راهنمای استرداد بدون جریمه

استرداد آنلاین خدمات سفر در فلای‌تودی به سادگی و تنها با چند کلیک امکانپذیر است. برای این کار فقط باید راهنمای استرداد بلیط هواپیما را مطالعه کنید و نگاهی به تصاویر بیندازید.

راهنمای استرداد پرواز خارجی

راهنمای استرداد پرواز داخلی

راهنمای استرداد هتل خارجی

راهنمای استرداد هتل داخلی

راهنمای استرداد بیمه مسافرتی

راهنمای استرداد قطار

راهنمای استرداد بدون جریمه

با خرید بسته سرویس استرداد بدون جریمه (بسته کنسلی رایگان) در فلای‌تودی(طبق قوانین سرویس خریداری شده) اغلب بین 24 تا ۱۲ ساعت قبل از پرواز می‌توانید بلیط خود را بدون پرداخت جریمه کنسل کنید. در صورتی که این سرویس برای پرواز انتخابی شما در دسترس باشد، هنگام خرید بلیط و قبل از اتصال به درگاه بانکی، می‌توانید آن را مشاهده و خریداری نمایید. در ادامه با مراحل خرید بسته کنسلی رایگان فلای‌تودی آشنا شوید.

مرحله اول: انتخاب پرواز

وارد سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی شوید، گزینه پرواز داخلی یا خارجی را انتخاب کرده، مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافر را وارد کنید. با کلیک روی گزینه جست‌وجو، تمام پروازهای در دسترس به مقصد موردنظر خود را مشاهده خواهید کرد.

مرحله دوم: خرید پرواز

پرواز خود را انتخاب کنید و با کلیک روی گزینه جزئیات و خرید، اطلاعات بلیط را مطالعه کرده و مراحل خرید را ادامه دهید.

اطلاعات مسافر یا مسافران را وارد کرده و روی گزینه «ادامه فرآیند خرید» کلیک کنید. در این مرحله، باید وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که حساب کاربری ندارید، در فلای‌تودی ثبت‌نام کنید.

مرحله سوم: خرید بسته کنسلی

در این صفحه، علاوه بر اطلاعات بلیط انتخابی خود، سرویس بسته کنسلی رایگان فلای‌تودی را نیز مشاهده خواهید کرد. با خرید این بسته می‌توانید تا 12 ساعت قبل از پرواز، مبلغ بلیط را بدون کسر جریمه دریافت کنید. (ممکن است این سرویس در برخی پروازها فعال نباشد.)
حتما پیش از خرید بسته، قوانین و مقررات مرتبط با آن را به طور کامل مطالعه کنید.

در ادامه، یکی از دو گزینه استرداد عادی یا استرداد بدون جریمه را انتخاب کرده و با تایید قوانین و مقررات روی گزینه «ادامه فرآیند خرید» کلیک کنید. به این ترتیب وارد درگاه پرداخت شده و می‌توانید خرید خود را نهایی کنید. با خرید این بسته در صورتی که به هر دلیلی قصد کنسلی بلیط هواپیما خود را داشته باشید، مبلغ بلیط تا 12 ساعت مانده به زمان پرواز، بدون احتساب جریمه ایرلاین، به شما بازگردانده خواهد شد.

راه‌های ارتباطی با فلای‌تودی

پشتیبانی ما در طول شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته فعال است. هر سوال یا درخواستی که دارید، از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید.

تلفن تماس
پشتیبانی انگلستان و اروپا
دفتر مرکزی
تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم، نبش خیابان گوهری، برج اداری مگا پارس، طبقه چهارم