پایان محدودیت پروازهای فرودگاه اهواز

0
253
پایان محدودیت پروازهای فرودگاه اهواز
پایان محدودیت پروازهای فرودگاه اهواز

پایان محدودیت پروازهای فرودگاه اهواز از اول تیر ماه

مدیر کل فرودگاه‌های استان خوزستان از پایان محدودیت پروازهای فرودگاه اهواز از یکم تیر ماه خبر داد.

سید مهدی رزاز مدیر کل فرودگاه‌های خوزستان گفت: ” تا یکم تیر ماه پس از اتمام مدت زمان ۴۵ روز و انجام پروژه های در دست اقدام، محدودیت‌های اعمالی بر روی پروازهای فرودگاه اهواز به طور کامل رفع خواهد شد و تمامی پروازهای فرودگاه اهواز از ماه جاری از سر گرفته خواهند شد.”

او افزود: ” در جهت حفظ ایمنی و سلامت مسافرین و پرسنل فرودگاه اهواز، با وجود شرایط سخت کنونی و گرمای ۵۰ درجه، ۷ اکیپ به طور همزمان در فرودگاه اهواز مستقر شده‌اند و به طور مداوم در حال اجرای پروتکل‌های بهداشتی هستند.

از پروژه‌های در حال اجرا در فرودگاه اهواز می‌توان به نصب سامانه کمک ناوبری باند ۳۰ اشاره کرد. از آنجایی که دستگاه فعلی کمک ناوبری باند ۳۰ فرودگاه اهواز قدمت زیادی دارد، با مشارکت استانداری خوزستان و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران دستگاه جدیدی جایگزین دستگاه فعلی خواهد شد. در حال حاضر عملیات بتن ریزی این سامانه انجام شده و به زودی وارد فاز جدید نصب تجهیزات خواهد شد.

از دیگر پروژه‌های اجرایی فرودگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز می‌توان به پروژه تعویض کابل سیستم روشنایی باند فرودگاه اشاره کرد که با توجه به فرسودگی این کابل، عملیات تعویض آن با طول ۵۷۰۰۰ متر از ۲۵ فرودین آغاز شده و تا به حال ۹۵ درصد از این پروژه انجام شده که انتظار می‌رود تا پایان ماه جاری به اتمام برسد.

رزاز همچنین در مورد انجام پروژه‌های فرودگاه اهواز اظهار کرد: ” اکیپ‌های دیگری از جمله حفاری عرضی باند، نصب چراغ‌های روشنایی باند و احداث ساختمان روشنایی باند به صورت شبانه روزی در فرودگاه اهواز در حال فعالیت‌ هستند تا بتوانیم به یاری خداوند در موعد مقرر پروژه‌های جاری فرودگاه را به اتمام برسانیم.”

چنانچه قصد سفر به اهواز را دارید همین حالا می‌توانید از طریق وب سایت فلای تودی برای خرید بلیط هواپیما اهواز اقدام کنید.

خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید