• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

اطلس گلوبال Atlas Global

پرواز به AtlasGlobal-logo

شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال، ابتدا با نام اطلس جت مارس 2001 در ترکیه تاسیس شد و اول ماه ژوئن همان سال اولین پرواز خود را انجام داد. قطب اصلی این ایرلاین در فرودگاه آتاتورک استانبول قرار دارد. این شرکت هواپیمایی سال 2004، پروازهای داخلی و بین‌المللی را با هدف ارائه استانداردهای جهانی در پرواز به مسافران را آغاز کرد. مسئولین شرکت هواپیمایی اطلس جت سال 2015 تصمیم به تغییر نام از اطلس جت به اطلس گلوبال گرفتند و شرکت جدید را با شعار "دنیایی فرای رویاها" به مردم معرفی کردند.
اطلس گلوبال، اولین شرکت هواپیمایی در ترکیه بود که مورد تایید یاتا قرار گرفت و توانست طی یک دوره کوتاه مدت پروازهای خود را 80% افزایش بدهد. این شرکت هواپیمایی به بیش از 50 شهر از 35 کشور مختلف از جمله شهرهای لندن، اربیل، کویت، تفلیس و تهران پرواز دارد. همچنین شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال دارای سه شرکت زیرمجموعه؛ اطلس گلوبال اوکراین، جت وان و زاگرس جت است.

راهنمای خرید بلیط پرواز اطلس گلوبال (اطلس جت)

برای خرید آنلاین بلیط پرواز اطلس گلوبال، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای اطلس گلوبال برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای اطلس گلوبال ، انواع بلیط ارزان اطلس گلوبال و بلیط لحظه آخری اطلس گلوبال نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط اطلس گلوبال را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز اطلس گلوبال بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز اطلس گلوبال

سیستم دریافت آنلاین کارت پرواز اطلس گلوبال، 48 ساعت قبل از پرواز باز می‌شود و تا 90 دقیقه قبل از شروع پرواز قابل استفاده است. مسافرین می‌توانند با وارد کردن شماره کارت اطلس مایل خود هنگام رزرو بلیط و یا از طریق سیستم امنیت سه بعدی كارت پرواز خود را پرینت بگیرند. همچنین می‌توانند در فرودگاه از کیوسک‌های مخصوص دریافت کارت پرواز استفاده کنند. دریافت کارت پرواز برای پروازهای داخلی باید حداکثر 30 دقیقه و برای پروازهای بین‌المللی حداکثر یک ساعت قبل از پرواز انجام شود.

کلاس های پروازی هواپیمایی اطلس گلوبال (اطلس جت)

   کلاس بیزنس

در بیزینس کلاس اطلس گلوبال، امکاناتی از قبیل صندلی‌هایی چرمی با فاصله مناسب از صندلی جلویی برای راحتی مسافرین در نظر گرفته شده است. سرو غذای لذیذ و نوشیدنی گرم، تحویل چمدان و انجام کنترل ورود بدون مشکل و به راحتی، برخورداری از سرویس حمل‌ و نقل و استراحتگاه ویژه در فرودگاه از دیگر خدمات کلاس پروازی بیزینس است.

   کلاس اکونومی پلاس

کلاس پروازی اکونومی پلاس اطلس گلوبال نیز خدمات مناسبی را برای رفاه و آسایش مسافرین خود در نظر گرفته است از جمله می‌توان به فاصله مناسب بین صندلی‌ها، سرو غذای گرم به همراه نوشیدنی، ارائه خدمات پذیرش آنلاین و امکان استفاده از اتوبوس اشاره کرد.

PHOTOS

پروازهای خارجی هواپیمایی اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال در برنامه پروازی خود پروازهای خارجی و داخلی بسیار زیادی را به شهرهای ترکیه و شهرهای اروپایی دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای خارجی اطلس گلوبال را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی و خارجی اطلس گلوبال، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی اطلس گلوبال (اطلس جت)

مسافرین پروازهای اطلس گلوبال مجاز هستند کیف دستی که ابعاد آن از 25*45*56 سانتیمتر و وزن آن از 8 کیلوگرم بیشتر نشود را همراه خود به داخل کابین هواپیما ببرند. کیف‌های بزرگتر و سنگین‌تر از سایز و وزن قانونی به عنوان بار باید به قسمت پذیرش بار تحویل داده شوند. آلات موسیقی نیز در صورتیکه ابعاد و وزنشان مانند وزن و سایز قانونی کیف دستی باشند مجوز ورود به داخل کابین هواپیما را خواهند داشت.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی اطلس گلوبال (اطلس جت)

هزینه حمل بار برای مسافران پروازهای اطلس گلوبال با توجه به مسیر پروازی متفاوت است همچنین به نوع پرواز؛ داخلی یا بین‌المللی فرق دارد بنابراین به مسافرین توصیه می‌شود حتما قبل از پرواز، قوانین و مقررات شرکت هواپیمایی را مطالعه کنند. بارهایی که وزن و سایز آنها از وزن و ابعاد قانونی بیشتر شود پذیرش نمی‌شوند اما در صورتی که مسافر هزینه بار اضافی را پرداخت کند پذیرش می‌شوند.

ناوگان هوایی هواپیمایی اطلس گلوبال (اطلس جت)

شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال فعالیت خود را با دو فروند هواپیما آغاز کرد ولی در راستای نوسازی و گسترش ناوگان خود تعدادشان را به 27 فروند افزایش داد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A319
  ایرباس A320
  ایرباس A321

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی اطلس گلوبال (اطلس جت)

 • نام ایرلاین: اطلس گلوبال
 • کد KK :IATA
 • سال تاسیس: 2001
 • مقر اصلی: استانبول، ترکیه
 • وب سایت هواپیمایی اطلس گلوبال : www.atlasglb.com
پرواز به atlasjet-food
پرواز به atlasjet
پرواز به atlasjet