خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی ایر آسیا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

ایر آسیا AirAsia

پرواز به بلیط هواپیما ایر آسیا

ایرلاین ایرایشیا یا ایر آسیا در سال 2001 تاسیس شد و اکنون بزرگترین ایرلاین مالزی و بزرگترین ایرلاین ارزان‌قیمت جنوب شرق آسیاست. ایر آسیا یکی از ایرلاین‌های پیشتاز در ارائه پروازهای ارزان قیمت در این منطقه‌ست. مقر اصلی این ایرلاین شهر کوالالامپور و فرودگاه بین‌المللی این شهر است. این شرکت حدود 200 هواپیما دارد؛ هواپیماهایی که همه از شرکت ایرباس خریداری شده‌اند. ایرآسیا  اکنون به 70 مقصد متفاوت در آسیا و اقیانوسیه پرواز می‌کند. این شرکت همچنین ایرلاین‌های زیرمجموعه‌ای هم دارد و بسیاری از مسیرهای پروازی در کشورهای مختلف از طریق آنها برقرار می‌شود.

راهنمای خرید بلیط پرواز ایر آسیا

برای خرید آنلاین بلیط پرواز ایر آسیا، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ایر آسیا برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ایر آسیا، انواع بلیط ارزان ایر آسیا و بلیط لحظه آخری ایر آسیا نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ایر آسیا را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز ایر آسیا بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز ایر آسیا

مسافران پروازهای ایر آسیا می‌توانند از 14 روز قبل از پرواز تا 1 ساعت مانده به پرواز آنلاین چک این کنند و کارت پرواز خود را آنلاین دریافت کنند. در پروازهای خارجی مسافران از طریق کانتر نیز می‌توانند کارت پرواز خود را دریافت کنند اما در پروازهای داخلی در صورت چک این از طریق کانتر باید وجه اضافه‌ای پرداخت کنند.

کلاس های پروازی هواپیمایی ایر آسیا

  کلاس پریمیوم فلکس (Premium Flex)

این کلاس پروازی از دو کلاس دیگر ایر آسیا، امکانات بیشتری به مسافر می‎دهد. بار مجاز تا سقف 20 کیلوگرم، یک وعده غذایی و امکان انتخاب از میان صندلی‌های ویژه هواپیما از جمله خدمات در این کلاس است. مسافر همچنین می‌تواند تا دو بار بلیط خود را نیز تعویض کند.

  کلاس ولیو پک (Value Pack)

در این کلاس پروازی ایر آسیا، مسافر اجازه تحویل بار به پذیرش تا وزن 20 کیلوگرم دارد و می‌تواند صندلی خود را در هواپیما، از میان صندلی‌های استاندارد انتخاب کند.

  کلاس ارزان قیمت (Low Fare)

در این کلاس پروازی، حداقل قیمت بلیط هواپیما ایرآسیا به مسافر ارائه می‌شود و مسافر به جز بار مجاز دستی، امکان حمل بار دیگری به طور رایگان ندارد.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی ایر آسیا

هواپیمایی ایر آسیا در برنامه پروازی خارجی خود پروازهای منظمی را به بیشتر شهرهای آسیایی و همچنین استرالیا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط این پروازهای خارجی ایر آسیا را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای خارجی ایر آسیا، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی ایر آسیا

در پرواز با ایرآسیا هر مسافر مجاز به حمل یک بار دستی و یک وسیله شخصی مثل لپتاپ یا کیف دستی است. ماکزیمم ابعاد مجاز برای بار دستی 35 در 23 در 56 سانتی متر و ماکزیمم وزن آن 7 کیلوگرم است. اگر این محدودیت‌ها رعایت نشود مسافر باید هزینه اضافه پرداخت کند و بار را به کانتر پذیرش تحویل دهد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ایرایشیا

در پروازهای ایر آسیا امکان تحویل بار به صورت رایگان وجود ندارد و مسافران برای حمل بار باید هزینه اضافی پرداخت کنند. در پروازهای داخلی امکان خرید حمل بار بین 15 تا 40 کیلوگرم و در پروازهای خارجی امکان خرید حمل بار از 20 تا 40 کیلوگرم وجود دارد. ابعاد بار مسافر نباید از 81 در 119 در 119 سانتی متر و وزن هر قطعه بار نباید از 32 کیلوگرم بیشتر باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی ایر آسیا

ایر آسیا تنها از ایرباس A320 استفاده می کند و اکنون بیش از 200 هواپیما از این نوع در ناوگان خود دارد.

  ایرباس A320سایر اطلاعات درباره هواپیمایی ایر آسیا

  • نام ایرلاین: ایر آسیا
  • کد AK  :IATA
  • سال تاسیس: 2001
  • مقر اصلی: کوالالامپور
  • وب سایت هواپیمایی ایر آسیا : www.airasia.com
پرواز به AirBus-airasia
پرواز به airasia
پرواز به airasia

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما ایر آسیا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.