است تعداد ناوگان هوایی فلای پرشیا تا سال آینده دو برابر شود.

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی فلای پرشیا

  • نام ایرلاین: فلای پرشیا
  • کد FP0 :IATA
  • سال تاسیس: 1398
  • مقر اصلی: شیراز، ایران
  • وب سایت هواپیمایی فلای پرشیا : http://flypersia.aero

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما فلای پرشیا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.