• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

ویزا

ویزا یا روادید راه گشای شما برای سفر به کشوری دیگر است.ویزا اولین چیزی است که برای سفرهای خارجی به آن نیاز پیدا خواهید کرد. چون در غیر این صورت اجازه اقامت در کشور دیگر، چه به صورت کوتاه مدت و چه بلند مدت به شما داده نخواهد شد.

ویزا از طریق سفارتخانه های کشورهای مقصد در کشور مبدا صادر می شود. به این ترتیب که شما درخواست ویزای خود را به کنسولگری مربوطه ارسال می کنید و از طریق سفارتخانه به درخواست شما رسیدگی شده و با توجه به شرایطی که دارا هستید با درخواست ویزای شما موافقت شده و یا اینکه درخواست شما رد می شود. میزان موفقیت شما در دریافت ویزا از طرف کنسولگری رابطه مستقیم با میزان اطلاعات شما در مورد شرایط صدور ویزا از طرف کشور مقصد خواهد داشت. یعنی هر چه اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید شانس بیشتری برای دریافت ویزا پیدا خواهید کرد.

خدمات اخذ ویزا در فلای تودی توسط کارشناسان خبره و با بهترین قیمت ارائه می شود تا شما کمترین نگرانی بابت دریافت ویزا و برنامه ریزی سفر خود نداشته باشید.