خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی ایر فرانس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

ایر فرانس Air France

پرواز به بلیط هواپیما ایر فرانس

ایرفرانس یکی از بزرگترین ایرلاین های اروپا و جهان است که در سال 2004 با ادغام با قدیمی ترین ایرلاین فعال جهان یعنی ایرلاین کی ال ام، گروه ایرفرانس-کی ال ام را تشکیل دادند؛ گروهی قدرتمند که بیش از 400 هواپیما دارد. مقر این هواپیمایی فرودگاه شارل دوگل پاریس است و بیشتر پروازهایش به مقاصد اروپایی و بین المللی از این فرودگاه انجام می شود. ایرفرانس در سال 2013، هشتادمین حضور خود در صنعت هوانوردی و حمل و نقل هوایی را جشن گرفت. این شرکت ایرلاینهای کوچکتری را نیز در زیرمجموعه خود دارد که یکی از آنها جون ایرلاین است و قرار است پروازهایی ارزان قیمت انجام دهد.

راهنمای خرید بلیط پرواز ایر فرانس

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما ایر فرانس، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ایر فرانس برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ایر فرانس ، انواع بلیط ارزان و بلیط لحظه آخری ایر فرانس نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ایر فرانس را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز ایر فرانس بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز ایر فرانس

در پرواز با هواپیمایی ایرفرانس به صورت آنلاین می توانید از 30 ساعت قبل از پرواز، از طریق کامپیوتر و یا گوشی موبایل، با وصل شدن به اینترنت کارت پرواز خود را دریافت کنید. البته دریافت کارت پرواز در فرودگاه از طریق دستگاه های خودکار و یا کانتر ایرفرانس نیز ممکن است.

کلاس های پروازی هواپیمایی ایر فرانس

  فرست کلاس

این کلاس پروازی در هواپیماهای ایرباس ۳۸۰ و برخی از بوئینگ‌های ۷۷۷ ارائه می‌شود. صندلی‌ها در فرست کلاس ایرفرانس چوبی است و روکشی چرمی دارد. این صندلی ها همچنین قابلیت تبدیل شدن به تخت مسطح دومتری را نیز دارند. نمایشگر لمسی ۱۰.۴ اینچی با و سایر امکانات صوتی و تصویری و همچنین امکان جداسازی کابین‌ها، از جمله ویژگی‌های این کلاس پروازی ایرفرانس است.

  بیزنس کلاس

در کلاس پروازی بیزنس هواپیمایی ایر فرانس صندلی‌هایی راحت با دسته های قابل جابه جایی و انعطاف پذیر که امکان تبدیل شدن به تخت خواب نیز دارند برای مسافران در نظر گرفته شده است. مانیتورهای ۱۰.۴ اینچی همراه با امکانات صوتی و تصویری در اختیار مسافران این کلاس پروازی است.

  پریمیوم اکونومی کلاس

این کلاس چند سالی است به پروازهای ایرفرانس اضافه شده است؛ صندلی‌های آن راحت‌تر از کلاس اکونومی است، کمی بیشتر از صندلی‌های اکونومی باز می‌شود و فضای بیشتری در اختیار مسافران قرار می دهد. نمایشگر ۱۰.۴ اینچی برای استفاده از امکانات صوتی و تصویری نیز در اختیار مسافران است.

  اکونومی کلاس

صندلی های راحتی معمولی که در جلو آنها نمایشگر ۱۰.۴ برای استفاده از امکانات صوتی تصویری اینچی نیز قرار دارد.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی ایر فرانس

هواپیمایی ایر فرانس در برنامه پروازی خود پروازهای خارجی و داخلی منظم بسیار زیادی را به شهرهای اروپا و آمریکا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای خارجی ایر فرانس را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی و خارجی ایر فرانس، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی ایر فرانس

بار دستی مجاز در کلاس اکونومی ایرفرانس تنها یک قطعه است که باید ابعادی حداکثر برابر با 55 در 35 در 25 سانتی متر و وزنی حداکثر برابر با 12 کیلوگرم داشته باشد. در کلاس های پریمیوم اکونومی، بیزنس و فرست کلاس (لا پریمیر) یک بار دستی دیگر با اندازه های حداکثر 45 در 20 در 35 مجاز است که مجموع دوبار دستی اول و دوم مسافران در این کلاس های پروازی نباید بیشتر از 18 کیلوگرم باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ایر فرانس

بار مجاز در پروازهای ایرفرانس هم به کلاس پروازی و هم به مسیر پروازی مرتبط است. اندازه چمدان طبق قوانین این هواپیمایی نباید از 158 سانتی متر (مجموع طول+عرض+ارتفاع) بیشتر باشد. به طور معمول در کلاس های پروازی اکونومی یک چمدان و در کلاس پروازی پریمیوم اکونومی دو چمدان با حداکثر وزن برای هر کدام 23 کیلوگرم، مجاز است. در کلاس پروازی بیزنس دو چمدان و در فرست کلاس 3 چمدان مجاز است و وزن هر کدام حداکثر می تواند 32 کیلوگرم باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی ایر فرانس

پروازهای ایرفرانس با هواپیماهای ایرباس و بوئینگ انجام می‌شود؛ ایرباس‌های کوچک برای مسیرهای کوتاه‌تر و ایرباس‌های بزرگ و بوئینگ‌ها نیز در مسافت‌های طولانی تر و مسیرهای خارجی به کار گرفته می‌شود.

 از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A380
  ایرباس A340
  ایرباس A321
  ایرباس A320
  ایرباس A319
  بوئینگ 878
  بوئینگ 777
  بوئینگ 767
  بوئینگ 747سایر اطلاعات درباره هواپیمایی ایر فرانس

  • نام ایرلاین: ایر فرانس
  • کد AF  :IATA
  • سال تاسیس: 1933
  • مقر اصلی: پاریس
  • وب سایت هواپیمایی ایر فرانس : www.airfrance.com
پرواز به airfrance
پرواز به airfrance
پرواز به airfrance

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما ایر فرانس

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.