خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی اتحاد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

اتحاد Etihad Airways

پرواز به بلیط هواپیما اتحاد ایرلاین

اتحاد ایرویز که در سال 2003 تاسیس شد، هواپیمایی پرچم دار امارات متحده عربی است. این شرکت دومین شرکت هواپیمایی امارات است. اتحاد ایرویز به بیش از 100 مقصد مختلف در اروپا، افریقا، امریکا، خاور میانه و استرالیا پرواز می کند.

راهنمای خرید بلیط پرواز اتحاد ایرویز

برای خرید آنلاین بلیط پرواز اتحاد ایرویز، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای اتحاد ایرویز برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای اتحاد ایرویز ، انواع بلیط ارزان اتحاد ایرویز و بلیط لحظه آخری اتحاد ایرویز نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط اتحاد ایرویز را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز اتحاد ایرویز بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز اتحاد

دریافت آنلاین کارت پرواز از 24 ساعت قبل تا دوساعت مانده به پرواز قابل انجام است. مسافران پرواز اتحاد تنها با چند کلیک می‌توانند کارت پرواز خود را به صورت آنلاین دریافت نموده، صندلی خود را انتخاب کرده و کارت پرواز خود را چاپ کنند. بدین‌ترتیب مسافران می‌توانند تا سه ساعت قبل از پرواز با اتصال به اینترنت کارت پرواز خود را دریافت نمایند و در نهایت امکان دریافت کارت پرواز در فرودگاه نیز وجود دارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی اتحاد

  فرست کلاس

در فرست کلاس هواپیمایی اتحاد فضایی کاملا اختصاصی و وسیع برای هر مسافر وجود دارد. در پروازهای فرست کلاس کیت لوازم سفر از بهترین برندهای دنیا به مسافران هدیه می‌شود. تلویزیون‌های ۲۴ اینچ امکان تماشای برنامه‌های مختلف از لیست صدها برنامه، فیلم، موسیقی و .. را برای مسافران فراهم می‌کند. غذای فرست کلاس اتحاد توسط بهترین سرآشپزهای دنیا و در طول پرواز تهیه می‌شود و مسافران می‌توانند از منوی متنوع این پرواز به دلخواه انتخاب کنند.

  بیزنس کلاس

 پذیرایی در پروازهای بیزنس کلاس اتحاد مانند بهترین هتل‌ها و رستوران‌های بین المللی است و مسافران می‌توانند از منوی غذایی متنوع به دلخواه انتخاب کنند. مسافران در طول پرواز می‌توانند از بین صدها ساعت فیلم و موسیقی و بازی به دلخواه انتخاب کنند و با هدست‌های نویزگیر و از طریق مانیتورهای ۱۰-۱۸ اینچ لمسی در آرامش برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنند. در پروازهای طولانی مدت یک کیت سفر به مسافران داده می‌شود که محتویاتش بسته به نوع مقصد می‌تواند متفاوت باشد. لوازم بهداشتی، جوراب و چشم بند از جمله این وسایل هستند.

  اکونومی کلاس

صندلی‌های هوشمند اتحاد به خوبی با وضعیت بدن تطابق پیدا می‌کنند و سر و شانه‌ها در حالتی بسیار راحت روی آن قرار می‌گیرد. این صندلی‌ها تا حد زیادی به عقب خم می‌شوند و قسمتی برای قرار دادن پاها دارند. مسافران در پروازهای طولانی مدت اتحاد می‌توانند کیت لوازم بهداشتی مخصوص اتحاد را با پرداخت هزینه دریافت کنند. در این کیت انواع محصولات بهداشتی ضروری در سفر مثل مسواک و خمیردندان وجود دارد. در طول سفر نیز مسافران می توانند از طریق مانیتورهای ۱۱ اینچ لمسی روبروی خود به تماشای برنامه ها و فیلم های مختلف بپردازند.

PHOTOS

بار دستی مجاز هواپیمایی اتحاد

تمام مسافران پرواز اتحاد می‌توانند یک بار دستی مجاز با ایعادی کمتر از 111(طول، عرض، ارتفاع) داشته باشند. حداکثر وزن مجاز به کلاس مسافرتی مسافر بستگی دارد.
کلاس اکونومی: یک بار مجاز با وزن حداکثر 7 کیلوگرم
بیزنس کلاس و فرست کلاس: 2 بار مجاز با مجموع وزن حداکثر 12 کیلوگرم
نوزادان: یک کیف با حداکثر وزن 5 کیلوگرم

پذیرش بار مجاز هواپیمایی اتحاد

حداکثر ابعاد برای پذیرش بار 90*72*45 (برای کانادا، برزیل و ایلات متحده 38*70*50) سانتی‌متر می‌باشد.حداکثر وزن مجاز به کلاس پروازی مسافران بستگی دارد.
به طور کلی مسافران پروازهای اکونومی می‌توانند یک عدد بار با حداکثر وزن 23 کیلوگرم به همراه داشته باشند. برای مسافران کلاس‌های اکونومی 2 عدد بار با حداکثر وزن 23 کیلوگرم مجاز است. مسافرین فرست کلاس و بیزنس کلاس می‌توانند 2 عدد بار با حداکثر وزن 32 کیلوگرم به همراه داشته باشند. در نهایت اینکه قوانین مختلفی برای مقاصد مختلف اعمال می‌شود. بنابراین به مسافرین توصیه می‌شود قبل از رفتن به فرودگاه شرایط را بررسی کنند.

ناوگان هوایی هواپیمایی اتحاد

ناوگان هوایی اتحاد از جمله ناوگان‌های پیشرفته دنیاست که عملکرد بسیار عالی دارند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A320-200
  ایرباس A321-200
  ایرباس A330-200
  ایرباس A330-300
  ایرباس A380-800
  بوئینگ 787
  بوئینگ 777

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی اتحاد

  • نام ایرلاین: اتحاد ایرویز
  • کد EY :IATA
  • سال تاسیس: 2003
  • مقر اصلی: ابوظبی، امارات متحده عربی
  • وب سایت هواپیمایی اتحاد : www.etihad.com
پرواز به first-class-Etihad
پرواز به etihad
پرواز به etihad