خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی آوا ایر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

هواپیمایی آوا ایر Ava Airlines

پرواز به Ava Air Logo

شرکت هواپیمایی آوا ایرلاین از ایرلاین‌های نوپا در کشورمان است که نخستین پرواز خود را در بهمن ماه سال 1402 در مسیر تهران-مشهد-تهران انجام داده است. این شرکت هواپیمایی با تکیه بر سرمایه انسانی و مشتریان وفادار خود، در تلاش است تا در مسیر رشد و توسعه در صنعت هوانوردی گام بردارد. طرح لوگوی ایرلاین آوا ایر یک قلب قرمز رنگ است و بر روی بدنه هواپیماهای آوا ایر، عبارت Eco friendly airlines نوشته شده است که به معنی ایرلاین دوستدار محیط زیست است. شما برای خرید بلیط و دریافت اطلاعات پرواز آوا ایر می‌توانید از طریق پلتفرم فلای‌تودی اقدام کنید.

پیش از خرید بلیط هواپیمایی آوا ایر لازم است ابتدا با امکانات و خدمات شرکت هواپیمایی آوا ایر و مشخصات این ایرلاین آشنایی داشته باشید.

راهنمای خرید بلیط هواپیمایی آوا ایر در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط هواپیمایی آوا ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای آوا ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای آوا ایر ، انواع بلیط ارزان آوا ایر و بلیط لحظه آخری آوا ایر نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط آوا ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.

دریافت آنلاین کارت پرواز آوا ایر

امکان چک این آنلاین برای شرکت هواپیمایی آوا ایرلاین وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی آوا ایر

شرکت هواپیمایی آوا ایر تنها در کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی (Economy) به مسافران خدمات رسانی می‌کند.

قوانین کنسلی بلیط هواپیمایی آوا ایر

در صورت نیاز به کنسل کردن پرواز خود، با پشتیبانی فلای‌تودی تماس بگیرید. همکاران ما در فلای‌تودی اطلاعات لازم در خصوص قوانین کنسلی پرواز و میزان جریمه را در اختیارتان قرار خواهند داد.

پرترددترین پروازهای آوا ایر

در حال حاضر برنامه پروازی آوا ایر محدود به برخی مسیرهای داخلی می‌شود. اگر قصد سفر با هواپیمایی آوا را دارید، مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی آوا ایر انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می‌توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی آوا ایر را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید.

قیمت بلیط هواپیمایی آوا ایر

عوامل مختلفی بر قیمت بلیط های شرکت هواپیمایی آوا ایرلاین تاثیرگذارند، از جمله ناوگان، مسافت پروازی، زمان و کلاس پروازی. استعلام بلیط هواپیمایی آوا ایرلاین در فلای‌تودی امکانپذیر است. کافی است زمان سفر و مبدا و مقصد خود را مشخص کنید تا قیمت بلیط و برنامه پروازی آوا ایر به شما نمایش داده شود.

قوانین حمل بار در هواپیمایی آوا ایر

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای آوا ایر نباید بیش از 5 کیلوگرم باشد. پذیرش بار مجاز در پروازهای آوا ایر حداکثر 20 کیلوگرم است.هنگام خرید بلیط هواپیمایی آوا ایر در سایت فلای‌تودی، اطلاعات مربوط به قوانین حمل بار این هواپیمایی را به دقت مطالعه کنید.

ناوگان هوایی هواپیمایی آوا ایر

ناوگان هواپیمایی آوا ایر شامل 5 فروند هواپیمای بوئینگ است.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  بوئینگ 500-737
  بوئینگ 300-737


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی آوا ایر

  • نام ایرلاین: آوا ایر
  • کد AXV :IATA
  • سال تاسیس: 1402
  • دفتر مرکزی هواپیمایی آوا : تهران، ایران
  •  شماره تماس هواپیمایی آوا ایر: 05137170763
  • سایت شرکت هواپیمایی آوا ایر : avaair.ir
پرواز به ava air
پرواز به ava air
پرواز به ava air

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما آوا ایر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.