• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
اتاق اول

اتاق اول

راهنمای رزرو هتل خارجی

قبل از سفرهای خارجی، یکی از دغدغه‌های مسافران، خرید بلیط هواپیما و اطمینان از جایی است که در طول سفر خود در آن اقامت خواهند کرد. بسیاری قبل از سفر، رزرو هتل خارجی را به شکل‌های گوناگونی انجام می‌دهند. قبل‌تر، بسیاری از مسافران برای رزرو هتل به صورت حضوری به آژانس‌های مسافرتی مراجعه می‌کردند اما حالا، امکان رزرو آنلاین هتل‌، کار را برای همه ساده‌تر کرده است. سیستم رزرواسیون آنلاین هتل فلای تودی با پوشش بیش از 1.5 میلیون هتل در سراسر جهان، این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی و به صورت ریالی و با ارزان‌ترین قیمت، رزرو هتل خود را انجام داده و واچر هتل را به صورت آنی و آنلاین، دریافت کنید.

رزرو آنلاین هتل خارجی در فلای تودی، بسیار ساده است. در ادامه، راهنمای رزرو هتل خارجی در فلای تودی را برای شما بررسی خواهیم کرد. 

در قدم اول، برای رزرو اینترنتی هتل خارجی در فلای تودی باید ثبت نام کنید. در غیر این صورت، اگر از قبل عضو این سامانه شده‌اید برای ورود، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؛ نگران نباشید. می‌‎توانید تا از طریق پیامک یا ایمیل به راحتی رمز عبور خود را بازیابی کنید.

رزرو اینترنتی هتل خارجی

 • مرحه اول، جستجوی هتل خارجی

پس از ورود به صفحه نخست سایت، روی گزینه هتل کلیک کنید. در جایگاه مربوطه، مقصد یا اسم شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر در جستجوی هتل خاصی هستید، می‌توانید اسم را در بخش نام هتل وارد کنید. برای انتخاب مدت زمان اقامتتان، تقویم شمسی و میلادی از قبل برایتان در نظر گرفته شده است. پس از انتخاب تاریخ، تعداد اتاق‌های مورد نظر و تعداد افراد بزرگسال و کودک را انتخاب و پس از تکمیل مشخصات، روی گزینه جستجوی هتل کلیک کنید.

راهنمای رزرو هتل خارجی

 • مرحه دوم، انتخاب هتل خارجی

پس از کلیک روی دکمه جستجوی هتل، صفحه نتایج برای شما نمایش داده خواهد شد. در این صفحه، تمامی هتل‌های خارجی موجود در تاریخ مورد نظر نمایش داده می‌شوند.

در سمت راست این صفحه، لیستی از فیلترهای موجود را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از آن‌ها، انتخاب دقیق‌تری از میان هتل‌ها خواهید داشت. برای مثال، با انتخاب فیلتر مقصد، می‌توانید مکان دقیق محل اقامت خود را انتخاب کنید. همچنین با کلیک بر روی گزینه حذف فیلتر، می‌توانید فیلترهای انتخابی را حذف کنید.

راهنمای رزرو هتل خارجی در فلای تودی

همچنین، می‌توانید با کلیک روی گزینه نمایش نقشه در سمت چپ بالای صفحه، از محل دقیق هتل‌ها مطلع شوید.

راهنمای رزرو هتل خارجی

پس از انتخاب بخش نمایش نقشه، می‌توانید هتل مورد نظر را روی نقشه انتخاب کنید. با کلیک  روی هتل، پنجره‌ای کوچک در گوشه بالایی سمت چپ صفحه نمایان خواهد شد که حاوی نام، آدرس و قیمت هتل  است.

راهنمای رزرو هتل خارجی فلای تودی

در این بخش با کلیک روی پنجره نمایان شده، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که در آن اطلاعات هتل نمایش داده شده است. در این بخش، اطلاعاتی مثل اتاق‌های مختلف و موجود در هتل برای رزرو، همراه با امکانات و شرایط کنسلی هر اتاق نمایش داده می‌شوند.

پس از انتخاب اتاق مورد نظر و بررسی شرایط آن، دکمه رزرو را انتخاب کنید.

راهنمای رزرو هتل خارجی فلای تودی

 • مرحله سوم، ثبت اطلاعات مسافرین و رزرو هتل خارجی

پس از کلیک روی گزینه رزرو، وارد صفحه اطلاعات مسافرین خواهید شد. در این بخش، اطلاعات را به دقت وارد کرده و سپس روی گزینه ادامه کلیک کنید.

راهنمای رزرو هتل خارجی در فلای تودی

پس از ثبت اطلاعات، مشخصات مسافران به همراه قیمت کل و مشخصات هتل به شما نمایش داده می‌شوند. در این مرحله، برای آخرین بار حتما اطلاعات و مبلغ را کنترل کرده و از صحت آن‌ها اطمینان پیدا کنید.

در صورت صحیح بودن همه‌ موارد، تیک مربوط به پذیرش قوانین و مقررات را بزنید و با کلیک روی گزینه پرداخت، به صفحه درگاه بانکی هدایت شده و رزرو خود را نهایی کنید.

رزرو هتل خارجی در فلای تودی