خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی آسترین

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines

پرواز به بلیط هواپیمایی اتریشی

ایرلاین اتریشی، هواپیمایی پرچمدار کشور اتریش است که تاریخچه‌ای نزدیک به یک قرن دارد. این ایرلاین در حال حاضر زیرمجموعه لوفت هانزا شده است اما کماکان پروازهایش را با برند شناخته شده خود انجام می‌دهد. پایگاه هواپیمایی اتریش، فرودگاه بین‌المللی وین اتریش است و پروازهای داخلی به ۶ شهر مهم این کشور و پروازهای بین‌المللی به بیش از ۱3۰ مقصد در جهان را در برنامه پروازی خود دارد. هواپیماهای قدرتمند بوئینگ و ایرباس و همچنین جت‌های کوچک مسافربری امبرائر و بمباردیر، ناوگان این هواپیمایی را تشکیل می‌دهند که برای پرواز به مسیرهای دور و نزدیک از آنها استفاده می‌شود. فلای‌تودی بلیط هواپیمایی اتریش را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با روش‌های خرید بلیط این ایرلاین در فلای‌تودی آشنا شوید.

راهنمای خرید بلیط هواپیمایی اتریشی در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط هواپیمایی اتریش، کافی است در همین صفحه، سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای آسترین برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. در صفحه بلیط خارجی در فلای‌تودی نیز همین اطلاعات را در فرم جستجوی پرواز وارد کنید و در قسمت جزئیات بیشتر، نام ایرلاین آسترین را در باکس ایرلاین موردعلاقه وارد کنید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای آسترین، انواع بلیط ارزان و بلیط لحظه آخری آسترین نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلترهای موجود، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط آسترین را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز اتریش ایرلاین بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز هواپیمایی اتریشی

در بسیاری از مقاصد پروازی امکان دریافت آنلاین کارت پرواز در پروازهای آسترین ایرلاین وجود دارد و معمولا 47 ساعت قبل از زمان پرواز باز می‌شود. مسافران از طریق اپلیکیشن myAustrian نیز می‌توانند چک این کنند و اطلاعات پرواز خود را دریافت کنند. دستگاه‌های خودکار در فرودگاه نیز روش دیگری برای دریافت کارت پرواز و هدر ندادن وقت در پرواز آسترین است.

کلاس های پروازی هواپیمایی اتریشی

  بیزنس کلاس

صندلی‌های بیزنس کلاس در پروازهای ایرلاین اتریشی قابلیت باز شدن کامل و مسطح شدن دارند و به تخت دو متری تبدیل می‌شوند. سیستم تهویه در صندلی برای راحتی بیشتر و امکانات صوتی و تصویری در مانیتورهای لمسی 15 اینچی، از دیگر ویژگی‌های این کلاس پروازی در اتریش ایرلاین است. غذاهای خوشمزه در پذیرایی بیزنس این ایرلاین یکی از لذت‌بخش‌ترین تجربه‌های سفر با بیزنس کلاس هواپیمایی اتریشی است.

  پریمیوم اکونومی کلاس

صندلی‌های این کلاس پروازی نسبت به کلاس اکونومی آسترین، راحتی بیشتری برای مسافران فراهم می‌کند و با ارگونومی بدن سازگارتر است. این صندلی‌ها فضای بیشتری در اختیار مسافران قرار می‌دهند و به همین خاطر استراحت در پروازهای طولانی روی آنها راحت‌تر است. پورت یو اس بی و پریز برای شارژ نیز در این کلاس پروازی آسترین ایرلاینز فراهم است.

  اکونومی کلاس

صندلی‌های راحتی معمولی که در مسیرهای بین‌المللی نمایشگر هم روی آنها تعبیه شده، از ویژگی های این کلاس پروازی در اتریش ایرلاین است.

PHOTOS

پروازهای خارجی اتریشی ایرلاین

شرکت هواپیمایی اتریش در برنامه پروازی خارجی خود پروازهای منظمی را به بیشتر شهرهای اروپا، آمریکا و کانادا دارد که شما می‌توانید از طریق فلای‌تودی بلیط این پروازهای خارجی آسترین ایرلاینز را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. اطلاعات پرواز فرودگاه وین اتریش را نیز می‌توانید در سایت هواپیمایی اتریشی بررسی کنید.
از میان انبوه پروازهای خارجی آسترین، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند، عبارتند از

بار دستی مجاز هواپیمایی اتریش ایرلاین

طبق اطلاعیه هواپیمایی اتریش، بار دستی مجاز ایرلاین استرین برای کلاس اکونومی و پریمیوم اکونومی، یک قطعه 8 کیلوگرمی و برای کلاس بیزنس، دو قطعه بار 8 کیلوگرمی است. باید دقت کنید ابعاد بار دستی شما از 55 در 40 در 23 سانتی متر و وزن آن از 8 کیلوگرم بیشتر نشود.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی اتریشی (آسترین)

بار مجاز این ایرلاین در مسیرهای اروپایی و بین‌المللی با هم فرق می‌کند. حداکثر اندازه چمدان نباید بیشتر از 158 (مجموع طول + عرض + ارتفاع) سامتی‌متر باشد. در پروازهای اروپایی، کلاس اکونومی بار رایگان ندارد، اما کلاس پریمیوم اکونومی، مجاز به حمل یک چمدان 23 کیلوگرمی و کلاس بیزنس، 2 چمدان 23 کیلوگرمی است. کودکان بزرگتر از دو سال نیز در کلاس پریمیوم اکونومی و بیزنس مجاز به استفاده از یک چمدان 23 کیلوگرمی هستند.
در پروازهای بین‌المللی کلاس اکونومی، مجاز به استفاده از یک چمدان 23 کیلوگرمی و کلاس بیزنس، مجاز به حمل دو چمدان 23 کیلوگرمی است. برای کودکان بالای دو سال در هر کلاس پروازی تنها یک چمدان 23 کیلوگرمی مجاز است.

ناوگان هوایی هواپیمایی آسترین (اتریشی)

  ایرباس A320neo
  ایرباس A320-200
  ایرباس A321-211
  ایرباس A321-111
  بوئینگ 777-200ER 
  بوئینگ 767-300ER

  امبرائر 195

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی اتریشی

  • نام ایرلاین: آسترین ایرلاینز
  • کد OS :IATA
  • سال تاسیس: 1957
  • مقر اصلی: وین، اتریش
  • سایت هواپیمایی اتریشی : www.austrian.com
  • دفتر هواپیمایی اتریش در تهران: دفتر هواپیمایی اتریش در فرودگاه امام خمینی تهران، طبقه اول، سالن ورودی قرار دارد. اتریش ایرلاین در تهران در خیابان ولیعصر، بالاتر از بهشتی، رو به روی هتل سیمرغ، پلاک 2208، طبقه اول دفتر نمایندگی دارد.
پرواز به Flight_Austrian-Airline_
پرواز به Flight_Austrian-Airline_
پرواز به Flight_Austrian-Airline_

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما آسترین

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.