• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

ایزی جت easyJet

پرواز به easyjet-logo

ایزی جت، ایرلاین ارزان قیمت بریتانیایی است که مقر اصلیش فرودگاه لوتون لندن است. این ایرلاین به بیش از 30 کشور در جهان پرواز می‌کند. مقاصد پروازی معروفی همچون کپنهاگ، پاریس و برلین نیز در میان مقاصد پروازی پرطرفدار ایزی جت قرار دارند. این ایرلاین، یکی از بزرگترین ایرلاین‌های ارزان‌قیمت (Low-cost) است که ناوگان بزرگی با بیش از 200 هواپیما دارد؛ ناوگانی که از هواپیماهای قدرتمند ایرباس و بوئینگ تشکیل شده است. اگرچه فرودگاه لوتون لندن فرودگاه اصلی ایزی جت است اما فرودگاه‌های دیگری همچون کوتویک لندن، بیستول و مالپنسا میلان نیز جز فرودگاه‌های ثانویه این ایرلاین به شمار می‌روند.

دریافت آنلاین کارت پرواز

مسافران ایرلاین ایزی جت، باید به صورت آنلاین چک این کنند و کارت پرواز خود را آنلاین دریافت کنند. در غیر این صورت، برای دریافت کارت پرواز به صورت حضوری باید هزینه اضافه‌ای در فرودگاه بپردازند. چک این آنلاین ایزی جت از 30 روز قبل از پرواز شروع می‌شود و تا دو ساعت قبل از پرواز ادامه دارد. دریافت آنلاین کارت پرواز، هم از طریق سایت ایزی جت و هم از طریق اپلیکیشن موبایل (برای اندروید و iOS) امکان‌پذیر است.

کلاس های پروازی

  ایزی جت پلاس

مسافرانی که بلیط ایزی جت پلاس را خریداری کرده‌اند می‌توانند هم از صندلی‌های استاندارد، هم از صندلی‌های ردیف‌های 2 تا 6 و هم از صندلی‌هایی که فضای بیشتری برای جای پا دارند، انتخاب کنند.

  فلکسی تیکت

در این نوع بلیط، مسافران می‌توانند صندلی‌های کنار پنجره، صندلی‌های بخش وسط و صندلی‌های کنار راهرو را انتخاب کنند. برای مسافران این نوع بلیط همچنین امکان انتخاب صندلی‌های ردیف 2 تا 6 (در بعضی هواپیماها ردیف‌های 2 تا 5) نیز فراهم است.

PHOTOS

بار دستی مجاز

بار دستی مجاز در پرواز با ایزی جت یک قطعه برای هر نفر است و ابعاد این بار (شامل چرخ ها، دسته و یا سایر اجزا) نباید از 56 در 45 در 25 سانتی متر بیشتر باشد. محدودیت وزنی برای بار همراه مسافر در سفر با ایرلاین ایزی جت وجود ندارد. مسافرانی که بلیط های ایزی جت پلاس، فلکسی فیر، آپ فرانت یا اکسترا لگ روم را خریداری کرده‌اند می‌توانند بار اضافه‌ای همراه خود به کابین ببرند. ماکزیمم ابعاد بار اضافه مجاز 45 در 36 در 20 سانتی متر است. هر بار دستی دیگری که خارج از محدودیت‌های مجاز ایرلاین ایزی جت باشد نیازمند پرداخت هزینه بیشتر است.

پذیرش بار مجاز

مسافران باید برای حمل بار در پروازهای ایزی جت هزینه اضافه‌ای پرداخت کنند. ابعاد بار آنها (شامل مجموع طول، عرض و ارتفاع) نباید بیشتر از 275 سانتیمتر باشد و وزن آن نیز نباید از 20 کیلوگرم بیشتر شود. در صورتی که مسافران بار بیشتری داشته باشند باید هزینه اضافه‌تری پرداخت کنند و اگر این هزینه را قبل از ورود به فرودگاه پرداخت نکنند هزینه باز هم بیشتر می‌شود.

ناوگان هوایی

ایرلاین ایزی جت تنها از هواپیماهای با سایز متوسط ایرباس استفاده می‌کند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A319
  ایرباس A320سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: متن
 • کد U2 :IATA
 • سال تاسیس: 1995
 • مقر اصلی: لندن
 • وب سایت: www.easyjet.com
پرواز به easyjet
پرواز به easyjet-cabin-
پرواز به easyjet