پروازهای ترکیش ایرلاینز به اروپا

0
513
پروازهای ترکیش ایرلاینز به اروپا
پروازهای ترکیش ایرلاینز به اروپا

پروازهای ترکیش ایرلاینز به اروپا از ۱۸ ژوئن از سر گرفته خواهد شد

هواپیمایی ترکیش به تازگی اعلام کرده است پروازهای بین المللی این شرکت هواپیمایی از استانبول به کشورهای اروپایی از ۱۰ ژوئن ۲۰۲۰، و دیگر پروازهای آن از منطقه آناتولی از  از نیمه دوم ماه جاری میلادی یعنی ۱۸ جون ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. قرار است پروازهای ترکیش ایرلاینز به اروپا از ۱۴ شهر ترکیه به ۱۶ شهر در ۶ کشور اروپایی از جمله آلمان، هلند، اتریش، سوئیس، سوئد و دانمارک انجام شود.

هواپیمایی ترکیش که پس از شیوع ویروس کرونا تمامی پروازهای خود به ۱۲۷ کشور جهان را از ۲۸ مارس متوقف کرده بود، به تدریج و از یک ژوئن پروازهای داخلی خود را مجددا برقرار کرد و از ۱۸ ژوئن نیز پروازهای این شرکت هواپیمایی به کشورهای اروپایی آغاز خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

پروازهای ترکیش ایرلاینز به اروپا میان مسیرهای باسل و قاضی‌آنتپ، هانوفر و دیارباکیر، سالزبورگ و اردو/گیرسون در منطقه دریای سیاه، فرانکفورت و الازیع و همچنین آمستردام و کایسری صورت خواهد گرفت. برای خرید بلیط تمامی مسیرهای ذکر شده می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید.

علاوه بر این ترکیش ایرلاینز در صدد افزایش پروازهای داخلی خود در هفته جاری است. پروازهای داخلی ترکیش ایرلاینز که از ۴ ژوئن آغاز شده است در قالب پروازهای سیستمی از استانبول به ۳۴ استان استانبول خواهد بود.

پروازهای ترکیش ایرلاینز به اروپا به شهرهای زیر انجام خواهد گرفت: مونیخ، برلین، فرانکفورت، اشتوتگارت، هانوفر، کلن، دوسلدورف و هامبورگ در آلمان؛ زوریخ، ژنو و باسل در سوئیس؛ وین و سالزبورگ در اتریش؛ آمستردام در هلند؛ کپنهاگ در دانمارک؛ و استکهلم در سوئد.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید