• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
اتاق اول

swapper

راهنمای رزرو هتل خارجی

معمولا قبل از سفرهای بین المللی دغدغه‌ای که برای تمامی مسافران وجود دارد، خرید بلیط هواپیما در تاریخ مورد نظرشان و اطمینان از مکانی است که در طول سفر خود در آنجا اقامت خواهند داشت. به همین دلیل بسیاری از مسافرین ترجیح می‌دهند قبل از سفر و به منظور کاهش استرس‌های ناشی از آن، رزرو هتل خارجی را از همان مبدا سفر انجام دهند. در گذشته، بسیاری از مسافران برای رزرو هتل به آژانس‌های مسافرتی مراجعه می‌کردند، اما در حال حاضر که سیستم رزرواسیون آنلاین هتل‌ها، رزرو اینترنتی آن‌ها را به سادگی امکان پذیر کرده، کمتر کسی رزرو هتل را به صورت حضوری انجام می‌دهد. سیستم رزرواسیون آنلاین هتل فلای تودی نیز با پوشش بیش از 1.200.000 هتل در سراسر جهان این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به راحتی و به صورت ریالی با ارزانترین قیمت رزرو هتل خود را انجام دهید و واچر هتل را به صورت آنلاین دریافت نمایید.

فرآیند رزرو هتل خارجی به صورت اینترنتی در فلای تودی تنها شامل چند مرحله ساده است. بنابراین اگر قصد رزرو اینترنتی هتل خارجی در فلای تودی را دارید اما با نحوه رزرو آنلاین هتل در این سامانه آشنایی ندارید، می‌توانید راهنمای رزرو هتل خارجی در فلای تودی را مطالعه کنید و مراحل زیر را برای رزرو هتل خارجی به صورت آنلاین در این وب سایت دنبال کنید.

در ابتدا برای رزرو اینترنتی هتل خارجی در فلای تودی باید در این سامانه ثبت نام کنید در غیر این صورت اگر از قبل عضو این سامانه شده‌اید کافی است که برای ورود نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید هم نگران نباشید زیرا می توانید به راحتی رمز عبور را بازیابی کنید و از طریق SMS و یا ایمیلی که برای شما ارسال می شود رمز جدیدی برای خود انتخاب کنید.

رزرو اینترنتی هتل خارجی

مرحه اول – جستجوی هتل خارجی

پس از وارد شدن به سایت فلای تودی، با مراجعه به صفحه نخست فلای تودی بر روی گزینه هتل کلیک نمایید. پس از مراجعه به صفحه رزرو هتل فلای تودی، مقصد یا اسم شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید و اگر در جستجوی هتل خاصی هستید می توانید نام هتل را نیز برگزینید. برای انتخاب مدت زمان اقامت تان، تقویم شمسی و میلادی در دسترس شما خواهد بود. پس از انتخاب تاریخ، تعداد اتاق‌های مورد نظر و همچنین تعداد افراد بزگسال و کودک را نیز انتخاب کرده و پس از تکمیل مشخصات بر روی گزینه جستجوی هتل کلیک نمایید.

راهنمای رزرو هتل خارجی

مرحه دوم– انتخاب هتل خارجی

پس از کلیک بر روی دکمه جستجوی هتل، صفحه نتایج جستجو برای شما نمایان خواهد شد. در این صفحه تمامی هتل‌های خارجی موجود در تاریخ مورد نظر نمایش داده می‌شوند.

همچنین در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای موجود را مشاهده می‌کنید. با اعمال هر یک از این فیلترها انتخاب دقیق‌تری از میان هتل‌های موجود خواهید داشت. به طور مثال با انتخاب هر یک از گزینه‌های فیلتر مقصد می توانید مکان دقیق محل اقامت خود را در مقصد مورد نظر انتخاب کنید. همچنین با کلیک بر روی گزینه حذف فیلتر می‌توانید فیلترهای انتخابی را حذف کنید.

راهنمای رزرو هتل خارجی در فلای تودی

همچنین می‌توانید با کلیک بر روی گزینه نمایش نقشه در سمت چپ بالای صفحه، از محل دقیق هتل‌ها اطلاع حاصل نمایید.

راهنمای رزرو هتل خارجی

پس از انتخاب نمایش نقشه، می‌توانید هتل مورد نظر خود را روی نقشه انتخاب کنید. با کلیک بر روی هتل مورد نظر پنجره‌ای کوچک، در گوشه بالایی سمت چپ صفحه نمایان خواهد شد که حاوی نام و آدرس هتل مورد نظر و همچنین قیمت هتل است.

راهنمای رزرو هتل خارجی فلای تودی

در این بخش با کلیک بر روی پنجره نمایان شده، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که در آن اطلاعات هتل نمایش داده شده است. در این بخش اطلاعاتی مانند اتاق های مختلف و موجود در هتل برای رزرو، همراه با امکانات و شرایط کنسلی هر اتاق نمایان خواهد شد.

پس از انتخاب اتاق مورد نظر و بررسی شرایط آن، دکمه رزرو را انتخاب کنید.

راهنمای رزرو هتل خارجی فلای تودی

مرحله سوم – ثبت اطلاعات مسافرین و رزرو هتل خارجی

پس از کلیک بر روی گزینه رزرو، وارد صفحه اطلاعات مسافرین خواهید شد. در این بخش اطلاعات مسافرین را به دقت وارد کرده و سپس بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

راهنمای رزرو هتل خارجی در فلای تودی

پس از ثبت اطلاعات مسافرین، مشخصات آن‌ها به همراه قیمت کل و مشخصات هتل به شما نمایش داده می‌شود. در این مرحله برای آخرین بار حتما اطلاعات و مبلغ را کنترل کرده و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.

در صورت صحیح بودن همه‌ی موارد، تیک مربوط به پذیرش قوانین و مقررات را بزنید تا در انتها با کلیک بر روی گزینه پرداخت به صفحه درگاه بانکی هدایت شده و رزرو هتل خود را نهایی کنید.

رزرو هتل خارجی در فلای تودی