شرایط کنسلی هتل‌ ها پس از شیوع کرونا

0
7802
شرایط کنسلی هتل‌
شرایط کنسلی هتل‌

شرایط کنسلی هتل‌ های خارجی پس از شیوع کرونا

به دنبال شیوع ویروس کرونا که منجر به بسته شدن مرزهای برخی از کشورها به روی مسافران ایرانی شد، بسیاری از مسافران علاوه بر مشکل لغو پروازها با مشکل کنسلی در هتل‌هایی که پیشتر رزرو کرده‌اند، مواجه شده‌اند. در این شرایط سوالی که برای اغلب مسافران پیش می‌آید این است که چطور می‌توانند هتل‌هایی که شرایط استرداد و کنسلی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است را کنسل کنند و به طور کلی شرایط کنسلی هتل‌ها پس از شیوع کرونا چگونه است؟

پاسخ فلای تودی به شما عزیزان:

در خصوص استرداد آنلاین هتل:

برای هتل‌هایی که امکان استرداد آنلاین وجود دارد کافی است که به صفحه کاربری خود در سایت فلای تودی مراجعه کنید و برای کنسلی رزرو هتل دکمه قرمز رنگ کنسل رزرو را بزنید. پس از انجام این کار رزرو هتل شما کنسل شده و وجه پرداختی به شما مسترد خواهد شد.

در خصوص هتل‌هایی که امکان استرداد آنلاین ندارند:

در حال حاضر شرایط کنسلی برای هتل‌هایی که امکان استرداد آنلاین ندارند و به اصطلاح (Non- refundable) هستند، با توجه به قوانین درج شده بر روی واچر هتل شما می‌باشد و هیچ گونه قوانین کنسلی برای شرایط خاص به وجود آمده در نظر گرفته نشده است. اما در همین راستا تیم پشتیبانی فلای تودی در پی مذاکراتی که با هتل‌ها خواهند داشت تمامی تلاش خود را برای استرداد وجه هتل رزرو شده شما انجام خواهند داد.

در این شرایط، کنسلی هتل‌های رزروی شما کاملا بستگی به نظر و پاسخ نهایی مسئولین هتل‌های مورد نظر دارد و فلای تودی هیچ گونه ضمانتی جهت دریافت کامل وجه رزرو هتل به شما عزیزان نمی‌دهد.

در صورت تمایل به کنسلی رزرو هتل درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما در وب سایت فلای تودی ارسال نمایید. درخواست شما در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی فلای تودی پیگیری خواهد شد.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید